18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci pobiły kobietę

Musashi_Miyamoto • 2019-06-08, 16:49
Kobieta pobita i ukamienowana przez grupę chłopców na placu zabaw


ProVVe

2019-06-09, 13:17
Robertuss napisał/a:

Może za darmo w pie**ol nie dostała..




No nie.... Mówią, że dostała po zwróceniu małpiatym pie**olcom uwagi, żeby w ludzi kamieniami nie rzucali

Ja...........ro

2019-06-09, 15:39
sraty taty a reporter z kamerzysta stoją obok i zamiast pomóc kobiecie rozganiając hałastrę to pie**oli sobie spokojnie do kamery :krejzi:

Dżizas_kurde

2019-06-09, 23:07
Cytat:


wszystkie te male smieci powinny isc do uspania. juz jest jak widac zbyt pozno na resocjalizacje.



Gdzie k***a wieśniaku ? Gdzie ? Do czego ?

Ja pie**olę.

Multigatawny

2019-06-10, 09:35
No ja pie**ole to przecież to były jakieś j***ne 10-13latki xD wystarczyło by do takiego podejść i po prostu kopnąć mocniej to już by nie wstał, nawet jakby ich było kilku to no k***a mać ile jest w stanie ci zrobić jakiś dzieciak a ile 20paro-latek xDDD

Seksiaczek

2019-06-10, 13:29
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Generalnie jestem przeciw karze śmierci. Nie dlatego, że uważam, że morderca nie powinien takiej kary otrzymać, tylko z powodu tego, że nie da się w systemie prawnym zapewnić, że nigdy osoba niewinna nie zostanie na tę karę ostateczną skazana...
Nie wiem jak jest w Kanadzie, ale u nas bodajże poniżej 14 roku życia nie możesz być karany jak dorosły. Możesz zamordować bestialsko człowieka i co najwyżej poprawczak.
Dla mnie te zjeby z filmu do utylizacji...



Kiedyś w stanach było takie powiedzenie „byłeś wystarczająco dorosły by zabić,wiec będziesz odpowiadał jak dorosły” ;)

MarcinHolmes

2019-06-12, 12:55
nwonigers napisał/a:

wszystkie te male smieci powinny isc do uspania. juz jest jak widac zbyt pozno na resocjalizacje.



Uspania? A co to jest?