18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna Sadistica

Andrev • 2012-01-20, 00:50
Urocza blondynka opublikowała w Internecie swoje zdjęcie ku przyjemności swoich fanów. Czemu by nie? Świetna figura, wydatne usta, ładna buzia i jeden malutki (?) szczegół...






i tak bym r*chał :doggy:

przynajmniej jest wierząca :kawa:

Andrev

2012-01-20, 10:48
Anonymous~ napisał/a:


Fajna? Taki plastik?


masz coś do plastiku? wole taki plastik niż "normalną" która ma w głowie plastik, plastik fantastik, a co do reszty to boli was że pierwsze zdjęcia widzicie już wyciągacie fleta i się dajecie nabrać i o to tu właśnie chodzi - wasze miny powinno się nagrać lub zrobić zdjęcia, a i przypominam Wszystkim Hejterom i tym co tu przeszli z pudelka pomponika i NK to jest k***a Sadol Sadistic i ja Wam wszystkim przypomnę o co tu kiedyś chodziło bo mam dość tych słodkich gówien prze klejonych z gościa niedzielnego, a jak się nie podoba bo was to rusza to mi bardzo miło, wasz hejt moje piwo :D bo nie żebym się powtarzał ale to jest Sadol Dziffko!!!

~tip.top

2012-01-20, 11:02
Andrev napisał/a:

wole taki plastik niż "normalną" która ma w głowie plastik


Czyli według Ciebie innych kobiet na świecie już nie ma? Na przykład "normalne", które nie mają w głowie plastiku to już nie istnieją :roll:

BongMan

2012-01-20, 12:55
k***a, j***ne transy. Powiem wam, że jakieś 70 lat temu żył pewien Austriak, który miał na nich sposób. Niestety teraz to już nie przejdzie bo to podobno też ludzie...

Takewon

2012-01-20, 13:23
Cholera, z trzeciego zdjęcia pomyślałbym że to koleżanka. Ale ona na szczęście była normalna :amused:

Andrev

2012-01-20, 13:39
Anonymous~ napisał/a:


Czyli według Ciebie innych kobiet na świecie już nie ma? Na przykład "normalne", które nie mają w głowie plastiku to już nie istnieją :roll:


sory ale brzydkie mnie nie kręcą ;)
zawsze jak jest ładna laska to jest jakiś haczyk*

*patrz zdjęcia powyżej :thisissadistic:

beephe

2012-01-20, 13:48
Gdzie reszta zdjęć?

~tip.top

2012-01-20, 13:55
Andrev napisał/a:

sory ale brzydkie mnie nie kręcą


Już nie przesadzaj, jest wiele pięknych kobiet, które nie musza podkreślać swojej urody w stylu Joli Rutowicz. Makijaż jest ok, ale wszystko ma swoje granice :)

ra...........90

2012-01-20, 14:24
@~Anonymous~ lepiej się nie wypowiadaj o kobietach bo sma pewnie widziałeś tylko w .jpg i to tylko te jpg które ktoś wrzucił na sadola bo jak widzę z niego chyba nigdy nie wychodzisz.

~tip.top

2012-01-20, 14:26
Cytat:

bo jak widzę z niego chyba nigdy nie wychodzisz.


I tu się mylisz przyjacielu ;) z resztą co do kobiet również.

Wkurwiony_Zygfryd

2012-01-20, 14:56
Andrev napisał/a:

Urocza blondynka opublikowała w Internecie swoje zdjęcie ku przyjemności swoich fanów. Czemu by nie? Świetna figura, wydatne usta, ładna buzia i jeden malutki (?) szczegół...




Andrev napisał/a:

i tak bym r*chał :doggy:


Chciałbym złożyć twoim bliskim najszczersze wyrazy współczucia za pedała w rodzinie. :plzdie:

Za ten pedalski odruch nie ma piwa


PS. Są ładne i mądre, bez szpachli na mordzie... choć po twoim wyrachowanym guście śmiało mogę stwierdzić, to może być twoja jedyna dziewczyna

Andrev

2012-01-20, 15:50
Co_Ja_Pacze? napisał/a:





Chciałbym złożyć twoim bliskim najszczersze wyrazy współczucia za pedała w rodzinie. :plzdie:

Za ten pedalski odruch nie ma piwa


PS. Są ładne i mądre, bez szpachli na mordzie... choć po twoim wyrachowanym guście śmiało mogę stwierdzić, to może być twoja jedyna dziewczyna Obrazek


"pewnego dnia Bóg poszedł na kibel i wysrał świat, lecz zapomniał spuścić wodę"

miskovy

2012-01-20, 15:55
no nie taki malutki...

ke...........85

2012-01-20, 15:58
Andrev zapewne jest brzydki i samotny skoro r*chałby wszystko...

ĸuń

2012-01-20, 16:02
Andrev napisał/a:

to jest k***a Sadol Sadistic i ja Wam wszystkim przypomnę o co tu kiedyś chodziło bo mam dość tych słodkich gówien prze klejonych z gościa niedzielnego, a jak się nie podoba bo was to rusza to mi bardzo miło, wasz hejt moje piwo :D bo nie żebym się powtarzał ale to jest Sadol Dziffko!!!



Nie wiem jak inni, ale ja czekam z niecierpliwością co pokażesz.

Twierdzak

2012-01-20, 16:43
dobra jajcara ;D