18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

maciek1324

2014-03-21, 19:18
@ hudziel @ cwe*jan murzynek waży troche ponad 80kg a za sprawą niewolniczych genów i dobrej rzeźby tylko wygląda na skoksowanego jak to ujął kolega cwe*jan. Co do samej sytuacji, prawdopodobnie jest ustawiona jednak nie przesadzajmy z tą grzecznością. Mieszane sztuki walki zawsze cechowały się nieprzeciętną brutalnością dlatego takie zachowania mogą ewentualnie narobić nieco smaku przed galą.

FATFACKER

2014-03-21, 20:25
Ja nie rozumiem czemu te czarne małpy robią sobie tatuaże, skoro i tak je słabo widać

markop4321

2014-03-21, 21:47
Grosza odemnie nie dostana.

sauciu

2014-03-21, 23:50
No ale krzyż na szyi nosi -_-

Mojoo

2014-03-21, 23:51
myślę że będzie ostro, jeden z nich odgapił od drugiego tatuaże...

WuSyRyHy

2014-03-21, 23:56
Bambus mysli ze jak ma krotki lancuch to moze sie rzucac? :D

Tokyo911

2014-03-21, 23:57
Mówcie co chcecie, ale porównajcie brzuch Silvy i Materli

Kaddafi

2014-03-21, 23:59
Łykacie wszystko jak młode pelikany... Ta akcja miała jedno na celu,podkrecić emocje a tym zasym zachęcić ludzi do ch*jowo sprzedającego się ppv

zielak300

2014-03-22, 00:15
a gdzie mamed do ch*ja

sandal007

2014-03-22, 00:22
Kurna ...
KSW = Kup Sobie Walke.
naprwde nie wiem kto to oglada i mysli, ze to na serio ? ! ?

break90

2014-03-22, 01:13
@Kaddafi
pie**olisz - poważnie?

@Tokyo
Porównałem, jeden jest czarny drugi biały. Wytłumaczysz mi co z tego wynika?

NightWing92

2014-03-22, 02:31
po prawej Daria z Wawa Nonstop! :D

heniu_sikor

2014-03-22, 02:36
Wszyscy srajo, że podpucha, no prosze Was. Kilka walk wstecz przy starcie jakiejś organizacji MMA byłoby spoko spoko fajnie. Teraz zrobili w ch*j edycji, to dalej bilety schodzą itp itd, i już cebulaczki się obsrały fe fe. Może murzyn skacze jak kokoszka, bo mu to publike nakręca, ale nie mierzcie wszystkich swoją miarą, bo serio sterotyp Polaka tutaj często wychodzi.

Coś jest nowe, u propsy propsy, później każdy zachwala, a jak już troche się przeje to k***a hejtujo, jak miesiąc wcześniej sami sobie dupe lizali. Często tak bywa.

Co niektórzy muszą zapie**alać po lasach, na treningach żeby być w formie. KSW idzie w strone europejsko/amerykanska. Duze gale efektowne otwarcia itp ma przyciągać ludzi trzepać kase normalne. Osobiście nie lubie boksu, bo boks to jest dopiero podstawka. Pięściarze z rekordami 50-1 bo promotor ich tak ustawia, żeby tylko z lepszym nie walczył, bo się nie sprzeda. W MMA każdy każdego teoretycznie może zdjąć,. Jako że jedna małpa skakała na ważeniu, co z doświadczenia powinniście wiedzieć, że te czarne śmieci zawsze tak reagują. To moim zdaniem, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora, że sprzedają, podpucha, ścierwo, walić PPV.

PPV swoją drogą, na świecie to norma. My zarabiamy za mało, żeby to nam przeszło w codziennych rachunkach. Chcą tak zarabiać okej, niech się liczą, że nie każdy kupi, ale to też taka hipokryzja - KSW sie sprzedaje, robia sztuczne wałki, nakrecaja ludzi na ogladanie, a zaraz sranie, że trzeba płacić. Nie ogladasz to nie oglądaj, za kare Ci sami do pakietu tego nie dodają.

Pamiętajcie, że zawsze znajdzie się jakiś pozer. W świecie gwiazd jest ich więcej, niech małpka skacze, każdy może, ale to nie powód debile, żeby sądzić , że jest to wymysł wewnętrzny federacjii.

W MMA muszą sie po ryju lać, nie przejdzie jak Wasze boksy, które dopiero są pośmiewiskiem, i jedynie łatką sportu. Bo walczą promotorzy, na kontrakty, i zawodnicy na większe naklejki na plecach czy podeszwach. Na bank zestawiając to z MMA. Więc nie srać że KSW takie złe. Dupy Wam zżera. Mówisz kładziesz lage na to to kładź, ale że masz mały mózg, i wszędzie się szuka teorii, lub myśli że po jednym serialu czy innym gównie, jest się społecznym ekspertem to sory. Obejżyjcie sobie coś, że tam liczą się umiejętności. A takie Wasze sranie, to tylko oczy bolą. Zawiść zazdrość sk***ysystwo. Radziłbym rzucić okiem na " prawdziwość " innych mainstreamowych sportów. Od MMA lekki łuk powinien zostać zachowany. W stanach pewnie sprzedajki itp, co nie znaczy, że u nas mamy to samo. Więc nie cebulaczyć tutaj, bo tylko sami się ośmieszcie lewaczki. Bo póki co widze sam ból dupy, bez argumentu, czyli zwykłe pie**olenie dla pie**olenia.

Pozdrawiam. A osobiście za Materle trzymam mega kciuki. murzyn do zaorania, i deportacji. Tak jak każde inne ciemne gówo. Dla przykładu i tresury. Tak jak powinno byc nieustannie :)

sc33

2014-03-22, 09:09
Przywiazac do slupa j***ne czarne scierwo i podpalic za ublizanie swojemu Bialemu Panu!

HatakeIV

2014-03-22, 11:28
obczajcie nogi tego murzynka jakie cienkie :D samymi low kickami padnie.