18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieciak wie co jest pięć

jacek44 • 2023-04-27, 11:13
Film nie mój, znaleziony gdzieś w sieci ;)


P4GER

2023-04-27, 17:06
Czego człowiek nie zrobi dla wirtualnych piwek

Manolito666

2023-04-27, 17:12
joeblack33 napisał/a:

Bazując na wiedzy, której autor przekazuje swojemu potomstwu, dużo większe prawdopodobieństwo, że on sam ma sporo związku z patolą i więzienie nie jest mu obce niż przeciętnemu czarnoskóremu, spotkanemu na polskiej ulicy (którzy do kraju nad Wisłą raczej za socjalem albo sprzedawać metę nie przyjechali).



Chyba Ci się fora pomyliły. Mógłbyś wypisywać takie bzdury na onecie, albo WP, gdyby te lewackie media nie zlikwidowały możliwości komentowania.

banerr

2023-04-27, 19:05
joeblack33 napisał/a:

Bazując na wiedzy, której autor przekazuje swojemu potomstwu, dużo większe prawdopodobieństwo, że on sam ma sporo związku z patolą i więzienie nie jest mu obce niż przeciętnemu czarnoskóremu, spotkanemu na polskiej ulicy (którzy do kraju nad Wisłą raczej za socjalem albo sprzedawać metę nie przyjechali).



Nie zesraj się. Przekazuje dziecku prawdziwy obraz świata.

sadol001

2023-04-27, 19:45
Manolito666 napisał/a:

Chyba Ci się fora pomyliły. Mógłbyś wypisywać takie bzdury na onecie, albo WP, gdyby te lewackie media nie zlikwidowały możliwości komentowania.



w śmieci i gazecie wolskiej to dopiero wolność słowa

ProVVe

2023-04-27, 20:03
Zuch dzieciak

to...........10

2023-04-28, 19:36
Manolito666 napisał/a:

Chyba Ci się fora pomyliły. Mógłbyś wypisywać takie bzdury na onecie, albo WP, gdyby te lewackie media nie zlikwidowały możliwości komentowania.



Na WP są komentarze, więc nie wiem, o czym pie**olisz w swoim prawackim amoku.