18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziesięć tysięcy iPhone'ów

MP...........as • 2013-04-19, 20:24
Domino z 10 000 iPhone'ów
Ciekawy efekt końcowy.

HariDee

2013-04-19, 23:22
A potem na sprzedasz - 'nowe, nie uzywane, nigdy nie odpakowane' :D

dostępny_nick

2013-04-19, 23:24
Kocham ten argument fanbojów Apple - hejtujecie bo nie ma kasy <3.
Po prostu boli Was, że Ci którzy krytykują Apple nie dość, że mają kasę na srajfona, to jeszcze mają duże pały w konsekwencji czego nie muszą kupować ifonów, żeby sobie ją przedłużyć tak jak to robi 99,99% użytkowników Apple.

astmuus

2013-04-19, 23:38
Co do braku hajsu - z brakiem hajsu problemu nie mam, w zeszłym miesiącu na urodziny kupiłem sobie kolekcjonerską edycję StarCraft II Heart of the Swarm (takie porównanie, dałem za nią +60 funtów). Telefon używam od 5 lat ten sam - stary LG ku990i viewty który jest cegłą. Ot, nie potrzebny mi smartfon - a jeżeli wam jest potrzebny telefon do szpanowania przez ludźmi w internetach i szpanowanie, że innych nie stać - to przykro mi, ale te telefony są mądrzejsze od was.

BTW. Czekam, aż apple to opatentuje! :szczerbaty:

Dziechu

2013-04-19, 23:52
Zapomniał wół jak cielęciem był... Droga gimbazo poczytajcie może o pierwszych modelach Iphone'a zanim cokolwiek napiszecie o hejtujących co nie mają pieniędzy. Nie wiem czy inni pamiętają ale w pierwszym modelu(miałem go na kilka dni przed premierą w Polsce bo pracowałem na promocjach dla Orange) brakowało kilku ważnych rzeczy m. in. zoomu w aparacie, autofocusa i jakiś problem z mmsami był. I najlepsze brak obsługi Flasha. Jakbyście debile zauważyli Apple w nowych Iphone'ach wprowadza rzeczy, które tak naprawdę już od dawna istniały w innych starszych modelach telefonów. Chociażby videorozmowy wprowadzone dopiero w 4 generacji. Otóź ta technologia dostępna była już w Nokii 6630... Albo to z czego brechtam najbardziej, gdzie w najnowszej generacji tak chwalili się dźwiękiem cyfrowym na wyjściu audio. Szkoda że w Nokii N95 szedł dźwięk DTS czy nawet w trochę nowszym Sony Ericssonie Xperia Neo V Jest wyjście HDMI. Ale Wy dalej dawajcie robić sobie wodę z mózgu, słuchając jakie to produkty Apple są zajebiste, że hejty to lecą tylko od biedoty, i to co oni wprowadzają w każdej generacji jest super i nowatorskie. Poczytajcie sobie też o zagrywkach takich jak wykupowanie patentów przez Apple. Jak dla mnie przerost formy nad treścią i ikona popkultury.

~Velture

2013-04-20, 01:48
************************************


Czy wy jesteście tacy głupi czy udajecie? To jest animacja.
Reklama firmy zajmującej się robieniem animacji więc logiczne ,że animacja. Na tyle dobrze wykonana ,że 90% osób się na to nabrało.


************************************

sirjus

2013-04-20, 09:40
A na allegro - nowe, nieużywane. Tylko raz wyciągnięte z pudełka i włączone w celu sprawdzenia. Bez simlocka.

aitec

2013-04-20, 11:15
to pewnie te iphony bez folii :>

donRafael

2013-04-20, 16:34
i to jest dowód na to, że te telefony nie są warte takiej niebotycznej kasy, skoro bawią się nimi jako domino...

konował

2013-04-20, 20:57
A potem zapakowali i wysłali do sklepów.

szereg0wy

2013-04-20, 21:18
...I już żaden nie działa.