18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczynka, która na pięć minut zatrzymała świat

Blackdevil • 2010-03-03, 00:02
Przejmujące przemówienie, które dała Severn Suzuki na sesji plenarnej w 1992 r. na Earth Summit w Rio Centro Brazylia. Severn miała wtedy dwanaście lat.

A najbardziej mnie kur*** to żę ludzie siedzący na tej konferencji słuchają ją z pogardą nie robiąc nic sobie z tego co mowi. (wiem powiecie baby do kuchni lub do garów ale w tym wypadnu.. Nie..)
Pokazana konferencja była 8 lat temu, a nic się nie zmieniło do dzisiaj.

speedfreak

2010-03-04, 02:24
CO ZA pie**olENIE

Ogólnie rzecz biorąc cała ta ekologia jest ch*ja warta, dosłownie. Planeta istnieje o wiele więcej czasu niż my. Przeżyła nie jedno i przeżyje zapewne nie tylko nas. Poza tym natura to natura. To, że my ją niszczymy - normalka, jeżeli byśmy jej nie niszczyli nic by nie było. NIC. Oczywiście znaleźli się idioci co próbują temu zapobiec, i na tym zarobić. Niech wszyscy grzecznie sp***ALAJĄ bo planeta jest planetą, ma miliardy lat i sama sobie, do k***y nędzy, poradzi.

Wulgaryzmy użyte celowo, w pełnej świadomości umysłu. Tu nie ma tolerancji.

Wilczex

2010-03-04, 12:07
Nie lubię takiego ekogadania. Ani ja ani moje pra pra wnuki nie doczekają końca świata. Więc leję na to, mnie i tak już nie będzie.

luki24

2010-03-04, 18:44
Wilczex napisał/a:

Nie lubię takiego ekogadania. Ani ja ani moje pra pra wnuki nie doczekają końca świata. Więc leję na to, mnie i tak już nie będzie.

też nie trawie tej ekogadki. Jestem za ekologią i sam się kontroluje żeby nie ciepać za dużo papierków albo jakich plastików czy folii(gorsza od papierków) w lesie itd... Ale nie żeby dzieciom robić wode z mózgu itd. Każdy z osobna powinien sobie uświadomić co jest dobre dla środowiska (np mieszkam na wsi i lubie spacery po lesie i wole jak w lesie jest zielono a nie kolorowo od butelek i papierków), żaden gadający bachor tego nie zmieni.

Turbik

2010-03-04, 20:30
pie**oli niemiłosiernie

mcmt

2010-03-05, 04:02
Ale pie**oli; Ciekawe czy na konferencje przyjechaly rowerami, tak jak do szkoly zima, jej dom i wode ogrzewa panelami slonecznymi i na bank nie korzysta z pradozernych komputerow, telewizorow internetu. Ubiera sie pewnie w welniane, ekologiczne sukienki z odzysku i pewnie wpie**ala upolowane wiewiorki...

Ciekawe jak bez detergentow tak domyla wlosy :!: :?: Czy mi sie wydaje i uzyla lakieru w spray'u :?: :roll: