18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynka z bronią

phrontch • 2018-03-25, 19:26
Jak wychować córkę, aby nie dała się napastować fekalnoskórym


doredo

2018-03-26, 00:39
@up tą lewacką piździawice nazywasz normalną? Litości. Normalny człowiek to wolny człowiek. Wolny człowiek ma prawo się bronić. To co wypełzło na ulice to stado baranów, które woli być hodowane, niż być wolne. Pomijając już tę część, która manifestuje poparcie dla pomysłów Trumpa o ochronie zbrojnej szkół. To jest ok, i to jest odpowiednia reakcja na takie sytuacje.

Indyferentny

2018-03-26, 02:02
tranzystor napisał/a:




W kraju, gdzie policja jest jedną z najskuteczniejszych na świecie, a normalni ludzie właśnie wychodzą na ulice protestować przeciwko swobodnemu dostępowi do broni.



co ty ćpałeś dzieciaku? wszyscy zdrowi w domu?

Zimmerman

2018-03-26, 08:25
Można mieć pozytywne zdanie na temat ogólnodostępnej broni, ale k***a co jak co, małemu dziecku nie dałbym pistoletu do ręki (chyba że innego :3 ), przecież ono dobrze nie potrafi równowagi utrzymać, nieważne jak jest wytresowane jest za słabo rozwinięte fizycznie i psychicznie, żeby trzymać broń. Nie dość że odjebie siebie to jeszcze rodziców i dwa zające zgarnie po drodze (kolejność przypadkowa).

Wiewór

2018-03-26, 09:33
Nie da się już wyr*chać księdzu :D
Ciężkie życie mają księża w USA :amused:

sirapacz

2018-03-26, 10:20
@jbone Potem twoja córka mając chwilę przygnębienia bo chłopak ją rzucił przystawi sobie broń do głowy i strzeli. Preferujesz taki scenariusz? Nie podetnie sobie nieudolnie żył, z czego da się wyratować jeśli ktoś zauważy w porę.

A może preferujesz taki scenariusz: ta sama córka lecz młodsza - kilkuletnia - podczas zabawy odnajduje twoją broń bo zapomniałeś schować (a przecież zawsze zamykałeś w pancernej szafie na broń!). Bierze broń w dłonie i patrzy w dziurkę co jest w środku, jednocześnie niechcący kciukiem potrącając spust.

A może preferujesz inny scenariusz - przecież będziesz pilnował broni. Na drodze gość zajeżdża ci drogę i startuje z łapami. Ty sięgasz na pas po broń i niewiele myśląc oddajesz strzał. Śmiertelny. Po chwili orientujesz się, co tak naprawdę zrobiłeś. W tylnej szybie widzisz przerażone dziecko ofiary a do ciebie kilka minut później dojeżdża wezwana policja. Dostajesz 10 lat za morderstwo w afekcie. Twoja córka dorasta nie znając już w zasadzie ojca - w szak od prawie dekady siedzi w pierdlu. Mija ci jej dorastanie i zamążpójście. Bez Ciebie. Za to z nowym ojczymem. Kto chciałby być ze skazańcem?

Jestem gorącym zwolennikiem prawa do obrony takiego, jak w stanach. Wejdzie ci bandyta na twój teren, to masz prawo go zastrzelić zanim on zrobi tobie krzywdę. Jestem przeciwnikiem obecnego wymiaru (który po poprawkach dalej jest nieprecyzyjny), że broniąc się i robiąc krzywdę napastnikowi możesz dostać wyrok (w zawiasach lub nie ale może zniszczyć twoją karierę zawodową). Jestem przeciwny całkowicie swobodnemu dostępowi do broni jak jest to w USiA. Wymogi takie jak brak zadłużenia większego niż x procent rocznych zarobków, minimalny dochód na poziomie xxxxpln, niekaralnośc za jakąkolwiek agresywną postawę (i niezacieralność wyroków za te przestępstwa) i można jeszcze pare wymyślić ciekawych filtrów odstrzeleńców.



htp

2018-03-26, 10:20
Spiderowski napisał/a:

Najbardziej oburzeni to jak zawsze ci którzy tą samą dziewczynke chętnie by już uczyli zakładać prezerwatywe, czerpać przyjemność z seksu i uczyć że jeśli zajdzie w ciąże to ma prawo do aborcji (wszystko w ramach lewicowej ideologi) :D


Ojciec proboszcz znów na sadolu? A wierni do spowiedzi wielkanocnej
czekają...

the_p

2018-03-26, 11:05
Zimmerman napisał/a:

, przecież ono dobrze nie potrafi równowagi utrzymać, nieważne jak jest wytresowane jest za słabo rozwinięte fizycznie i psychicznie, żeby trzymać broń. Nie dość że odjebie siebie to jeszcze rodziców i dwa zające zgarnie po drodze (kolejność przypadkowa).



OK, to teraz poszukaj w okolicy strzelnicy i postrzelaj z dowolnej krótkiej broni na żywo, a potem jeszcze raz obejrzyj filmik. Gówniara jak na taki wiek jest turbo stabilna :)

Sosna84

2018-03-26, 11:12
Jak czytam to lewackie pie**olenie, to aż hemoroid mnie zaczyna szczypać.
Mam dzieciaka 11letniego i potrafi się posługiwać bronią. Zaczynał od wiatrówek, później wiatrówka z blowbackiem a następnie strzelnica. Sam mam w domu dwa rewolwery czarnoprochowce, w tym jeden zawsze załadowany. I jakos k***a nie biegam po pijaku z nimi po osiedlu, albo nie strzelam do kasjerki w biedronce że mi grosza nie wydała.

Ale lewuszki krzyczą "broń jest niebezpieczna! trzeba jej całkowicie zakazać". No tak, a na czarnym rynku powiedzą "no panowie! do pośredniaka, bo broń jest zakazana! Nie możemy nia handlować!"

Tępe ch*je.

Novik

2018-03-26, 11:40
jesteście jacyś zj***ni to ze daje bron dziecku to nie znaczy że gówniak będzie później w szkole j***ć do ludzi.


skoro daje bron to chyba umie wytłumaczyć w jakich warunkach jej używamy

mazga50

2018-03-26, 16:06
jbone napisał/a:

jakbym miał córkę i mieszkał w ameryce to tez bym rodzinie robił ćwiczenia z obrony z pistoletem -zonie bym dał do torebki a dziecku po 18 roku życia.trzeba się bronić przed zwierzętami-w polsce niestety za obronę przed nachlanym lub naćpanym zwierzęciem dostaniesz wyrok nieumyślnego usiłowania śmierci lub zabójstwa.



A może "...wyrok za nieumyślne spowodowanie śmierci, lub próbę zabójstwa..."?

wglowiesieniemiesci

2018-03-28, 00:22
jbone dlaczego za nieumyślne? skoro broniąc się świadomie chce kogoś pozbawić życia żeby mi juz krzywdy nie zrobił ja to bym na sali rozpraw kłócił się że za umyślne :)

marinis

2018-04-19, 05:39
Filmik fajny, ale opis kretyński.

A broń palna powinna być absolutnie zakazana.

Na szczęście w Polsce jest dobre prawo odnośnie broni.