18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzisiejsza okładka ANGORY

Pener • 2010-07-05, 13:45
znowu grzana z Jarka :mrgreen:

Zafirah

2010-07-05, 19:14
Żona Komora nie zawdzięcza tuszy porodom tylko PRZEŻARCIU. Kobieta w ciąży prawidłowo powinna przytyć 12 kg które potem traci z czasem, cała nadwyżka pochodzi od wpie**alania bez umiaru smakołyków :]

Tomalsky03

2010-07-05, 20:14
ta pani musi torche schuść... i bedzie? co to k***a bedzie!

lesiot

2010-07-05, 20:17
Chyba za młoda jesteś i nie wystarczająco bystra, bo u wielu kobiet po burzy hormonalnej po ciąży, gospodarka wodna w organizmie wariuje... do tego dochodzą problemy z okresem, którego po prostu nie ma (organizm nadal zachowuje się do wyżywienia matki i dziecka), kobieta staje się chłonna jak gąbka... wystarczy pół roku takiego szaleństwa i kobieta nabiera ciała jak nie wiem, które jest wyjątkowo ciężkie do zrzucenia.
Nie twierdzę, że takie coś dopadło Komorowską... ale Zafirah jak nie wiesz to chociaż bzdur nie pisz i się nie ośmieszaj.

Huberek

2010-07-05, 20:31
A tak pie**olicie, moim zdaniem pani Komorowska i tak tysiąckroć lepiej się prezentuje niż zasuszona, niesympatyczna z wyglądu, bełkocząca ś.p. Bloody Mary.
Ta przynajmniej sprawia wrażenie sympatycznej, jest uśmiechnięta, nie jest brzydka (co nie oznacza że ładna, bo zaraz się jakieś cioty doczepią, a to że jest gruba, to sprawa wtórna - nie odrzuca swoim wyglądem jak Maryśka), potrafi coś konstruktywnego powiedzieć od siebie, nie jest zmanierowana i nie wywyższa się.

Jak dla mnie zupełnie spoko babeczka.

ps. A żeby nie było tak słodko, to trzeba czymś doj***ć: :P



Kastrator

2010-07-05, 20:37
@up Zafi
Bądź zaburzeń hormonalnych... wróć na biologię do gimnazjum...

bypietras

2010-07-05, 21:11
Wigilia u Kaczyńskich, miła atmosfera, kolędy itp.. Jarosław mówi do brata:
- wiesz.. ja... też... w końcu będę prezydentem..
- pfff, ta.. chyba po moim trupie..



btw. Dobrze, że Bronek wygrał bo przynajmniej pierwsza dama nie będzie robić do kuwety..

Uriz

2010-07-05, 21:12
Kastrator napisał/a:

@up Zafi
Bądź zaburzeń hormonalnych... wróć na biologię do gimnazjum...



Ona chyba właśnie idzie teraz do drugiej klasy , to się dowie.

AleToNieDoMnieTak

2010-07-05, 21:52
bypietras napisał/a:


btw. Dobrze, że Bronek wygrał bo przynajmniej pierwsza dama nie będzie robić do kuwety..



i tu wlasnie ukazuje sie ta "ciemna" strona demokracji :D

nie ma to jak wybierac wodza swojego narodu ze wzgledu na pierwsza dame,lub jej brak :D prawie jak moja ciotka,ktore glosowala na komorowskiego "bo jest ladniejszy" no ja pie**ole :idzwch*j:

bypietras

2010-07-05, 21:57
Goner, to sprawy poważne, ale po wszystkim pożartować można.. :)

Huberek

2010-07-05, 22:07
Cytat:

prawie jak moja ciotka,ktore glosowala na komorowskiego "bo jest ladniejszy" no ja pie**ole



O tym m.in. mówił Korwin, argumentując teorię, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych, gdyż głosują według preferencji "seksualnych" tj. na przystojniejszych, ładniejszych kandydatów :mrgreen:

Marcinxxxxx

2010-07-05, 22:14
Co z tego jak wygląda karze wam ktoś ja zapinac? xD

justeen

2010-07-06, 12:06
jaka kocilla :|

Basika063

2010-07-06, 21:48
Qrvich napisał/a:



O tym m.in. mówił Korwin, argumentując teorię, że kobiety nie powinny mieć praw wyborczych, gdyż głosują według preferencji "seksualnych" tj. na przystojniejszych, ładniejszych kandydatów :mrgreen:



Korwin pieprzy takie farmazony, bo głosowali na niego głównie mężczyźni. Kobiety są wyczylone na szowinizm i knurowatość facetów. Korwin-Mikke mimo całej swojej inteligencji jest dupkiem a kobiety na dupków nie głosują. I ani wygląd ani jego durna muszka nie mają wpływu na babskie wybory.

Rok wyborów Poparcie (%)
1995 2,40%
2000 1,43%
2005 1,43%
2010 2,48%

Acho

2010-07-08, 13:05
Tylko że Korwin tak nie uważa, no ale w telewizji powiedzieli to zamknij ryj i sp***alaj tak? ;]

pi...........23

2011-01-06, 04:47
Basika063 napisał/a:



Korwin pieprzy takie farmazony, bo głosowali na niego głównie mężczyźni. Kobiety są wyczylone na szowinizm i knurowatość facetów. Korwin-Mikke mimo całej swojej inteligencji jest dupkiem a kobiety na dupków nie głosują. I ani wygląd ani jego durna muszka nie mają wpływu na babskie wybory.

Rok wyborów Poparcie (%)
1995 2,40%
2000 1,43%
2005 1,43%
2010 2,48%



Powinnaś napisać, że kobiety dupków nie wybierają.
Wtedy bym ci odpisał, że właśnie dlatego cristiano Ronaldo ma takie małe powodzenie :P