18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyny z fabryki mięsa.

Murzyn9111 • 2014-11-25, 18:37
Witam sadole. Jakiś czas temu obejrzałem ciekawy reportaż w Holendreskiej tv. o Polkach które wyjechały do kraju tulipanów w poszukiwaniu chleba.
Ile zarabiają, jak żyją i gdzie pracują przedstawia poniższy film. Jako iż temat emigracji jest wciąż na topie zapraszam do obejrzenia.
Język nie wymagany, jedynie podstawy angielskiego.
Oryginalny tytuł: "Meisjes van de vleesfabriek"


botspam

2014-11-25, 18:40
ten film jest prywatny.

Kuriki

2014-11-25, 19:35
Ej, tak sobie myślę, że Dorota (ta co pod koniec śpiewała) to jest cholernie r*chable :oops: I mogła by na tym zarobić. Są przecież dziewczyny, które gdy wiedzą jak swoje ciało wykorzystać to na odpowiednich klientach się mogą obłowić nieźle. Ale pewnie jeszcze jest w fazie udawania grzecznej, dla tego gościa :amused:

Ch...........mi

2014-11-25, 20:08
Ale cebulanki. W 2003 wyjechalem na 7 lat i to widze wtedy to chyba byla elita bo teraz to najgorsze patusy i wypłosze jadą na saksy.

I mam wyj***ne na interpunkcję.

Nefesh

2014-11-25, 21:49
Tak wygląda życie ludzi w nl którzy nie znają dobrze języka bądź wcale go nie znają (chodzi mi o angielski) bo z dobrym angielskim nie pracuje się przy mięsie, jedna z dobrym angielskim dostała kontakt. .... musi kochać to co robi. ....

crystaldragon

2014-11-26, 18:37
Znam takie dziewczyny, imprezki, chłopaki, alkohol a potem ciężka praca do końca życia. Każdy robotnik w Polsce podobnie zapie**ala. Każdy jest odpowiedzialny za siebie i za swój los, znam ludzi z zawodówki którzy mają swój własny biznes na którym zbijają kupę kasy i ludzi z liceum którzy to są totalnymi nieudacznikami.
Świat zawsze dzielił się na inteligentnych i głupich. W miarę ogarnięta dziewczyna zawsze znajdzie pracę w branży usługowej, najgorsi idą do takich fabryk.

I_am_what_I_am

2014-11-26, 20:15
przetłumaczcie ostatnie napisy - co stało się z dziewczynami po nakręceniu materiału?

rigsuit

2014-11-26, 21:13
wszędzie się zapie**ala, 1200 euro na miesiąc to dla holendra jak dla nas 1200 zł

XtravaganZa

2014-11-27, 15:33
@I_am_what_I_am

Dorota pracuje na nocną zmianę w jakiejś paczkowni, zerwała ze swoim chłopakiem i za dnia gra na gitarze na ulicy, by troszkę dorobić.

Justyna sobie wynajmuje pokój parę kilometrów dalej w jakimś ośrodku (domyślam się, że na kempingu). Będzie mogła pracować w ubojni kurczaków do końca roku.

ch*j wie co się z tą trzecią z dyskoteki stało, bo napisy są nieczytelne.


xCzikit

2014-11-28, 00:05
Ma 69 minuty przerwy i jeszcze k***a narzeka...

lokalnywatażka

2014-11-28, 23:33
wyjechały szukać chleba,a znalazły mięso. To sie nie trzyma kupy.