18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko przywiązane do budy

Ha...........ng • 2012-06-22, 16:10
Jak macie dwuletnie dziecko to pamiętajcie, ze musi być solidnie przywiązane do budy.


HAL-9000

2012-06-22, 21:34
Teraz pytanie zwrotne do zielonych ekodebili.

"Wykastrowałbyś dwuletnie dziecko?"

Życie pokazuje że to akurat by zrobili

Wole więc swojego kundla zamykać na noc w kojcu a za dnia przypinać do słupka w ogrodzie aniżeli go kaleczyć.

Ro...........ce

2012-06-22, 21:35
Cytat:

"Przywiązałbyś dziecko do budy?



Nie wiem, możliwe.

cholok

2012-06-22, 21:36
j***ni ekoterroryści.

ox...........tr

2012-06-22, 21:41
rozumiem sprzeciwiać się maltretowaniu zwierząt no ale bez jaj, nie traktujmy psów na równi z małym dzieckiem albo lepiej "bo mają uczucia", "są takie słodziutkie i głupiutkie i kochaniutkie". No k***a

ZabójczaMama

2012-06-22, 21:44
HAL-9000 napisał/a:

Teraz pytanie zwrotne do zielonych ekodebili.

"Wykastrowałbyś dwuletnie dziecko?"

Życie pokazuje że to akurat by zrobili

Wole więc swojego kundla zamykać na noc w kojcu a za dnia przypinać do słupka w ogrodzie aniżeli go kaleczyć.



Przez takich idiotów jak ty mamy w Polsce przepełnione schroniska, pełno topionych i maltretowanych szczeniąt.
Kastracja to nie jest okaleczanie.
Ludzi czasem trzeba wykastrować ze względów zdrowotnych (kobiety z wyciętymi macicami) i nie są one okaleczone. W niektórych krajach kastracja jest legalna i ludzie chętnie z niej korzystają.
Kastracja pomaga walczyć z bezdomnością u zwierząt, ale tacy krótkowzroczni debile bez wyobraźni żyją w otoczce myślenia, że w życiu jaja są najwazniejsze i nie potrafią spojrzeć na problem z szerszej perspektywy.
Bo zauważ, że dzieciaki niewykastrowane nie będą się mnożyć, nie będą siedzieć w schroniskach, nie będą topione. I nie mówię tu o patologii, tylko o normalnych rodzinach.
Za to trzymanie psa na łańcuchu to męczenie. k***a, sam się tak przywiąż i po 3 latach pogadamy jak ci się takie życie podoba. Ludzie, którzy nie potrafią zapewnić zwierzętom odpowiednich warunków nie powinni mieć zwierząt.

Ale tak k***a, jechanie na ekodebili jest modne, więc po co myśleć samodzielnie. Lepiej trzymać psa na łańcuchu i udawać, że jest się fajnym, bo się psu zostawiło niepotrzebne mu do niczego jaja, które przy odrobinie nieszczęścia zrakowacieją na starość, co zniszczonemu psychicznie zwierzakowi i tak będzie obojętne, o ile dożyje.

W ogóle niektórzy zanim się wypowiedzą, że psy to głupie stworzenia bez uczuć i pragnień powinni się w tej kwestii dokształcić, bo porównanie inteligencji psa do dziecka to nie są brednie tylko fakty stwierdzone przez naukowców i behawiorystów (byćmoże częśc z was własnie poznała nowe słowo).

ru_ziolo

2012-06-22, 21:56
A mi zwierzaków szkoda. Bardziej niż ludzi.

Nabs

2012-06-22, 21:56
@ZabójczaMama nie to żebym był jakimś ekoterrorystą, bo też uważam że sporo co oni pie**olą to są bzdury, ale w tym co ty piszesz jest racja. Ktoś kto nie ma warunków do tego żeby trzymać zwierzaka, mieć go nie powinien. Po co ma się męczyć zarówno zwierzak jak i właściciel? Bo chwilowo ma taką zachciewajkę? Chcesz psa to o niego zadbaj..

chmyk

2012-06-22, 22:05
Aj tam k***a łańcuch, lepiej niech na sprężynie czepiają

Thanatophiliac

2012-06-22, 22:27
Myslą i czują jak 2letnie dzieci? Bzdura jak ch*j. Są na tym samym poziomie rozwoju, a to cos kompletnie innego

HAL-9000

2012-06-22, 22:46
ZabójczaMama napisał/a:



Przez takich idiotów jak ty...





Cyrk

2012-06-22, 22:49
No nie wiem. 2 letnie dziecko nie pobiegnie za kotem, a i w gównie się nie wytarza...

kapi145

2012-06-22, 22:54
Już za tydzień będziemy walczyć o nietrzymanie chomików i kanarków w niewoli, przyjdźcie a wszyscy razem wpie**olimy się do klateczki w ramach protestu.
ehh...

Ko...........ci

2012-06-22, 23:26
ja jestem przeciw trzymaniu psów na łańcuchu, no jednak zwierzę to takie stworzenie, które musi się wybiegać, a nie żyć w klatce, bo to gówniane życie. A łańcuch lubi też wrastać w skórę, o czym niestety rolasy ze wsi nie wiedzą (bo to oni najczęściej trzymają psa na łańcuchu nie wiedzieć po ch*ja, jak o tego psa nie dbają w ogóle nawet).

Sp...........PL

2012-06-22, 23:58
Weźcie byście się k***a odpie**olili! My(wegetarianie) mamy przynajmniej jakiś cel w życiu, a nie popie**alanie na samym Mięsie... Nie podoba się to się nie wpie**alać, zachować dla siebie a nie k***a, jakaś propaganda życiowa... Sam jestem wegetarianinem i nikomu do dupy nie wchodzę, bo mięso wpie**ala, więc oczekuje tego samego z innej strony. A plakat ładnie wyszedł, dobre przesłanie i według mnie prawidłowe.
Zaraz hejty polecą, ale mam to gdzieś.

ritu4l

2012-06-23, 00:10
cholok napisał/a:

Obrazek j***ni ekoterroryści.



j***ny baran, z bandą bezmózgiego plebsu nie mającego własnego zdania. Niedługo wszyscy będą tępi niczym tępe amerykańskie bydło podążającego za głosem telewizyjnego guru. Wielki czarny zarażony hivem ch*j każdemu kto krzywdzi zwierzęta, bachorów też się to tyczy, ohydny miocie.