18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

rksrobert

2013-12-21, 20:06
kawałch*ja88 napisał/a:

I tak nawiasem to tą Elizkę bym j***ł jak popie**olony :orgazm: :jumpingtits:



r*chaj kolego, r*chaj.

kawałchuja88

2013-12-21, 20:13
rksrobert napisał/a:



r*chaj kolego, r*chaj.
Obrazek




i wszystko zj***łeś na wizji była o wiele lepsza, ale i tak bym r*chał :D

RustyJudas

2013-12-21, 20:15
Wspominają się te czasy kiedy na MTV za dzieciaka oglądało się Beavisa i Butt-Heada, czy Happy Tree Friends i South Park...

Nic dziwnego, że po takim dzieciństwie siedzę na tej stronie..

Ciesin

2013-12-21, 20:21
@RustyJudas:
Mi również MTV kojarzy się bardziej z Beavisem i Buttheadem i South Park, niż z tym, co przedstawiono na obrazku.

Zarammoth

2013-12-21, 20:51
kawałch*ja88 napisał/a:

Oj tam pie**olicie dobre show jak by nie patrzył najlepsze jakie dotychczas było.
Bo kto by nie chciał codziennie imprezować i r*chać?
I ch*j z tego, że większość osób tam to idioci skoro i tak r*chają więcej razy od większości sadoli zarejestrowanych na tej stronie i mają ciekawsze życie.
Lubię sobie czasem oglądnąć to i trochę tym postaciom zazdroszczę



Jeżeli ten program to dla ciebie synonim świetnego życia i spełnienia to nie różnisz się do kobiety dla której przygodą jest murzyński ku*as.

k***a, świat zeszedł na psy. Zamiast podróżować, zdobywać wiedzę, uprawiać sporty to ludzie jarają się takimi "autorytetami", które potrafią tylko zachlać mordę i parzyć się jak psy.

:samoboj:

go...........11

2013-12-21, 20:52
Ja pamiętam jak leciała muza i "Pimp My Ride" o 22, to było k***a coś do obejrzenia. Jak pakowali xboxy i ps2, milion gadżetów. I jackass po tym.

kawałchuja88

2013-12-21, 21:17
Zarammoth napisał/a:



Jeżeli ten program to dla ciebie synonim świetnego życia i spełnienia to nie różnisz się do kobiety dla której przygodą jest murzyński ku*as.

k***a, świat zeszedł na psy. Zamiast podróżować, zdobywać wiedzę, uprawiać sporty to ludzie jarają się takimi "autorytetami", które potrafią tylko zachlać mordę i parzyć się jak psy.

:samoboj:




Źle mnie zrozumiałeś nie chodziło mi o całe życie aby tak wyglądało, ale aby czasem się zabawić mniej więcej tak jak w tym szole pokazują :D
Bo kto by nie chciał przez miesiąc czasu dymać i chlać w ramach pełnego wyluzowania?
Oczywiście nie gardzę zdobywaniem wiedzy ani podróżami, ale czasami taki pełen luz się każdemu przyda.Większość tutaj pie**oli jakie te szoł ch*jowe itp, że debile a pewnie większość z nich nawet nie zamoczyła.Bo niby czym się różni impreza w akademcu od tego co jest pokazane w tym szoł?
Tam się parzą i tam chleją.Co poniektórych tutaj to widać, że wiele mają wspólnego z nolifestfem.

dmnklg

2013-12-21, 21:27
Naprawdę brzydzi mnie to wręcz! Jak można wzdychać do tego? Jak można chcieć żyć jak zwierze nie panujące nad instynktami? W końcu jak można po prostu pieprzyć się jak te świnie, bez imion, bez uczuć bez jakiejkolwiek duchowości.

jakubkrk

2013-12-21, 21:52
jest mi szkoda ludzi którzy to oglądali oglądają lub mają zamiar, dziękuję i j***ć ich w oko bo tam boli

OrJustNameless

2013-12-21, 22:15
Co jak co, ale MTV doskonale wiedziało co robi zmieniając ramówkę. Jedni oglądają to dla beki i gardzą, drudzy są zapatrzeni w "wielkomiejski styl życia"... Oboje tak samo są widzami.
Proponuję nie niszczyć sobie psychiki i nie nabijać oglądalności tej pseudomuzycznej stacji.

W ogóle co ja tu robię, czas wracać do kuchni.

Gossu1988

2013-12-21, 22:18
Po h*j wszyscy o tym ciągle gadają? Czy wy nie rozumiecie że jak robicie ciągle durne grafiki z tym gównem to tylko to nakręcacie? Uświadamiacie autorów tego gówna że ktoś to ogląda i to właśnie przez dodawanie ciągle takich zdjęć czy filmów, niby to nabijając się z nich, tak naprawde dajecie im sławe. To właśnie takie naśmiewanie się z nich sprawia że te dałny są sławne, ci co tworza te "śmieszne" grafiki z nimi, różne przeróbki itp dają im sławe.

Więc skończcie z dodawaniem czegokolwiek co jest z związane z tym kurewskim Warsaw WHORE. Przestańcie o tym gadać, pisać, śmiać się czy srać tym, po prostu przestańcie i tyle, a wtedy takie mizerne gowna zniknął z tv...

FrycuBOP

2013-12-21, 22:35
co to gówno mnie i innych obchodzi

ryb3czek

2013-12-22, 02:02
To jest prawdziwe życie a nie to co na twn24.. :jezdziec: :jezdziec:

javal

2013-12-22, 11:22
Jestem tylko ciekaw kiedy do ludzi dotrze że ten program jest popularny i się utrzyma dzięki...WAM

To jest jak bieber, gówno jakich mało ale każdy o tym pie**oli każdy na to psioczy i dzięki temu każdy o tym wie/ma wyświetlenia/oglądalność/słuchaczy i kasa się kręci. Także nic tylko pogratulować reklamy (ja sam osobiście o tym gównie wiem tylko i wyłącznie z sadola, o bieberze bodajże też się tutaj dowiedziałem)