18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziewczę wyciska

ramzei • 2013-03-01, 23:15

Nie jeden koleś by tyle nie wycisnął...

Thor14

2013-03-02, 04:16
Dzimboludek napisał/a:

Primo - to nie jest wyciskanie.
Secundo - to nie są pełne krążki.
Tertio - jeśli myślisz że niejeden facet tyle by nie wycisnął ANALFABETO, to jesteś większą cipą niż panienka w filmie.



Primo - To co, to k***a jest wg Ciebie ? To jest wyciskanie tylko dziewczyna sobie pomaga robiąc mostek. Na zawodach w wyciskaniu czy trójboju większość zawodników stosuje tą technikę bo pozwala więcej wycisnąć. Co więcej dziewczyna robi to dobrze pod względem zawodów bo pośladki, barki i głowa dotykają ławki.
Masz kilka zdjęć dla przykładu:




Secundo - No i co z tego, że nie są ? Jakbyś odwiedził siłownię to byś zobaczył, że niektóre ciężary są po prostu tak zrobione.
Przykład:


Tetrio - Z tego co widzę, to dziewczyna ma tam 2x po 10 kg, 2x po 5kg, plus jakieś 10 kg sztanga. Łącznie 40 kg. myślę, że normalny zdrowy facet nie miałby problemu z podniesieniem takiego ciężaru ale na bank nie tyle razy ile laska na filmie, na pewno nie przy pierwszym razie na siłowni.

Ogólnie ch*ja wiesz i zamiast spinać dupę na innych i hejtować wysportowaną dziewczynę, nagraj lepiej filmik jak Ty tyle wyciskasz, pośmiejemy się przynajmniej, że jesteś słabszy od dziewczyny.

Szacun dla dziewczyny, że trenuje. Wolę takie wysportowane panienki niż kaszaloty których coraz więcej na ulicach.

P.S. r*chałbym.

bloodwar

2013-03-02, 07:09
Autorze - nie napisałeś ile to dziewczę ma lat bo nie wiem czy iść po chusteczki i krem nawilżający czy może od razu do prokuratora :-)

A co do reszty komentarzy - śmiech na sali, dziewczyna wyciska w sposób praktykowany od lat przez profesjonalnych kulturystów, do tego ładnie wygląda, więc wszystkie komentarze powinny się sprowadzać do "r*chałbym" i "niezła jest, ma pasję i talent, ja bym tyle nie wycisną" a Wy spinacie dupy i jeździcie po swoich matkach...

kufel01

2013-03-02, 08:05
Mostkuje strasznie, ja wolę nie odrywać pleców szkoda kręgosłupa.

cu...........ow

2013-03-02, 11:03
takiej lasce tłuszcz z cycków się wypali

Illuminat

2013-03-02, 11:05
GÓWNO!! Przecież ona nie ma ku*asa!! Co z tym portalem ;(

Popeusz

2013-03-02, 11:15
Thor14 ten gryf waży 20 kg :) tak zwany olimpijski :)

Peter-Norivotset

2013-03-02, 12:02
Thor znawca od siłowni chyba tej na youtubie. Nawet nie zauważył, że gryf olimpijski :D
Poza tym jeżeli autro twierdzi, że nie jeden by tyle wyciskał, to współczuję...

ds...........gr

2013-03-02, 12:23
Ja to bym się chętnie wcisnął, a nie wycisnął :roll:

D!ng0

2013-03-02, 12:31
Dzimboludek napisał/a:

Primo - to nie jest wyciskanie.
Secundo - to nie są pełne krążki.
Tertio - jeśli myślisz że niejeden facet tyle by nie wycisnął ANALFABETO, to jesteś większą cipą niż panienka w filmie.



spinasz sie, bo byś nie wycisnął :roll:

Sz...........jk

2013-03-02, 12:32
Autorze, na takim obciążeniu to się facet rozgrzewa. Prawdziwe ciężary to już grubo ponad masę własnego ciała. Jak ktoś nie ciśnie tyle ile waży to znaczy, że:

Primo, jest tłusty i ma mało mięsa.

Secundo, nie zasługuje na miano silnego, zdrowego i normalnego faceta tylko na miano lenia bez siły i zniewieściałego chłopaczka.

Już nie mówie, że ktoś kto idzie pierwszy raz na siłownie musi na serie brać tyle ile waży, ale przynajmniej raz swój własny ciężar dźwignąć powinien. Tym bardziej, że wiele kobiet daje radę...

Ch...........on

2013-03-02, 12:33
Dzimboludek napisał/a:

Primo - to nie jest wyciskanie.
Secundo - to nie są pełne krążki.
Tertio - jeśli myślisz że niejeden facet tyle by nie wycisnął ANALFABETO, to jesteś większą cipą niż panienka w filmie.



Proste :) dlaczego zawsze jak jakaś ćwicząca laska pojawi się na filmiku to od razu musi być podpis, że nie jeden facet to by się zesrał, nie dał rady, dostał wpie**ol itp. (no chyba, że macie na myśli ,,facetów'' w rurkach czy jak to się tam nazywa)

Mam wrażenie, że to jakaś kobieca propaganda :) albo kolesiowi, który daje taki podpis lub komentarz, stoi laska nad głową i patrzy co pisze w necie.

sandshadow

2013-03-02, 12:41
Znowu jakieś gówno
Cytat:

Dzimboludek
Primo - to nie jest wyciskanie.
Secundo - to nie są pełne krążki.
Tertio - jeśli myślisz że niejeden facet tyle by nie wycisnął ANALFABETO, to jesteś większą cipą niż panienka w filmie


Ma najwiecej piw...

di...........os

2013-03-02, 12:45
Dzimboludek napisał/a:



Tyle to ja ch*jem w zwisie podnoszę.
Nazwałbym cie gimbusem co ma w pasie tyle co przeciętny człowiek w udzie, ale właśnie dostałem ostrzeżenie od gim...wiadomo-co od takich jak ty czy mister kloc :D
kloc, nie będziesz miał ze mną życia pionku.

Popraw grzywkę.


@ramzei czy jakoś tam
lepiej że wniósł wielkiego ch*ja niż takiego jak twój




Człowieku, ty jesteś chory psychicznie! Poszukaj terapeuty - być może pomoże ci to na nerwy... Albo przez swoją postawę cowboya, kiedyś ktoś porządnie przeora ci twarz.


Po ch*j w ogóle zamieniasz portal rozrywkowy, na jakiś ring? Po ch*j siejesz ferment?

Zl...........ny

2013-03-02, 12:48
Hah spiny chrustów z inwalidami... cudnie :lol:

di...........os

2013-03-02, 12:51
Abdulan napisał/a:

Autorze, na takim obciążeniu to się facet rozgrzewa. Prawdziwe ciężary to już grubo ponad masę własnego ciała. Jak ktoś nie ciśnie tyle ile waży to znaczy, że:

Primo, jest tłusty i ma mało mięsa.

Secundo, nie zasługuje na miano silnego, zdrowego i normalnego faceta tylko na miano lenia bez siły i zniewieściałego chłopaczka.

Już nie mówie, że ktoś kto idzie pierwszy raz na siłownie musi na serie brać tyle ile waży, ale przynajmniej raz swój własny ciężar dźwignąć powinien. Tym bardziej, że wiele kobiet daje radę...



Wartość człowieka ocenia się przez siłę mięśni? To wyjątkowym dnem musimy określić Einsteinów, Newtonów, Mickiewiczów, Szekspirów, ideologów itd.