18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziura w ziemi

jankol • 2014-07-28, 00:08
Dziwny, ogromny otwór w ziemi.
Info:
Cytat:


The size of this hole is so huge that people may come down into it on several Mi-8 helicopters, as they say. The place is situated not far from the largest Yamal gas reserve, a powerful underground stream is heard from the bottom. What you can see around the hole is a forest, the soil around the hole was thrown out. No explosive works had been carried out in the area, so it’s hard to explain why the hole appeared there.
The size of this hole is so huge that people may come down into it on several Mi-8 helicopters, as they say. The place is situated not far from the largest Yamal gas reserve, a powerful underground stream is heard from the bottom. What you can see around the hole is a forest, the soil around the hole was thrown out. No explosive works had been carried out in the area, so it’s hard to explain why the hole appeared there.




ferski

2014-07-28, 00:13
Przypomina trochę anusa Asy Akiry dlatego piwko :)

Frycoslaw

2014-07-28, 00:16
Gówno wiesz! To jakiś młody sayanin zostawił ten krater kiedy wylądował na ziemi!

DerFels

2014-07-28, 00:34
p*zda twojej starej, he he

pa...........a.

2014-07-28, 02:03
pewnie chcielibyście, drodzy sadole, się tam spuścić... w taką dziurę to nie grzech :D

Smutas

2014-07-28, 08:50
Qrwa, co za debil wrzuca tu teksty po angielsku. Jak taki kumaty niech przetłumaczy.

Naglfar

2014-07-28, 09:21
fajna ta dziura, nie widziałem jeszcze takiej...

tomilol

2014-07-28, 10:37
Rozpie**ala mnie myśl że kiedyś sie okaże że to faktycznie jacyś kosmici czy inne ch*je planowali tak atak a mój wnuk mnie zapyta dlaczego nikt tego nie zbadał ... a ja odpowiem że każdy sie śmiał że to "p*zda twojej starej, he he" :D

vantage

2014-07-28, 12:53
Wiesz że w cytacie wstawiłeś dwa razy to samo ?

de...........nt

2014-07-28, 12:56
Na górze antresola
Na dole komórka
Oglądam sadola
A tam w ziemi dziurka

Re...........ms

2014-07-28, 13:12
znaleźli odbyt ziemi :D

Krak

2014-07-28, 15:05
Chciałem jakies zgrabne zdjęcie odbytu z grafiki googla wkleić i coś podpisać ale przerosły mnie wyniki.

jankol

2014-07-28, 22:04
@Smutas Wstawiłem to co znalazłem. ;-)
@vantage Trudno. ;-) Ty wstawiłeś spację przed znakiem interpunkcyjnym, więc jesteśmy kwita! :lol:

Gordon

2014-07-28, 22:23
Dziura została już zbadana 15 lipca przez ekspedycję, która weszła do środka. Odnalazła tam przejście do większego pomieszczenia, które skrywało ... piramidę z jajami obcych, którzy rosną w ludzkich wnętrznościach :)

A poważnie to efekt ulatniającego się metanu, który powszechnie występuje na półwyspie Jamalskim. To normalne zjawisko, tylko ta dziura trochę większa - ma około 80m, a proces przypomina gejzer, bo to mieszanka metanu, wody i piasku tak wyj***ła w powietrze.