18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieciak nie lubi gejów

Adek92 • 2021-09-28, 15:10
Są co lubią i Ci drudzy


Dana23521

2021-10-01, 02:38
Ciekaw jestem jagby jego syn w przyszłości był by to jagby się zachował

Kortens

2021-10-01, 09:14
DariuszKalafior napisał/a:

Leszczu jeden myslisz że pojedziesz mi porajtach obrażajac tą mafie kościelną ? w komentarzach tak wylewasz jad na polaków , nie pasuje ci to wyjazd stąd , tu jest społeczenstwo konserwatywne , tu nie beda tolerowani czarni , arabusy , pedały i innej maści dewianty LPG+zuophwdp. FAKTY SĄ TAKIE : gejostwo oraz lesbijstwo istnieje w naturze ale jest to defekt genetyczny głownie przez to że nie macie PODSTAWOWEJ funkcji do przedluzenia gatunku poniewaz sie NIE ROZMNAŻACIE i chwała panu.
czarni i arabusy won do lasu , w spoleczenstwie gdzie muzyni stanowią 30% populacji ich odsetek w więzieniach czyli OSADZENI ( czyli wyrok zapadł bo został uchwycony a ilu ucieklo ?? ) stanowie okolo 75 % !!! GWALCICIELE , MORDERCY
I TY PADLINO LUDZKA JESTES ZDRAJCĄ BIAŁEGO SPOŁECZENSTWA !



DariuszKalafior napisał/a:

obrona przed zniszczeniem kultury i społeczeństwa a nie faszyzm , tu jest POLSKA i tu sie PEDAŁÓW NIE LUBI !



Powiem Ci ziomeczku, że żyję 28 lat w tym kraju i podejrzewam, że już zapłaciłem więcej podatków niż Ty zarobiłeś przez całe swoje życie. Dlatego też, jako że pewnie leczysz się za moje pieniądze, mamusia dostaje rentę czy emeryturę z moich pieniędzy i Ty pewnie zasiłek też masz za mój hajs, uważam, że ch*ja masz prawo wypowiadać się co do tego kraju, do którego rozwoju pewnie w ogóle się nie przyczyniasz. Kretyn

DariuszKalafior

2021-10-01, 15:03
Kortens napisał/a:

Powiem Ci ziomeczku, że żyję 28 lat w tym kraju i podejrzewam, że już zapłaciłem więcej podatków niż Ty zarobiłeś przez całe swoje życie. Dlatego też, jako że pewnie leczysz się za moje pieniądze, mamusia dostaje rentę czy emeryturę z moich pieniędzy i Ty pewnie zasiłek też masz za mój hajs, uważam, że ch*ja masz prawo wypowiadać się co do tego kraju, do którego rozwoju pewnie w ogóle się nie przyczyniasz. Kretyn



byczku a ja mam 26lat , miesiecznie zarabiam 7-8k zalezy od miesiaca za 168godzin ( z jednego duchodu ) programuje maszyny cnc i jestem fachowcem ( bez matury ) ,oraz DODATKOWO mam kilka źrodle dochodu , jestem kombinator , mam ciekawych kolegów z ktorymi też szponce byczku , najgorsze jest to że społęczeństwo nie zdaje sobie sprawy z tego co ideologia lpg+ zamierza zrobić po zakożenieniu sie na całym świecie , jak nie wierze w aniołki i jezuski to ta sprawa pochodzi od szatana , jak można nazwac pedofilie czyms normalnym ? a pedofilia bedzie dozwolona przez nich , teraz juz jest w ich systemie zeby bawic sie ze swoja córka w wieku 7 lat i macać po cipce ?!?!?! ja mam córke 8mio letnią ! k***A JAK TAK MOZNA WY j***nE cwe*E !!!