18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziecko JP straszy policją...

Krop3k96 • 2012-02-15, 20:04


Oglądać całe !

kalin163

2012-02-16, 01:25
Do czego to doszło, że na sadisticu jakiś małolat, który nagrał jakieś gówno na którym męczył z całą ekipą jakiegoś dzieciaka i jeszcze się tym publicznie chwali dostaje tyle piw? Ja bym się wstydził coś takiego wstawiać.

Bu...........oR

2012-02-16, 06:46
@up
Rozumiem że gdyby 11-letni wyznawca jp darł mordę przez bite 2 godziny, potem przejechał ci się po matce, ojcu (może słusznie bo spłodzić takiego idiote jak ty to zbrodnia) i 3 pokolenia wstecz, to serdecznie byś go przeprosił, i jeszcze nadstawił dupsko do wyr*chania, bo to tylko słodki dzieciaczek i on ma prawo robić co chce, bo to nie jego wina :( to wina społeczeństwa OSZUKALI GO BANDA ZŁODZIEJI POLSKICH DECYDENTÓW

Jakby ktoś chciał się dopie**olić, błędy ort. były zamierzone.

PS. JESTEM GIMBUSEM XDDDD

Pa...........me

2012-02-16, 08:47
Ja pie**ole, jak można się spinać o takie filmiki? weźcie się k***a ogarnijcie albo przeżywajcie swoje okresy na kwejku.

klanik

2012-02-16, 12:56
słychać że typki to jakieś zapryszczone gimbusy

PawełGM

2012-02-16, 15:51
Dla mnie jeżdżenie po tym jedenastolatku w pełni zasłużone. Mógł się rozłączyć, a on chciał jeszcze przykozaczyć.

zielonyhero

2012-02-16, 16:55
Cytat:

Oglądać całe !

Bo k***a, co?

Legon

2012-02-17, 00:52
po pierwsze nagrac takie gowno to pierwszy poziom zdaunienia
po drugie wyslac takie gowno do internetu nastepny poziom zdaunienia
po trzecie wstawic posta z tym gownem na sadistica B I N G O ! autor filmiku czyli Krop3k96 osiagnal maksymalny poziom zdaunienia ale sadzac po tym ze ma 15 lat juz raczej z tego nie wyrosnie ... tylko szkoda ze admini nie moga mu dac bana razem z innymi gimnazjalnymi ciotami ktorzy kozacza i zasmiecaja ta strone jakimis ch*jowymi wstawkami ...