18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieciojebcy atakują

voidinfinity • 2017-08-24, 12:14
Cytat:

Jeden z najwyższych hierarchów Kościoła katolickiego oficjalnie oświadczył, że już prędzej pójdzie do więzienia, niż zgłosi pedofilię policji. Zszokował Australijczyków i świat mówiąc, że seksualne wykorzystywanie dzieci jest "duchowym spotkaniem z Bogiem poprzez księży" i "stoi nad prawem karnym".



Oto i autor tych zacnych myśli - arcybiskup Denis Hart.



A potem zdziwienie, że wszyscy księży katolickich za dzieciojebców uważają ;-)

źródło

elfis

2017-08-24, 22:33
i jak zwykle, ci sami dają ci piwko
przypadek
ale mylę się pewnie

sezamkowyRozpierdol

2017-08-24, 22:37
elfis napisał/a:

i jak zwykle, ci sami dają ci piwko
przypadek
ale mylę się pewnie



Żydoski spisek i ruska agentura na sadisticu :amused:
Nie ma to jak zarabiać 40tyś dolarów miesięcznie zamiast żyć jak polak czyścić kible po londynach za 3 funty na h :amused:

elfis

2017-08-24, 22:39
ciekawi mnie tylko , dlaczego z taką ,,lubością,, piszesz o katolikach
a na temat innych wyznań
,,dziwnym,, trafem nie piszesz

mówisz ,,żydowski spisek,,

sezamkowyRozpierdol

2017-08-24, 22:39
@elfis

Wszystkie religie to raki, zwłaszcza prawicowy, konserwatywny islam stanowiący zagrożenie dla ewolucji człowieka :lol:
Zadowolony? :amused:

elfis

2017-08-24, 22:45
ciekawe

czyli lewica mówi do ciebie w szerszym kontekscie,
rozumiesz ją, przyklaskujesz jej
tak wnioskuję bo gardzisz tożsamością katolicką , naszym krajem /uogólniając/, wychowaniem patriotycznym/ nie bądz idiotą i nie myl z kibolami/

nie jestem zadowolony,
bo posługujesz się jakimiś fanatycznymi sloganami

sezamkowyRozpierdol

2017-08-24, 22:47
@elfis

Przecież nie jestem Twoim nauczycielem, żeby uczyć cię, że prawica i lewica to dwie pie**olnięte skrajności, które za każdym razem gdy dorwią się koryta doprowadzają do destabilizacji politycznej ;-)

Nie utożsamiam się z żadną z tych stron, uważam je za raki, a ludzi utożsamiających się z którąś z tych stron za fanatyków, osoby niezrównoważone psychicznie, podatnymi na manipulację, w końcu po to się wykorzystuje podziały "prawica/lewica" żeby trzymać bezmyślne bydło w obozach w myśl zasady dziel i rządź :lol:

SQRW3L_ponury

2017-08-24, 22:48
elfis napisał/a:

ciekawi mnie tylko , dlaczego z taką ,,lubością,, piszesz o katolikach
a na temat innych wyznań
,,dziwnym,, trafem nie piszesz


Moze ja ci wyjasnie fenomen tego zjawiska (pisania o katolach a nie animistach zaratustrianach zydach czy innych metodystach) bo sam sie nie domyslisz - otóż pisze prawdopodobnie dlatego że inne wyznanania stanowią u nas mniej niż kilka procent ogółu wierzących wiec je olewa bo nie stanowią zadnego zagrozenia, nie mają żadnego wpływy na nic a w dodatku nie przejawiaja zamordystycznych tendencji tkich jakie w kk są normą - no i przede wszystkim nie kryją tak zawzięcie swoich zboczonych konfratrów gwałcących dzieci. Mam nadzieję ze rozjaśniłem :kawa:

elfis

2017-08-24, 22:52
SQRW3L_ponury napisał/a:


Moze ja ci wyjasnie fenomen tego zjawiska (pisania o katolach a nie animistach zaratustrianach zydach czy innych metodystach) bo sam sie nie domyslisz - otóż pisze prawdopodobnie dlatego że inne wyznanania stanowią u nas mniej niż kilka procent ogółu wierzących wiec je olewa bo nie stanowią zadnego zagrozenia, nie mają żadnego wpływy na nic a w dodatku nie przejawiaja zamordystycznych tendencji tkich jakie w kk są normą - no i przede wszystkim nie kryją tak zawzięcie swoich zboczonych konfratrów gwałcących dzieci. Mam nadzieję ze rozjaśniłem :kawa:



oczywiście, rozjaśniłeś
a piwo od tb303
chyba spulchniło twój mózg

TB303

2017-08-24, 22:58
elfis napisał/a:



oczywiście, rozjaśniłeś
a piwo od tb303
chyba spulchniło twój mózg


Dobra, dobra już nie żebrz. Masz jedno dla siebie i daj mi spokój :amused:

elfis

2017-08-24, 23:00
TB303 napisał/a:


Dobra, dobra już nie żebrz. Masz jedno dla siebie i daj mi spokój :amused:


no weź, nie rozpijaj mi kolegów do dyskusji

mateuszsadoltzr

2017-08-25, 01:33
No nie oszukujmy sie żaden normalny facet nie wytrzyma bez seksu,religie stworzył człowiek a my jako ludzie kierujemy sie popędami,księża też mają ch*ja i gdzies to napiecie muszą wyładować szkoda tylko że na dzieciach

Wiewór

2017-08-25, 06:41
Tak jak powiedzieli w South Park. j***nie dzieci przez księży to jest po prostu tradycja kościoła katolickiego i nie można tak po prostu im tego zakazać.
Ta tradycja sięga setek lat!
Pedofila w kościele to po prostu naturalne zjawisko.

ksionisław

2017-08-25, 07:03
Włączyłbym się do gównoburzy ale z doświadczenia wiem, że z katodebilami nie da się dyskutować, ich wiara jest ślepa i bezrefleksyjna. Z resztą wszystkie trzy religie Abrahamowe uważają siebie za "objawione" i jedyne słuszne. Islamiści biją się z chrześcijanami w imię tego samego Boga. No ten ich Bóg musi być nieskończenie miłosierny skoro tego od nich wymaga. Co do pedofilii w kręgach kapłanów wyżej wymienionych religii to wszyscy o tym wiedzą nawet ci ślepi wyznawcy i co? No i nic na tace dalej wrzucają. Bo owieczki są do strzyżenia, dojenia i robienia z nich wyrobów mięsnych i jeszcze się cieszą z tego. A bóg według nich niby jest wszędzie ale trzeba stawiać wielkie drogie i pełne przepychu świątynie a Jezus kazał odrzucić co ziemskie. W tym miejscu warto przyznać, że bogactwo Watykanu jest niezmierzone, więc jak to się ma do waszej wiary? Pozdrawiam serdecznie i życzę abyście uruchomili organ umieszczony między uszami.

janlew

2017-08-25, 09:47
Ja powiem tylko tyle. Oskarżenia o pedofilie w USA:
- Protestanccy Księża 2-4%
- Rabini 2-3%
- Katoliccy Księża 1-2%
Polska, info z MSZ za czasów PO, na 1000 pedofili sk***ysynów :
- 1 szt ksiądz, lekarz, prawnik, nauczyciel
- 30 szt mechaników
- 70 szt murarze
- 400 szt geje (tego nie było w raporcie ale 4 na 10 ofiar to chłopcy)
Koniec tematu. Każdy kto atakuje wyłącznie kościół katolicki, jest obrońcą 99% pedofili i murzyński ch*j mu w dupę. Zresztą jest taka menda w 90% przypadków odciętym napletem Sorosa, Szechtera, Palikota czy innego chrzczonego scyzorykiem polakożercy.

Wiewór

2017-08-25, 10:04
janlew napisał/a:

Ja powiem tylko tyle. Oskarżenia o pedofilie w USA:
- Protestanccy Księża 2-4%
- Rabini 2-3%
- Katoliccy Księża 1-2%
Polska, info z MSZ za czasów PO, na 1000 pedofili sk***ysynów :
- 1 szt ksiądz, lekarz, prawnik, nauczyciel
- 30 szt mechaników
- 70 szt murarze
- 400 szt geje (tego nie było w raporcie ale 4 na 10 ofiar to chłopcy)
Koniec tematu. Każdy kto atakuje wyłącznie kościół katolicki, jest obrońcą 99% pedofili i murzyński ch*j mu w dupę. Zresztą jest taka menda w 90% przypadków odciętym napletem Sorosa, Szechtera, Palikota czy innego chrzczonego scyzorykiem polakożercy.


Co to za zawód "gej"? Szukałem na stronie Ministra Pracy i Polityki Społecznej w klasyfikacji zawodów i specjalności ale niestety nie ma.

A tak serio. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że wg. statystyk o różnych źródłach podaje się, że 30-60% księży to pedały. Moim skromnym zdaniem pozostała część po prostu dobrze się maskuje i nie ujawnia :-D