18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyny z Erazmusa

bloodwar • 2014-12-21, 20:07
Co mają wspólnego Aniołki Victoria's Secret i Polki puszczające się z murzynami na Erazmusie?


.



.



.



Nigdy w życiu nie dotknę żadnej z nich! :)

BongMan

2014-12-22, 00:13
darczosss napisał/a:

odbiłem ją bardzo dobremu kumplowi


Zastrzelić.

quark

2014-12-22, 00:47
@bloodwar, kto wybrzydza, ten nie r*cha :D

xaxa1

2014-12-22, 00:49
co to "Erazmusie"?

Patriotyczny

2014-12-22, 00:52
m więcej białych ludzi w ramach politycznie poprawnego projektu, o nazwie multikulturalizm, będzie zawierać związki miedzy rasowe, tym mniej bedzie białych ludzi. Europa i USA ma największy odsetek mieszanych małżeństw na świecie! Czarna Afryka, Chiny, Japonia i Indie, 99,9% małżeństw zawierają między własną rasą. (Jak widać równość i sprawiedliwość, to lewacki populizm)

Skutki są bardzo proste do przewidzenia, taki stan rzeczy, plus masowa niebiała imigracja i politycznie poprawny, antybiały terror, w niedalekiej przyszłości doprowadzi do wymazania tylko białej populacji. Czeka nas w przyszłości los człowieka Neandertalskiego, czyli biologiczna śmierć i wpis na karty historii. Jak ''dobrze'' pójdzie, to może tak jak on, zostawimy po sobie 4% naszego DNA.

darczosss

2014-12-22, 01:14
BongMan napisał/a:


Zastrzelić.



Bonguś, nie żałuję tego co zrobiłem, bo chłopak był ślepo zakochany w zwykłej k***ie. Po prostu mu udowodniłem że jest zwykłą k***ą i da się złapać na bajerkę, beż żadnego wkładu finansowego, a jak z nim była to ciągnęła hajs od niego do spodu... Ogólnie to sprawa wygląda tak, że jak już będzie w środę jak wspominałem, to będziemy ją we dwójkę walić. Na dwa baty, zero pretensji o to co było wcześniej, Każdy będzie zadowolony, a chyba najbardziej patrycja ;)

prukla

2014-12-22, 01:28
przerazajace jest to jak na mlodych ludzi mojego pokolenia wplynely lata wpajania liberalnej propagandy, wmawiajacej nam ze nie ma wiekszego szczescia we wszechswiecie niz czarny i bialy r*chajacy sie wzajemnie ze wzajemnoscia w dupsko. Mam nadzieje, ze sprzedajne, nie dbajaca o nas ani o nasz Kraj pionki z wiejskiej nie zamkna tego portalu.

BongMan

2014-12-22, 01:43
darczosss, ja wyznaję zasadę, że kobiety kumpla się nigdy, przenigdy nie rusza. Nawet jak się rozstaną i nawet jakby to było ch*j wie ile lat temu. Właściwie to dobrze zrobiłeś, że uwolniłeś kumpla od szmaty, ale jak ja bym był na miejscu tego kumpla to bym teraz ćwiarę odsiadywał.

Pa...........li

2014-12-22, 01:56
czemu lewacy z jednej strony mówią, że człowiek rodzi się gdzieś losowo, jest z jakiegoś narodu i to nie ma znaczenia większego
ale jak jakaś małomiejska dziewucha jedzie na studia do większego miasta, a potem za granicę i tam ora ją jakiś małpiszon to wtedy trzeba zaznaczyć ze jest polką :D

podwójne standardy lewackie,
a poza tym ściery hiszpańskie też przyjeżdżają do polski.. a orgazmus to organizacja powstała tylko właśnie po to żeby zapewnić r*chanie międzynarodowe młodym ludziom, chwalą się przecież że już milion dzieci się urodziło dzięki tej akcji
szkoda że nie dopisują przy tym ile procent tych dzieci jest wychowywanych przez samotne matki... :lol:

darczosss

2014-12-22, 02:10
BongMan, czyli jesteś biernym obserwatorem, obrońcą "kobiet", jak się dzieje coś nie tak z kumplem to lepiej go wyj***ć, czy uświadomić prawdę, jeśli jeszcze nie poznał mechanizmu działania szmat? Ze szmatami trzeba postępować krótko i tyle w temacie. Była przez moment spina z kumplem o ten temat, ale potem sami doszliśmy do wniosku że to zła kobieta była. I tak powinni działać przyjaciele, sprzymierzeni w walce z k***ami( po raz kolejny zwłaszcza dla koleżanki oczami30latki powtarzam że rozchodzi mi się o k***y, a nie kobiety, bo wygląd najczęściej nie idzie w parze z inteligencją. A że dalej się pcha na ku*asa to już nasza zasługa i ch*j wam do tego ;)

phobos_ss

2014-12-22, 04:23
k***a, śmieję się z tego ale jakie to jest prawdziwe...

KaOeNDeI

2014-12-22, 16:46
darczosss napisał/a:

Miałem kiedyś taką dziweczkę, wstyd się przyznać ale odbiłem ją bardzo dobremu kumplowi, czego w sumie teraz nie żałuję, bo ogarną sobie normalną laskę, a nie takiego k***istrzała (chociaż nie powiem, w wieku 18lat już była dobrze obcykana w te klocki, jednym słowem PIEKŁO ;) ). Siedzi teraz w Portugalii i doi frajerów na kasę, z resztą przyjeżdża na święta i już się z nią ustawiłem na środę :ciasteczkowy:

I tak sobie przy okazji przypomniałem dobry film, zimna i wyrachowana suka, ale potrafi się dobrze j***ć więc ma taryfę ulgową u mnie ;)



To że była k***ą nie tłumaczy Cię z tego co zrobiłeś. Wyr*chałeś kumplowi laskę... Jesteś większą k***ą niż ta k***a :D