18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynka

Duch • 2015-01-25, 13:04
Po ptokach :hitler:



spoiler

TheColt

2015-01-25, 18:19
nie zdziwił bym sie gdyby sie okazało że przedni prawy słupek zasłonił kierowcy dziecko a w momencie kiedy teoretycznie było ono już w polu widzenia to moska je zasłaniała, martwe strefy to największe motoryzacyjne kurestwo zaraz po cench paliw...

typczan

2015-01-25, 18:31
hoszo napisał/a:


Zawsze wiedziałem, że Volvo to niezawodne samochody



Zalogowałem się tylko po to, żeby dać Ci piwo za ten komentarz. Bez kitu ... Te kanciaste , niby ultra-hiper-super-bezpieczne kombi Volvo, co to im manekiny z celownikiem na głowie nie wypadały przez szybę, tylko wygięte w chińskie ES zanikały gdzieś w białych czeluściach airbaga, wydawały mi się raczej niebezpieczne . Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia .

Ohoho

2015-01-25, 18:43
Od razu widać, że kobieta...

Gizmolka

2015-01-25, 18:49
@up masz coś do kobiet??

SharpSe

2015-01-25, 18:53
Ta kobieta przede wszystkim wjechała na chodnik i to przemawia najdobitniej za jej winą. Poza tym ona nawracała więc musiała te dziecko mijać i je widzieć jeśli tylko nie była w tym czasie zajęta malowaniem mordy. Ewidentnie bym k***ie ukręcił łeb jeśli by to było moje dziecko. Jeśli chodzi o ratowanie to żadna reanimacja nie ma sensu jeśli pęka czaszka, wylewają się płyny i wychodzą oczy. :dead:

ProVVe

2015-01-25, 18:57
hoszo napisał/a:


Zawsze wiedziałem, że Volvo to niezawodne samochody




Nooo nawet poduchy nie wybiły :amused:

PatrolZG

2015-01-25, 19:15
W moim państwie miała by przynajmniej 8 lat. Za dużo rzeczy jest ułaskawianych "bo ktoś tam coś tam niechcący". Chęci nie mają znaczenia, równie dobrze można pisać że breivik niechcący 80 razy pociągnął za spust i przez przypadek zapomniał bomby z parkingu. Jeśli ktoś przez przypadek jeździ sobie po dzieciach bawiących się na chodniku, to kwestią jest tylko czy wyrok odsiedzi w psychiatryku czy w więzieniu.
Druga sprawa że nie wiem kto zostawia dziecko na środku chodnika, ale gdyby trafiła na moje, to szybko bym jej zaaplikował karę śmierci.
Znam tylko jedną dziewczynę która dobrze jeździ, ale tylko "jak na dziewczynę" bo gdyby była facetem, to bym uznał że ma przeciętny skill. Niestety egzaminy są za łatwe, zdolność prowadzenia auta ma maksymalnie - absolutnie maksymalnie - 5 % kobiet. A zdaje pewnie z 90%. Druga sprawa, jak ktoś obleje 5 razy to znaczy że nie jest w stanie nabyć tej umiejętności, i powinien mieć kilkuletnią karencję.

Loaloa

2015-01-25, 19:25
Szkoda, że nie dane nam było posłuchać trzasku miażdżonych kości.

_poison_

2015-01-25, 19:54
o ja pieredola, te zoltki to zjeby!

CessCherry

2015-01-25, 20:17
Kto normalny zostawia dziecko na drodze pozwalając na taką samowolkę, z drugiej strony kierowca jadąc w taki aucie nie widzi co ma przed samą maską...

bocianoff

2015-01-25, 20:23
Baby nie powinny mieć prawa do prowadzenia samochodu, powtarzam to od długiego czasu.

Defru

2015-01-25, 20:46
Żadnego, podkreślam żadnego, prawdziwego sadola nie będzie bawić śmierć dziecka. Pokój jej duszy. Moim zdaniem to jedne z tych filmików, co to nie powinny nabierać rozgłosu.

ellsworth

2015-01-25, 20:54
A co kobieta winna? Kierowca to nie jasnowidz!

PA...........SM

2015-01-25, 20:57
Chciałbym widzieć jak oczy tej małej wyskakują z orbity :)

adamZjeb

2015-01-26, 01:33
Oj tam, w chinach nic się nie zmarnuje.