18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dzieci chore na raka mózgu i niedowład prawej ręki

rrdzony • 2011-03-03, 22:07




Jeszcze na początku XX wieku ta choroba, objawiająca się stopniowym i regularnym zanikiem mózgu oraz łysieniem była nieuleczalna. Lecz Rosjanie znaleźli na nią skuteczne lekarstwo:

Jeśli chcesz wspomóc te biedne dzieci w walce z ich chorobą wyślij smsa o treści ONR.HH na numer 992. Koszt wysłania smsa to jedyne 14.88 zł.

szalonykefir123

2011-03-03, 22:22
"rodzaj patologii osobowości, w którym jednostka wykazuje silne predyspozycje do akceptowania i podzielania antydemokratycznych przekonań, uwidaczniających się w konserwatywnych poglądach i postawach, a także w postrzeganiu świata przez pryzmat stereotypów i schematycznego "sztywnego" rozumowania."
No tak, teraz wszystko co nie jest tolerancyjne jest patologiczne...

GNLS_

2011-03-03, 22:28
Kolejny p*zdolec, spina swą gimnazjalną otyłą dupę, a 11 IX to się za prewencją chował i groźne miny robił.



Zajebistego potworka macie w antifie, jakiej to płci jest ?

rrdzony

2011-03-03, 22:41
GNLS_ napisał/a:

Kolejny p*zdolec, spina swą gimnazjalną otyłą dupę, a 11 IX to się za prewencją chował i groźne miny robił.



11 Września? Chodzi ci o World Trade Center?

ps. ten z bronią, co celował do antify, to jeden z waszych?

kirek4

2011-03-03, 23:26
4 babki na całą ekipę ;) wytarte włosy na głowie - pełen podziw

kosciej

2011-03-03, 23:42
antifa pedały , narodowcy też pedały
spinać się gimbusy j***ne bo w dorosłym życiu nie ma czasu na pierdoły

l_witek

2011-03-03, 23:47
Genialny opis
a już myślałem ze to zdjęcia z hospicjum z onkologii

deny86

2011-03-04, 00:42
rrdzony wrócił z siłki, dajcie się trochę ponapinać.

polslav

2011-03-04, 09:59
heh c*pka z Ciebie i nic więcej:) p*zdeczka jednym słowem...życzę aby te "chore dzieci" zaj***ły Cię na dzielni mały ch*jku siedzący na necie i jarający sie do monitora "jaki to ze mnie wielki bojownik", słyszysz, mama woła z kuchni na Twoje ulubione kakao, leć chłptasiu leć, a sprawy prawdziwych mężczyzn zostaw facetom Ty ciotowata pussy dojeżdżana na dzielni przez każdego

Gienek2

2011-03-04, 11:11
płeć bliżej niezidentyfikowana

No...........ck

2011-03-04, 14:19
Mnie osobiście wk***ia to wpadanie w skrajności poglądowe.
Czy nie można gnębić pedałów bez śmiesznych mundurków, łysych głów, i chorych gestów? Czy nie można być tolerancyjnym do innych ras i kultur, jednocześnie nie pozwalając wejść sobie na głowę ?

JeMois

2011-03-04, 16:23
KULTYWATOR napisał/a:

Czy nie można być tolerancyjnym do innych ras i kultur, jednocześnie nie pozwalając wejść sobie na głowę ?



W obecnych czasach - nie.
Przecież Ty nie masz nic do gadania, państwo rozwija coraz bardziej opiekę socjalną i nie masz nic do gadania, że zjadą się murzyni i muzułmanie.
Podobnie nic nie możesz gadać, jak zjadą się pedały by latać z gołymi tyłkami.
Wiesz dlaczego?
Bo cała "elita" jest powiązana i wie, że masa ciągnie w dół. Z tego powodu mają w dupie wartości, chcą tylko kasy i wykorzystują do tego demokrację.
Władza ma media, które manipulują ludźmi.
Gdy był Marsz Niepodległości to albo to przemilczano, albo nazwano ten Marsz pomysłem faszystów w którym brało udział ok 200 ludzi.
Czyli tak na prawdę ok 10tyś patriotów, którzy widzą jak wielki syf jest w tym kraju.

Żadna z partii w Sejmie nie chce stać na straży wartości i dbać o kraj, bo w demokracji każdy tylko szuka szansy na odniesienie sukcesu.
Nic dziwnego - politycy są urzędnikami i chcą po prostu pracować, awansować, dostawać premie...

Ale brońcie nadal tych lewaków, którzy się awanturowali 11 Listopada w Warszawie i tworzyli przeszkody używając młodych dzieci. Brońcie tchórzy, którzy fałszowali fakty by zarobić kolejne tysiące.

Tylko potem nie pie**olcie, że w tym kraju jest syf, nie ma autostrad, nie ma rozwoju i produkuje się tutaj kolejnych debili.