18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci neo

Antykid • 2011-01-02, 12:35
wiecznie żywe

pakicito

2011-01-04, 20:38
ja pie**ole jaka tyrania w tym domu

Masive

2011-01-04, 22:29
nie oglądajcie, nie warto.

Xenomorph08

2011-01-05, 04:02
Zapierdzielaj?!? Jaki wulgarny!

Kristoff

2011-01-05, 04:41
postawiłbym piwo za "mad world" w tle, ale nie chce mi się logować.

JakobekS

2011-09-10, 13:30
Świetna gra aktorska, jak dorosną będą grali w trudnych sprawach.

li4

2011-09-10, 13:33
za 1min i 50 sec mojego zycia zaplacisz slono ide poszukac jakiegos dluzszego suchara i napisze w tytule ze warto ogladac.
Pozdrawiam

ZnanyJakoZaganiacz

2011-09-10, 13:33
Na początku pomyślałem że przez przypadek wszedłem do poczekalni, ale nieeee... TO jest na głównej.
:facepalm:

Hitler

2011-09-10, 13:42
@kszkszhtsz

Jak czasem widzę Twoje posty, to krew mnie zalewa. Największy k***a zgrywus sadistika. Pewnie jesteś jednym z tych debili, którzy klikają w banery FEROMONÓW i innych reklam pomiędzy filmikami.

Was już totalnie poj***ło i nie możecie się powstrzymać od wrzucania zj***nych (w ogóle nie śmiesznych) obrazków do komentarzy, licząc na piwa. Rozumiem, że z dzieciństwa Wam został nawyk zbierania różnych śmieci, jak pokemony, czy te wirtualne piwa, ale jak już coś komentujecie, to trzy razy pomyślcie zanim "zpostujecie". Powinno się usunąć "najlepszy komentarz", żeby takie gimbusy przestały trzaskać sucharami i beznadziejnymi obrazkami.

czebit

2011-09-10, 13:44
Dlaczego dlaczego dlaczego dlaczego...
Przyszli główni aktorzy Trudnych Spraw

rafal88x

2011-09-10, 13:55
To jest zdecydowanie najgorszy filmik jaki widziałem na tej stronie.Jak w tle rozbiło sie jakieś szkoło to myślałem, że ten gruby się,zabił, lecz niestety pomyliłem się.

To jest zdecydowanie najgorszy filmik jaki widziałem na tej stronie. Gdy w tle rozbiło sie jakieś szkło to myślałem, że ten gruby się zabił, lecz pomyliłem się.

MrWicked

2011-09-10, 14:03
Mnie tylko kurewsko boli że wrzucili tak zajebisty kawałek jak mad world do takiego gówna. k***a mać szubienica a później komora gazowa tak dla pewności.

Mockba

2011-09-10, 14:48
Hitler napisał/a:

@kszkszhtsz

Jak czasem widzę Twoje posty, to krew mnie zalewa. Największy k***a zgrywus sadistika. Pewnie jesteś jednym z tych debili, którzy klikają w banery FEROMONÓW i innych reklam pomiędzy filmikami.

Was już totalnie poj***ło i nie możecie się powstrzymać od wrzucania zj***nych (w ogóle nie śmiesznych) obrazków do komentarzy, licząc na piwa. Rozumiem, że z dzieciństwa Wam został nawyk zbierania różnych śmieci, jak pokemony, czy te wirtualne piwa, ale jak już coś komentujecie, to trzy razy pomyślcie zanim "zpostujecie". Powinno się usunąć "najlepszy komentarz", żeby takie gimbusy przestały trzaskać sucharami i beznadziejnymi obrazkami.





powiedzial czlowiek, ktory bezmyslnie daje piwa za wszystko. bardzo ciekawe zycie musisz miec przed kompem skoro wszystko tak ci sie podoba ;)

debilowi to sie spuscili na twarz i tak cie poczeli

nie sciskaj sie tak, bo sie posrasz

a co do piw, zbieram bo lubie i ch*j ci do tego

Rafal1757

2011-09-10, 15:06
brakuje mi tam meblościanki.