18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Dziennikarz nadaje określeniu "hiena" nowe znaczen

fabiothethird • 2014-01-01, 14:28
W szpitalu w Grenoble, gdzie po ciężkim wypadku na nartach przebywa Michael Schumacher, doszło do haniebnego zdarzenia. Jeden z dziennikarzy był na tyle zdeterminowany dostać się do byłego 7-krotnego mistrza śwata Formuły 1, że... założył sutannę i udawał kapłana.

„Najwyraźniej reporter ubrany jak ksiądz chciał wejść do pokoju Michaela". - powiedziała rzeczniczka prasowa legendarnego kierowcy Sabine Kehm. „Nigdy nie przyszłoby mi do głowy, że może zdarzyć się coś takiego". - dodała.

Przebrańca, któremu prawdopodobnie chodziło o zrobienie zdjęć "Schumiemu", szczęśliwie zdemaskowano i wydalono z placówki. Nie ujawniono, który dziennikarz okazał się tak przebiegły, ani z czyjej redakcji pochodził.

Na wczorajszej konferencji prasowej o stanie zdrowia Schumachera, jego przyjaciel i słynny neurolog Gerard Saillant wezwał przedstawicieli mediów, by nie zakłócali walki lekarzy o życie legendy Formuły 1.

„Proszę was w imieniu Corinny - żony Michaela, a także całej jego rodziny, o nie nakładanie presji na szpital". - mówił. „Personel medyczny ma się czym zajmować. Jeżeli się do tego podporządkujecie, pomożecie Michaelowi wygrać jego trudną bitwę, której rozstrzygnięcie pozostaje sprawą otwartą".

źródło

Czary

2014-01-01, 14:40
Czego się nie zrobi dla idei zakładu w którym się pracuję czyt. gazety czy telewizji.

Suka_Blyat

2014-01-01, 14:44
Nie rozumiem, powinni ujawnić personalia tego sk***iela i jakie media reprezentuje, a ludzie zrobiliby już resztę. Co jak co ale chamstwa nie zniosę

BongMan

2014-01-01, 14:59
Dziennikarz-hiena przebrany za księdza - podwójne zło.

masterwow

2014-01-01, 15:27
pewnie jakiś sadol kilka wirtualnych piw chciał zarobić

tds1974

2014-01-01, 16:58
Karnowskich nie przebił jednak...

kemcia

2014-01-01, 17:01
Cytat:

Proszę was w imieniu Corinny - żony Michaela, a także całej jego rodziny, o nie nakładanie presji na szpital". - mówił. „Personel medyczny ma się czym zajmować. Jeżeli się do tego podporządkujecie, pomożecie Michaelowi wygrać jego trudną bitwę, której rozstrzygnięcie pozostaje sprawą otwartą".



Ale po co ? Na trupie te sk***ysyny zarobią więcej.
A jak któryś zdobędzie zdjęcia obrażeń. Za to te ch*jki zabiłyby własną matkę, a gratis dorzuciłyby ojca i brata.

!Timon

2014-01-01, 21:25
Podobno Michaela Schumachera odwiedziła w szpitalu ekipa Ferrari. Zmienili mu kroplówkę, pieluchę i pościel w 11 sekund.

Plecionkarz

2014-01-01, 23:41
a ja tam bym chętnie zobaczył fotkę jak szumi kona

pheterh001

2014-01-01, 23:59
Schumi zalicza po prostu kolejny pitstop :D

kuczaj

2014-01-02, 14:30
Plecionkarz napisał/a:

a ja tam bym chętnie zobaczył fotkę jak szumi kona


Pozujesz na większego zjeba/zwyrola niż jesteś, czy to tylko żałosna próba wyłudzenia piw za najgłupszy koment?

lobominator

2014-01-02, 19:38
Co jak co, ale Michaelowi to kibicuję i mam nadzieję, że z tego wyjdzie.
Ten facet to legenda, zdobył w F1 chyba wszystko co było do zdobycia.
Osobiście go nie znam, ale z tego co widziałem to i prywatnie okazywał się spoko gościem. Szkoda faceta, bo w głupi sposób "się popsuł", tak jak nasz Kubica jakiś czas temu.
PS. Tak, czy siak, to co przeżył, osiągnął i zarobił to jego i nawet jeśli z tego nie wyjdzie, a raczej nie wyjdzie, to o takim życiu jakie on miał to można tylko pomarzyć.