18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynki wieszające kota

Testodemon • 2023-08-21, 13:39
Na facebooku pojawiły się zdjęcia, na których widać trzy nastolatki znęcające się nad kotem. Jak wynika z opisu to Lena, Nikola i Alicja ze Świebodzina.
Nastolatki torturowały kota, rzucały nim i na koniec powiesiły. Widać to na zdjęciach.


Krzysztof1988

2023-08-21, 19:47
dOpieca napisał/a:

Ciekawe czy wogole ten kot od poczatku był żywy , czy znalazły truchło i sie nim bawily. Ból dupy nastepny sie zacznie.
Bo wyglada jakby go k***a samochód przejechał



Co to zmienia? Może twój stary tak robił i ci się wydaje to normalne. Deskowanie u nas coraz bardziej potrzebne. Jedna porcja deskowania i już nigdy by nic takiego nie zrobiły. Trzeba takie coś tępić e zarodku

marcino_zly

2023-08-21, 20:22
Kamaz go rozjechał I sztywny jest jak kawałek opony.
Może chciały go zjeść więc go chcą dziewczynki osuszyć do końca.

Robajson

2023-08-21, 21:37
Przecież ten kot jest wysuszony jak kiedyś żarty Bongmana :lol: Na bank był nieżywy jak to robiły...

Dave7

2023-08-21, 21:47
j***ne suki ktoś zna namiary ?

dantee

2023-08-21, 22:08
j***ne małe k***y, gdybym miał taką córkę wysłał bym ją do Egiptu

alahu1

2023-08-21, 23:00
Jurij07 napisał/a:

Panu koledze, który to pewnie aplikował i czeka na wyniki na studia prawnicze, cudownemu prokuraturowi zdradzę, że powinno Pana coś zastanowić, że tym truchłem się w ogóle zajmują. Czy kot czy inne zwierze, bociana czy szczura sobie też podnosisz na kiju z ciekaowści ? Puknij się



Mając 13 lat? Tak, a czemu nie?

Heniut86

2023-08-21, 23:40
Ale wysyp zjebów :-D dawno nie zaglądałem i nie spodziewałem się takiego p*zdostwa w komentarzach. To jest sadistic c**y.

Machol

2023-08-22, 00:26
Krzysztof1988 napisał/a:

Co to zmienia? Może twój stary tak robił i ci się wydaje to normalne. Deskowanie u nas coraz bardziej potrzebne. Jedna porcja deskowania i już nigdy by nic takiego nie zrobiły. Trzeba takie coś tępić e zarodku



No w k***ę zmienia, i chyba specjalnie dla dramy nie chcesz tego zauważyć + paru podobnych, co jeszcze wspominają zabawy z ojcem w łazience. Co innego znęcanie się nad żywym zwierzęciem, co innego debilna zabawa truchłem.

Ciposzka

2023-08-22, 04:10
Żywy czy nie małe k***iszony mają zapędy na socjopatyczne psychopatki,z takich seryjniaki rosną ,niech rowy kopią jak im się nudzi i mają za dużo energii patola

S.Cat

2023-08-22, 06:22
dOpieca napisał/a:

Nie wiem ale jak ja bylem gówniarzem i telefonow nie bylo to tez rozne rzeczy poj***ne sie robilo dla zabawy , tyle ze nikt tego nie nagral. Jak to dzieci szukajacy zajecia.



Taa ja też robiłem różne rzeczy, ale nie znęcałem się nigdy nad zwierzętami.Rozj***nie zabawki innego dziecka, wchodzenie na drzewo i zj***nie się z niego, rozerwanie portek podczas lażenia za garażami - takie rzeczy robiłem jak się nudziłem.Nigdy nie wieszałem kota, nawet żab nie męczyłem.Dla mnie te małe k***y zasługują na solidnego klapsa.

alahu1

2023-08-22, 08:58
Celine84 napisał/a:

Żywy czy nie małe k***iszony mają zapędy na socjopatyczne psychopatki,z takich seryjniaki rosną ,niech rowy kopią jak im się nudzi i mają za dużo energii patola



Ja pie**ole. To jest zwykła szczeniacka ciekawość, małolaty znalazły sobie głupie zajęcie, a ty widzisz w nich przyszłe autorki materiałów na harda. Masz gorzej nak***ione we łbie niż ten suchy kot

Antebot

2023-08-22, 09:40
Współczesne piździelce i k***ie mają problem przełknąć plasterek szynki albo płaczą jak miś w zoo wpie**ala kurczaka. Zaj***ł która przekracza wszelkie wyobrażenia tych vegepedałek.

Daiagii08

2023-08-22, 15:10
Że be k***y zdechły jak najszybciej

psotna_cipka

2023-08-22, 20:01
Kot to najlepszy jest jako skórka na plecy. Może suszyły truchło ,bo chciały oskórować dać babci skórkę w prezencie. A babcię bolą krzyże i by z prezentu się ucieszyła.