18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyny macie może ogień?

TT4 • 2018-03-03, 00:52
O k***a, tranzystory!

Tranzystory?! Ty k***iu!


Argeusz

2018-03-03, 01:15
O k***a, co tu się odj***ło? Gościa wyj***ło jakby dostał z j***nej armaty

TT4

2018-03-03, 01:28
Nagranie się po prostu przycina ale faktycznie wygląda to jak akcja z Marvela.

GlassEdi

2018-03-03, 03:10
A mógł por*chać. Ja bym r*chał :amused:

mygyry

2018-03-03, 07:31
Zapytał "po ile" czy się targował?

Kickbokser

2018-03-03, 08:23
@Argeusz z frontkicka go pewie popieścił

normale

2018-03-04, 12:09
filmik jest trochę przyśpieszony w momencie upadku, widać po pieszych :ok:
edit: właściwie to cały filmik się ścina

kothletino

2018-03-04, 17:43
Subzero zamrażał wiec co w tym jasnego?

jackalski

2018-03-06, 19:26
Wygląda jak fejk a to prawda… i faktycznie chodzi o transwestytów…

"Transwestyci pobili przechodniów na ulicy Dumskaja w Petersburgu

NEWSKIE NOVOSTI publikują, na wyłączność [nie przeszło mi przez gardło 'ekskluzywne', bo się szanuję, /przypis własny/] materiały wideo z kamer monitorujących.

Pod koniec grudnia ubiegłego roku doszło do bójki przy ulicy Dumskiej, o czym dowiadujemy się dopiero teraz.
Jej uczestnikami byli pracownicy jednego z lokalnych klubów, a także zwykli przechodnie. Na materiale wideo można zobaczyć, jak jeden z artystów transwestytów wychodzi z pomieszczenia by zapalić papierosa. Obok niego zatrzymuje się przechodzący mężczyzna i prosi o zapalniczkę. Według źródła NEWSKICH NOVOSTI, przyjrzawszy się uważniej, poczynił on niewybredną uwagę co do wyglądu "dziewuszki". Otrzymał za to momentalnie kopa, którą rzucił go na samochód zaparkowany obok klubu.

Kilka minut później do "blondynki" dołączyła "wojowniczka". Przybyło uczestników draki po jednej i po drugiej stronie. Na pomoc zaatakowanemu przybył z odsieczą ochotnik. Widząc to, "dziewuszki", mimo leżącego śniegu i oblodzenia na ulicy, zdjęły buty i tak uzbrojone ruszyły. Młody człowiek uciekł, zaraz po tym jak oberwał bucikiem. Artyści ścigali go przez chwilę na bosaka, by po chwili wrócić, i dokończyć kwestię drugiego uczestnika bójki. Travesty męczyły drugiego mężczyznę obcasikami tak bardzo, że mógł się od nich tylko odczołgać.

Zakończywszy drakę artystki wróciły do klubu. To, czy policja otrzymała oświadczenie od ofiar, pozostaje dla nas nie znane."

ps.
Starałem się dość wiernie to przetłumaczyć, bo ubawił mnie i język i forma w której w kilku akapitach zmienia się i forma i płeć opisywanych uczestników bójki :)