18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci MineCrafta

JÃ...........a. • 2012-06-10, 20:28
Cytat:

O! Som pajÄ…nki



Cytat:

[... ]Maciek tepaj, tepaj!





Fullmoon

2012-06-10, 20:46
sam to nagrywałeś, żeby to tu wstawić i liczyć na piwa? :facepalm:

shit, szkoda oglądać :kupa:

zbn90

2012-06-10, 21:06
to jakaÅ› mowa gierka?

JÃ...........a.

2012-06-10, 21:29
Fullmoon napisał/a:

sam to nagrywałeś, żeby to tu wstawić i liczyć na piwa? :facepalm:



k***a, ilekroć czytam takie komentarze, tylekroć mi się odruchową scyzoryk otwiera w kieszeni. Wejdzie ci takie kałowe dziecie i napie**ala, hejtuję byle poczuć sie lepiej.
Do czego ty k***a sie przypie**alasz, co?

Nie widać że film jest z youtube, tagi ci nic nie mówią, google nie znasz? - znasz, ale k***a się pytasz.
Liczę na to że aborcja będzie w końcu legalna, by więcej nie czytać komentarzy dzieci z nieudanej skrobanki.

Cytat:

shit, szkoda oglądać :kupa:



k***a stawiam karate piwa, że to j***ny dzieciak z podstawówki albo lepiej z gimnazjum - z niedorozwojem.

martial7

2012-06-10, 22:16
MaciekTMPL i Bremu, nie wiem czemu ale ich trolowanie i ich podejscie do gier za kazdym razem mnie bawi:P

Fullmoon

2012-06-10, 22:18
@up Józef
przegrałeś kratę piwa, a poza tym nie hejtowałem tego filmiku tylko wyraziłem swoją opinię... jesteś idiotą józefie i nikt nic na to nie poradzi, jedynie mogła zaradzić aborcja, o której wspomniałeś, ale niestety tak się nie stało... :cry:

Cysiek

2012-06-10, 22:20
Hejtujesz to TY, a za komentarze przeszyte nienawiścią jest warn jeśli się nie mylę.


P.S. To nie są dzieci minecrafta tylko dwóch kolesi którzy sobie robią jajca.
Filmik głośny radzę ściszyć. Raczej nie polecam...

Fullmoon

2012-06-10, 22:21
@up Cysiek
według rozumowania Józefa jesteś hejterem, bo wyraziłeś swoją opinię, w której nie polecasz tego filmiku

wraa

2012-06-10, 22:22
k***a ta osoba to bremu , jest abrdzo znany na yt . gra w minecrafta od paru lat , czemu taka reakcja? gra na trybie hardcore ponad 2miesiąc , na czym polega hardcore , jeden ded powoduje koniec gry i danego zapisu , koleszke troche poniosło ale co z tego?

ans83[Å»]

2012-06-10, 22:22
ej, k***a... jak by mi tu ktoß jasno i krutko wyłuścił o co biega z tym całym mine craftem. biegają jakieś ludki lego napie**alają klocki jak w mario i gdzie sie nie spojrzeć to przepasc i odchłań... czy to na prawde taka zajawka, żeby cały świat się tym jarał???

Fullmoon

2012-06-10, 22:23
no nic, też nie rozumiem podniecania się tym filmikiem...

eablack

2012-06-10, 22:34
Mnie tam to nieźle rozbawiło :D

Tuśka

2012-06-10, 22:35
wraa napisał/a:

k***a ta osoba to bremu , jest abrdzo znany na yt . gra w minecrafta od paru lat , czemu taka reakcja? gra na trybie hardcore ponad 2miesiąc , na czym polega hardcore , jeden ded powoduje koniec gry i danego zapisu , koleszke troche poniosło ale co z tego?

Ale on tu nie gra na hardcore :roll:

lie

2012-06-10, 22:38
Pierwsze skojarzenie:

marcin58

2012-06-10, 22:38
Gram w te gierke juz troche i wiem ze kazdy kto by sprobowal pograc w te gierke to wiedzoalby o czym pisze. Fragment jest naprawde dobry choc jakosc nie najlepsza. Mi sie ta gierka podoba i mozna bardzo ciekawe rzeczy robic. Polecam zeby chociaz sprawdzic jak sie gra ;p