18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzień dziecka u premiera !

denardes • 2013-05-31, 16:07
Drodzy moi kochani Sadole.
Jutro jak wiadomo dzień dziecka, wielu z Was będzie więc czciło swe święto przy ptasim mleczku od mamy, ja mam jednak mam pewną propozycję jeżeli ktoś chciałby wybawić naród czy coś w tym stylu. Otóż kilkanaście minut temu Kancelaria Premiera na fb. dodała taki oto wpis z filmikiem :


Link do profilu KP.
https://www.facebook.com/KancelariaPrezesaRadyMinistrow?hc_location=stream

Tak więc jeśli jest ktoś chętny do lat 14, lub zwerbuje jakiegoś młodego cygana żeby wbił się na libacje soczków kubusia do premiera z odpowiednim sprzętem, byłoby miło.

Hmm, :snajper2: :psycho: :jezdziec: opcji jest wiele.

pakicito

2013-05-31, 16:27
wyślijcie muzułmańskie dzieci z kamizelkami z c4, chociaż na coś się przydadza

lufnik1946

2013-05-31, 16:28
By żyło się lepiej...i ch*j!

giboN31

2013-05-31, 16:28
Nie wybaczam ci polubienia ryżego na ryjoksiążce!

RapujacyToster

2013-05-31, 16:32
Wszyscy narzekają na ciapatych a teraz by się taki przydał :


:D

Pater patriae

2013-05-31, 16:38
pakicito, a może lepiej żeby ten został? Tuskowi już prawie nikt nie wierzy, a tak to wezmą jakiegoś innego złodzieja, do tego PO skoczy poparcie, bo przecież Tusk to taki wielki mąż stanu (czyli będzie analogicznie jak z kaczorem) i znowu trzeba będzie czekać kilka lat na to, aby wyborcy zrozumieli, że się ich robi w ch*ja.

Pu...........le

2013-05-31, 16:39
a Wy wierzycie że rudy będzie w tym czasie w środku? <facepalm>

zypon

2013-05-31, 16:42
ojej, jaki bohaterski wpis. smutna prawda jest taka że PO ssie pałkę, a inne partie ssą pałkę tak samo lub bardziej tak więc ewentualne obalenie rządu czy nawet demokratyczna zmiana na inną partie gówno da. Między PO, PIS a SLD są różnice co najwyżej kosmetyczne ( i nie pie**olcie mi o wzroście gospodarczym za PiS bo wtedy na rynkach była hossa i pis miał ch*j do tego) w postaci poj***nych dyskusji na temat tego czy komórka to człowiek komórka dzicko czy ch*j wie co, Ruch Palikota to bezpoglądowe bagienko w którym każdy znajdzie coś miłego od głuchoaniemych po amatorów trawki, Korwin Mikke odebrałby prawo wyborcze kobietą, a prezes największego zwiazku zawodowego jest uważany za twarz prawicy(sic! - odwrotnie niż w większości państw) .... KAŻDA PARTIA JEST ch*jOWA. Mamy ch*jowe poglądy, ch*ja wiemy o funkcjonowaniu państwa i gospodarki dlatego mamy takie ch*jOWE PARTIE.

ostatni

2013-05-31, 16:48
Idźcie dzieci na szczaw i mirabelki

wujcio

2013-05-31, 16:49
Ja mam 14 lat i chodzę do gimnazjum. Umiem z ak szczelac, bo dużo grałem w call of duty także odrzut i te sprawy ogarniam, za paczke szlugów i amarenę mogę działać.

Gruby Brzuch

2013-05-31, 19:06
@ Nie wiem, po co Ci ta amarena,
ale z paczką szlug w więzieniu będziesz kimś. :D

DariuszX

2013-05-31, 22:44
Trochę mnie to denerwuje nie wiem czy was też, przecież jakikolwiek atak na premiera czy kogo innego z rządy objawiałby się słabością władzy w naszym kraju, a tym samym jego osłabieniu na arenie międzynarodowej. Lepiej pójdźmy wszyscy na wybory, wybierzmy reprezentanta partii która nie znajduje się w sejmie (tym Panom już dziękujemy) i zmieńmy to bagno jakim się staje nasza kochana Ojczyzna.

Slipak

2013-05-31, 22:48
Hm, coś czuję że autorowi tematu popełnią samobójstwo ;(

cerastes

2013-05-31, 22:53
drogie dzieci, jeżeli rodzice Wam jeszcze nie powiedzieli prawdy to ja wam ją wyjawię.. Rudy to kawał ku*asa i kłamcy..


nie idźcie tam bo się rozczarujecie.. pokażcie że jesteście mądrzejsze od 30% dorosłych Polaków..


Dziękuję :)

Samudaripen

2013-05-31, 23:00
dobra akcja.
P.S
ostatnio miałem okazję jeść ptasie mleczko i wydawało się takie jakieś inne... jakby gorszę :( mam nadzieje, że tylko mi się zdawało bo ptasie mleczko to wg. mnie jeden z najlepszych słodyczy ;)