18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień świstaka

BongMan • 2012-07-28, 13:08
- Cześć. Co robisz?
- Oglądam "Dzień Świstaka".
- Cześć. Co robisz?

Manik

2012-07-30, 21:21
Te komentarze pod adresem BongMana sa juz takie nudne. Gdzie wejde w jakis kawal, to zaraz jakis gimbus napisze 'o brat bongmana' etc..

Pener

2012-07-30, 21:21
Wojna:), 6.66 pener ustala nowe zasady

Feragas

2012-07-30, 21:24
Bongman ma wykupiony paszport polsatu, wrzuca ch*jowe kawały a mimo tego wbrew regulaminowi one nadal lądują na głównej

adiemus36

2012-07-30, 21:26
Cytat:

4.5. Serwis Sadistic.pl nie uznaje cenzury ...



Polecam temat co wk***ia moderatorów :D :D

Co do dowcipu, zapewne 90% z tu obecnych nigdy nie oglądało filmu "Dzień Świstaka" dlatego nie zrozumiało żartu :) Jak dla mnie, żart dobry.

Se...........ki

2012-07-30, 21:33
Może i jestem poj***ny, ale ten dowcip mi się podoba i zawsze rozśmiesza mnie tak samo:-D I ch*j mnie obchodzi, kto go wrzuca!

Pi...........is

2012-07-30, 21:33
Pitis dołącza do war channelu.

- Cześć. Co robisz?
- Oglądam "Kawały Bong Man-a".
- Wyjdź i zamknij za sobą drzwi.


Edit:

I do tego warn...
Gdyby to jeszcze jakieś przewinienie było.
Chyba Administracja nie widzi co się tu na prawdę dzieje :-D

Wojna:)

2012-07-30, 21:34
adiemus36 napisał/a:


Polecam temat co wk***ia moderatorów :D :D



Wybacz za szczerość ale pie**oli mnie to co ich wk***ia, podobno ten serwis jest dla userów a nie moderatorów, a tu coraz bardziej się panoszy styl pisania aby tylko nie urazić jednego z drugim, ba- oni sobie tworzą tematy "co ich denerwuje". :idzwch*j:

dymion

2012-07-30, 21:39
bolerro napisał/a:

Weź BongMan.

Weź BongMan



genialne podsumowanie ;)

nawiasem, mo(r)dki niech się lepiej zajmą tępieniem anal-fabetów

przeme13

2012-07-30, 21:45
Chyba każdy widział ten film, ale to nadal nie jest śmieszne -,- człowiek przeczyta i w głowie jawi się tylko jedna myśl "aha" :/

wasek

2012-07-30, 22:20
Ja pie**olę, k***a Mać! Z początku nic nie pisałem na ten temat, olewałem te kawały, scrollowałem dalej, czasami nawet jakiś dowcip się udał, lekko się uśmiechnąłem pod nosem. Ale k***a o ch*j w tym chodzi? Nie mam pojęcia.

Może nie oglądałem wiadomości, jestem nie na czasie, może to jakiś cytat z filmu bądź książki, albo ch*j wie co. I widzę że nie jestem sam. Widzę że ten wasz cały k***a jego mać BongMan wrzuca wszystko co tylko się da. Żeby to było co jakiś czas, ch*jowe bo wiadomo nie każdemu się dogodzi, a nie k***a oglądam sadistica i na każdej stronie po kilka jego "kawałów". Przecież to nie przypadek że tyle osób tu narzeka.

Nic do tej pory nie pisałem na ten temat, bo zlewałem to ciepłym moczem. Ale teraz k***a wrzuca się tu wszystko co się da. Nie wiem może Moderatorzy mają umowę z Bongim, że Będzie miał dużo piw i na głownej wystąpi, a oni powstawiają parę warnów?

Nie mam na celu tu obrazić autora, ani nikogo innego

ale na Miłość boską niedługo to on skopiuje cały internet. Zamiast wejść na wikipedie to wpiszemy sadistic.

Pener

2012-07-30, 22:24
wasek napisał/a:

oglądam sadistica i na każdej stronie po kilka jego "kawałów"


użytkownicy decydują o tym co znajduje się na głównej, jeśli ci się nie podoba to skasuj konto ;)

wasek

2012-07-30, 22:26
Widzę że świetnie zachęcacie do tego portalu...

~Beniu_Beniu

2012-07-30, 22:44
BongMan masz u mnie piwo za każdy kawał jaki wrzucisz. Jeżdżą po tobie jak po burej suce a sami nic nie wrzucają.

adiemus36

2012-07-30, 22:45
Wojna:) napisał/a:

podobno ten serwis jest dla userów a nie moderatorów



No tak, tylko pamiętaj, że moderator powinien dbać o porządek, a nie oszukujmy się - setka stron z debilnymi tekstami na temat Bongmana, jest po prostu spamem. Często, to co "wk***ia moderatorów" wk***ia też userów, zwróć na to uwagę.

Bambina

2012-07-30, 22:49
znany kawal