18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczyna obrabia poprzeczną rurę

~zsakuł • 2013-04-10, 18:35
Foczka pokazuje trochę swoich umiejętności. Wiem, że nie wszyscy wiedzą na czym polega piłka nożna, ale większość się orientuje, że trzeba trafić piłką (okrągłe to) do bramki (takie z siatką rury). Ta panienka stara się napierdzielać po poprzeczce co nie jest takie proste.



kanał na YT jak ktoś chce obaczyć jak dorastała i fristajlowała w innych filmach user/soccerbola

vass

2013-04-11, 01:34
Nie ważne co, ważne, że ćwiczy, jak widzę na ulicy ociężałe czołgi, to mogę tolerować każdy sport w ich wykonaniu, byle nie robiły z siebie tuczników potworów.

stanleus

2013-04-11, 01:47
ona sama rozj***łaby naszą reprezentację :D

javal

2013-04-11, 01:49
Tak patrząc na wszystkie powyższe komenty nie wróże wam chłopaki szybkiego przerzucenia się z ręcznego prawdziwą babkę. A co do filmiku, ja bym tak nie potrafił nawet po 200 próbach, swoją laskę, nawet jak by nie umiała grać, chętnie bym widział uprawiającą jakiś sport z własnej woli, chociaż by dla zdrowia.

kolonawesolo

2013-04-11, 02:09
No teraz wiem czym jest piłka nożna. Wcześneij zanałem ja z opowiadań i prób grania ze stadionu narodowego.

rampampa

2013-04-11, 02:10
po ch*j takie tłumaczenie co to piłka co bramka .. człowieku pie*dolnij się zdrowo w głowę

farah398

2013-04-11, 02:14
temat zwodniczy tak, że poczułem się jak na WP :D

slavko123

2013-04-11, 02:44
Jeżeli nie potrafi trafić normalnie w bramkę, tylko napie**ala w poprzeczkę to niech sp***ala do kuchni.


spook

2013-04-11, 05:48
w Hameryce naukowcy nauczyli małpę obsługiwac tv, mikrofalę..
to i kobietę ktoś mądry nauczył kopac.
Jak widac mozna

ZQooS

2013-04-11, 07:16
Na sadola sie nadaje, naprawdę ... Panienki .

ArasxDD

2013-04-11, 08:51
Tytuł utworu?

Pu...........le

2013-04-11, 10:51
i tak pewnie nie wie co to jest spalony.

pi73rmaster

2013-04-11, 10:53
Cytat:

i pomyslec ze jedna picza w różowych strzałko-trampko-lotkach rozk***iłaby totalnie nasza wspaniałą reprezentacje


Ta, bo technika w gale jest najważniejsza oO

flyier

2013-04-11, 12:54
silverrose napisał/a:



włączyłem tylko dlatego, że myślałem o innej rurze poprzecznej :cumshot: a tu tylko ten gejball


ktos tu chyba za mlodu byl gruby i zawsze stal na bramce

poczam

2013-04-11, 14:25
noo grac potrafi , jeszcze niech się nauczy jeździć czterema kółkami to może w końcu ktoś ja wypuści z kuchni

br00klyn69

2013-04-11, 15:17
Ych... to, że potrafi podbijać piłkę nogami na 100 różnych sposobów nie oznacza, że potrafi grać, naprawdę. Z takimi umiejętnościami może co najwyżej występować w cyrku, albo chwalić się trafianiem w poprzeczkę na YT. Na boisku liczy się szybkość, wytrzymałość, balans ciałem, start do piłki i przede wszystkim myślenie/przewidywanie. Naprawdę, te jej wszystkie sztuczki (acz większość wchodzi jej faktycznie z dużą łatwością) na nic kompletnie się jej nie przydadzą w prawdziwym meczu. Ci co grali to wiedzą, że coś takiego można ewentualnie wykorzystać dla rozbawienia publiczności/popisania się, jak się wygrywa znaczną przewagą bramkową i generalnie mecz jest wygrany.

Spójrzcie na te wszystkie mega-gwiazdki grające w najlepszych klubach, za kosmiczne pieniądze. Na treningach/rozgrzewkach/pokazówkach robią z piłką cuda-wianki. Przychodzi mecz i jedyne co im się z tego wszystkiego przydaje, to precyzyjne przyjęcie piłki na kilka sposobów, a poza tym zostają już tylko - wybieganie przeciwnika, umiejętność zastawienia się, umiejętność ustawienia się do podania, szukanie wolnej pozycji na boisku i pełne skupienie - nie ma tu miejsca na cyrkowe czary. Zwróćcie uwagę na sztandarowy przykład czarodzieja boiskowego - Messi - jak on przechodzi między zawodnikami? Nie kombinuje, nie pajacuje debilnymi "zwodami", po prostu wypuszcza sobie piłkę w wolne miejsce (choć trzeba przyznać, że zazwyczaj wybiera dość oryginalne miejsca, jak np. między trzema obrońcami), balansem ciała prześlizguje się między obrońcami i szybciej od nich dobiega do tej piłki. W między czasie dobrze się zastawi, wykorzysta szybkość swoich nóg i już jest kilkanaście metrów za plecami zdezorientowanych przeciwników. Kristjano to jest już przykład totalny - potrafi zrobić z piłką pewnie wszystko, a jego 99% udanych zagrań/podań/bramek to po prostu ciężka i regularna bieganina i wypluwanie płuc na boisku + łebskie ustawianie się do podań + zimna krew na polu karnym. Żadnych cyrkowych sztuczek.
Obrońcy muszą być jeszcze wysocy, silni i skoczni.
Pomocnicy muszą dodatkowo mieć oczy dookoła głowy i potrafić celnie i powtarzalnie zagrywać piłki.
Wsio.

Dla niektórych z Was pewnie będzie to dziwne i nieprawdopodobne, ale 90% naszych "ekstraligowych" klapinogów też potrafi robić z piłką to, co robi ta laska. Świetni z nich cyrkowcy i tylko do cyrku się nadają (w przytłaczającej większości przypadków), więc rezultaty i niezbędność tych cyrkowych umiejętności macie doskonale widoczne na naszych boiskach, no i oczywiście, w naszej ulubionej Kadrze Narodowej :D

No i ch*j, rozpisałem się i nie wiem po co :D