18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień jak co dzień u ciapatych.

Sc...........an • 2014-04-25, 10:12
Z cyklu szmatogłowi się leją. :-D Dostał równy wpie**ol od ostrzału, a kozojebcy-koledzy nawet nie pomogą tylko sp***alają. Wiadomo: jak atakuje ktoś kto nie jest naszą żoną to zwiewamy i wracamy z wyrzutnią rakiet. :snajper2:


Bonusik: 1:12 słychać beatbox :amused:

nowynick

2014-04-25, 10:59
snajperem tego strzelca ciężko nazwać....

Silver.Surfer

2014-04-25, 11:25
k***a co za naród. Nie dość że nikt ich nie lubi to nawet nie lubią samych siebie i nie pomogą koledze w potrzebie.

siwy16l

2014-04-25, 12:00
Ten cały "snajper" to chyba Stępień z 13 posterunku.

JesusChytrus

2014-04-25, 12:09
Jak ktoś nie jest naszą żoną... a w cebukatolandzie to mało frajerzyn? :P

Sc...........an

2014-04-25, 12:26
@Up, a czy ja mówię, że mało? :mrgreen:

JesusChytrus

2014-04-25, 14:16
@up
Nie znasz pojęcia sugestii? Współczuje bliskim jeżeli przekroczyłeś wiek podstawówkowy...

Sc...........an

2014-04-25, 15:08
@up
A czytanie ze zrozumieniem? A moze raczej między wierszami... Czy ja cię obraziłem tępa k***o? Nie, ale taka dz**ka jak ty odrazu musi się czuć zaatakowana. Ja się z tobą po części zgodziłem, bo wrzuciłem na ciapate ścierwa, ale to nie oznacza że uważam Januszy za lepszych. Chyba cię ojciec gwałcił że odrazu czujesz sie zaatakowany. A co do edukacji to jesteś też chyba na podstawówce bo tego co autor miał na myśli to dopiero w gimbazjum uczą. Tępa szmato, j***na w dupe warta ciapatych, nie atakowałem cię, ale ty musisz oczywiście się zachować jakbym cię atakował.
Ps. Teraz to cię zaatakowałem i to w najniższy możliwy sposób, sorki :-/ Pocałunek na zgodę? :spermshot:

JesusChytrus

2014-04-25, 16:14
@up
Tekst o żonie i rakietach był skierowany konkretnie w stronę ciapatych a to sugeruje że pozostałe nacje są lepsze pod względem walki co jest brednią/nie ma dowodów na to.

I nie frustruj się tak chłopcze :roll: Jak zwykle musiałeś dać wstawkę o j***niu przez ojca. Co wy macie z tym ojcojebstwem do licha?! :mrgreen: Bo pomyślę że sadistic to zbiorowisko ofiar pedofilii którym krwawe filmiki pomagają sprostać przykrym wspomnieniom...

moloko

2014-04-25, 17:13
kula przeszła na wylot

longlong7

2014-04-25, 19:20
u ciapatych niema dnia, dzień jest dla białych

Sc...........an

2014-04-25, 20:59
Mesjach, To że powiem do ciebie że cię gwałcił ojciec, to nie znaczy że twierdzę że innych nie gwałcił... Albo dobra na trochę wyższym poziomie: To że powiem komuś kto jest wkurzajacy ze jest idiotą to nie znaczy, że inni nie są. ALbo jeśli powiem murzynom że są pie**olonymi złodziejami to nie znaczy że np. cyganie, albo Polaki-Janusze nie są. I weź się ogarnij bo przeprosiłem za ostre słowa, musisz być taki wredny?? :-/ Może innym jest przykro, co? Po co się kłócić? :-(

Rax

2014-04-26, 16:06
posluchaj trolu - czasami nawet jak cie czytam to, musze przynac, drgnie mi usmieszek, ale szybko znika gdy po kpinie przychodzi uczucie zalu...

ale powoli zaczynam sie wk***iac bo psujesz najepszy portal na swiecie

wiedz ze internet nie jest anonimowy a fotki ze spotkania z toba trafia na glowna

JarosławTusk

2014-04-26, 17:06
1 raz widzę jak w końcu do kogoś trafiają...

w kogos* trafiają. Sorry za błąd.

Genedan

2014-04-26, 23:46
Co to tu k***a robi?