18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynka wychowana przez małpy

TT4 • 2017-04-07, 21:56
Ośmiolatkę pośród stada małp podobno znalazł policjant na patrolu. Była naga, nie mówiła ani nie chodziła. Policjant z trudem odbił ją ze stada bo małpy z dziewczynką na czele atakowały mężczyznę. Bahraich Indie.

Cytat:

BAHRAICH, India — An 8-year-old Indian girl was found living in a forest with a group of monkeys, the Times of India reports.

The girl, who was discovered by an officer on a routine patrol, could not speak or understand language.

When the officer first tried to rescue her, both she and the apes screeched and attempted to chase him away. The girl was also naked.

Since treatment began two months ago, her condition has improved, according to the DailyMail. She still eats directly from her mouth and walks on her hands and legs together.

“She is still not able to speak, but understands whatever you tell her and even smiles,” said D.K. Singh, chief medical superintendent of the hospital.










Ajron94

2017-04-07, 22:02
Teraz powinno paść to pytanie: czy r*chała się z gorylem?

primasc

2017-04-07, 22:02
Zbytnio sie od tych małp nie różni...

Loaloa

2017-04-07, 22:14
Sądziłem, że to reportaż o beneficjentach programu 500+.

mygyry

2017-04-07, 22:31
Gdzie te nagie fotki :krejzi:

TT4

2017-04-07, 23:13
#Sprostowanie:
Cytat:

Dziewczynka została znaleziona w lesie przez DRWALI, którzy zaalarmowali policję. Jeden z funkcjonariuszy powiedział w czwartek agencji AP, że dziecko bardzo dobrze czuło się w towarzystwie małp. Gdy drwale próbowali się do niej zbliżyć, małpy ich odpędziły. Potrzebna była interwencja policji.
Gdy jeden z policjantów zaczął wołać dziewczynkę, małpy rzuciły się na niego. Zdołał jednak chwycić dziecko i uciec policyjnym samochodem. Policja stara się teraz ustalić, kim jest dziewczynka i kiedy, w jakich okolicznościach, znalazła się w lesie.
Służby uważają, że mogła zostać porzucona w lesie, kiedy była malutkim dzieckiem.
Dziewczynka już otrzymała pseudonim "Mowgli-girl" - od imienia bohatera słynnej "Księgi dżungli" Rudyarda Kiplinga, chłopca wychowanego w stadzie wilków, którego historia aż do złudzenia przypomina jej historię.

Źródło: Interia.pl

dachshund

2017-04-07, 23:44
Brutalnie odebrał ją rodzinie, bo była inna.
A mogłaby żyć sobie szczesliwie, bez konieczności udawania człowieka.

kalijanek

2017-04-08, 05:21
up@ nic nie jest prawdziwe, cały wszechświat to urojenie, j***ne simsy jakiegoś kosmity

~Velture

2017-04-08, 06:50
Cytat:

Sądziłem, że to reportaż o beneficjentach programu 500+.


Sądziłem, że to reportaż o twojej starej.

spyyd3r

2017-04-08, 07:24
Bezstresowe wychowanie :)

ho...........zo

2017-04-08, 21:35
I czym ona się różni od innych hinduskich dzieci?

W............R.

2017-04-08, 21:40
Jak się nauczy mówić i zacznie opowiadać o swoich przeżyciach, to się okaże, że wśród zwierząt wcale nie jest tak kolorowo jak to opisał Kipling w Księdze Dżungli...