18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dziura (sadystyczny serial?)

wójek • 2013-11-24, 14:11
joł,
wrzucałem tu wam swoje komiksy/animacje i przeważnie się podobały, teraz coś nowego: serial animowany, który robię z kolegą, przed wami pierwszy odcinek tego niebywałego "dzieła" o wieloznacznym tytule "DZIURA"
myślę że się spodoba i każdy znajdzie coś dla siebie, a jak nie to podejrzewam, że napiszecie o tym..


p.s.
dla zainteresowanych strona serialu na srejsbuku:
www.facebook.com/dziuraserial
a dla alternatywnej młodzież co ma wyj***ne na fejsbuki tu będą kolejne odcinki:
http://komarywczekoladzie.blogspot.com/p/dziura.html

_P...........K_

2013-11-24, 15:42
@Piti1234555

" Facet dopieści ciałko, wyliże dokładnie muszelkę, a w zamian za to dostanie soczystego loda, jeszcze do tego zimne piwko w trakcie i papieroska. Jeśli taki układ nie działa, to trzeba szybko zmienić osobę, z którą się jest."

To mój tekst. Podpisuj ch*ju. :amused:

wójek

2013-11-24, 15:46
POLAK_nie_polaczek napisał/a:

@Piti1234555

" Facet dopieści ciałko, wyliże dokładnie muszelkę, a w zamian za to dostanie soczystego loda, jeszcze do tego zimne piwko w trakcie i papieroska. Jeśli taki układ nie działa, to trzeba szybko zmienić osobę, z którą się jest."

To mój tekst. Podpisuj ch*ju. :amused:


jeśli to prawda to on ma twoje piwsko;)

Gwozdziuch

2013-11-24, 16:13
Genialny pomysł z reklamą. Czekam na wincyj. :piwo:

Mom and Death

2013-11-24, 16:26
Jak dla mnie to mega dobre. animacja wyj***na, artystyczna. pomysł i teksty też. szacun i oby tak dalej.

anetamineta

2013-11-24, 16:36
fajna animacja ,mozna dzieciom puszczać

Sl...........nx

2013-11-24, 18:42
To muszę przerwać tą olbrzymią dostawę słodyczy, którą otrzymałeś od wielu widzów, bo ja tego tak nie odbieram.

O ile sama animacja mi się w miarę podoba i tu chylę czoła, o tyle pomysł na odcinek, fabuła, teksty, sam scenariusz, wybitna lipa. Nawet za bardzo nie wiadomo, w jakiej to ma być konwencji. Animacja o niczym i dla mnie do niczego.

Spadra

2013-11-24, 19:40
@up popieram, wygląda to na zwykły zlepek kilku pomysłów/motywów. Brakuje spójności i dopracowania. Ale początki są zawsze ciężkie i myślę, że z czasem to się poprawi.

wójek

2013-11-24, 20:08
Slonx i dante_art macie sporo racji, ale zamiast trzymać to w "szufladzie" myślę, że lepiej pokazać to szerszemu gronu, w planie jest 5 odcinków z czego 3 i pół jest skończone, przy reszcie będę pamiętał o waszych uwagach, co ciekawe na sadolu liczyłem na krytykę w stylu "idź z tym w ch*j", a tu konkretnie i konstruktywnie, dzięki

Sl...........nx

2013-11-24, 20:40
wójek napisał/a:

Slonx i dante_art macie sporo racji, ale zamiast trzymać to w "szufladzie" myślę, że lepiej pokazać to szerszemu gronu, w planie jest 5 odcinków z czego 3 i pół jest skończone, przy reszcie będę pamiętał o waszych uwagach, co ciekawe na sadolu liczyłem na krytykę w stylu "idź z tym w ch*j", a tu konkretnie i konstruktywnie, dzięki



No ale ja nie mówię o tym, żebyś trzymał to w szufladzie, tylko nad tym popracował, a to różnica.

Incognitus

2013-11-24, 20:47
Zajebiste. Pies najlepszy. Piwko.

Eter

2013-11-25, 02:37
Oni jacys sa dziwni.Na swojej stronie pisza"bierzcie pigułki, pijcie alkohol, rzućcie szkołę, zabijajcie ludzi.". Pranie mozgu robia mlodym ludziom.