18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Działo

BongMan • 2011-01-31, 22:25
Młody artylerzysta przyjechał na niespodziewana przepustkę do domu. zaskoczona żona w pośpiechu kreci się po kuchni aby przygotować coś extra. nastawia ciasto w piekarniku i mówi:
- Posiedź, pilnuj ciasta a ja skoczę po jakieś większe zakupy.
Chłopak usiadł, niewiasta wyszła z domu... ciepełko i zmęczenie zrobiły swoje - zasnął. Kot wlazł mu na kolana, oparł głowę o brzuch i tak sobie razem chrapali, Ogień z czasem wygasł.... wpada żona, widzi co i jak, i załamuje ręce:
- CO TU SIĘ DZIEJE!!!
Obudzony, półprzytomny, chłopak zrywa się z przerażeniem w oczach, błyskawicznie otwiera piekarnik, wrzuca kota, zatrzaskuje i stając na baczność, wrzeszczy:
- DZIAŁO NUMER 5 GOTOWE DO STRZAŁU!!!!

Jak było to pokażcie mi link! Bo coś mi tu nie gra...

kadzdzula

2011-02-01, 21:59
Chyba powinieneś przestać czytać gazetki Kauflanda...

bbobskyy

2011-02-01, 22:17
O ile ten kawał byłby śmieszniejszy gdyby w roli kota wystąpił płód/noworodek/dziecko

filip661

2011-02-01, 22:33
albo bbobskyy...

Asterot

2011-02-01, 22:41
Śmieszne kawały na sadisticu. Brawo. Zaczynamy funkcjonować jak demotypodobne strony... Ale przypominam... Panie Oraz Panowie ! To jest Sadistic.pl !

Chodź swoją drogą gdyby wrzucił martwy płód/kota... (cokolwiek żywego?) może wypadło by lepiej.

chetek

2011-02-02, 00:04
Ten kawał byłby piękny, gdyby był odpowiednio opowiedziany... Do tego przydałaby się odpowiednia gestykulacja, kot by się przydał, piekarnik...

Franz

2011-02-02, 01:14
Myslalem, ze jej w p*zde conajmniej wsadzi tego kota i bedzie chcial strzelac... Zawiodlem sie...

Wikmndfm

2011-02-02, 07:02
Młody artylerzysta przyjechał na niespodziewana przepustkę do domu. zaskoczona żona w pośpiechu kreci się po kuchni aby przygotować coś extra. nastawia ciasto w piekarniku i mówi:
- Posiedź, pilnuj ciasta a ja skoczę po jakieś większe zakupy.
Chłopak usiadł, niewiasta wyszła z domu... ciepełko i zmęczenie zrobiły swoje - zasnął. Martwy płód wlazł mu na kolana, oparł głowę o brzuch i tak sobie razem chrapali, Ogień z czasem wygasł.... wpada żona, widzi co i jak, i załamuje ręce:
- CO TU SIĘ DZIEJE!!!
Obudzony, półprzytomny, chłopak zrywa się z przerażeniem w oczach, błyskawicznie otwiera piekarnik, wrzuca martwego płoda, zatrzaskuje i stając na baczność, wrzeszczy:
- DZIAŁO NUMER 5 GOTOWE DO STRZAŁU!!!!

Macie wersję z martwym płodem rotfl.

icyrin

2011-02-02, 11:57
@up
I od razu lepiej. przynajmniej teraz śmieszy :rofl:

Matuch90

2011-02-02, 13:42
BongMan wytłucz mi, co Cię k***a podkusiło, żeby w ogóle mieć chęci na wstawienie takiego gówna ? Na serio masz tak ch*jowe poczucie humoru ??

ZłoconyPenisZagłady

2011-02-02, 16:35
Zgadzam się, wersja z martwym płodem DUŻO lepsza....
Cytat:

Martwy płód wlazł mu na kolana, oparł głowę o brzuch i tak sobie razem chrapali,

" rozpie**ala

wisniatoja

2011-02-02, 16:39
Sucharrrrrr! ale piwo masz za odwagę że w ogole to wrzuciłeś! ;)

Wonhamklei

2011-02-02, 21:36
Wy to k***a nie kumacie klimatów wojskowych ^ ^ Mnie ten kawał rozśmieszył i to zajebiście :mrgreen:

Ps; szkoda że skończyli już z wojskiem poborowym , może zrobili by z was ludzi ... ; )

Darujcie sobie odpowiedzi , w ch*ju je mam

Devilyn

2011-02-03, 21:24
na pewno nie było..... zdecydowanie nie było... chyba że mamy innego tak tępego prawdz**ka na sadisticu (żadnym kur... SADOLU emoneokidy.)

Themikej

2011-12-25, 21:46
k* rwa nie tak było przyjechał do domu na przepustkę patrzy a tam troje małych dzieci i się pyta : żono ? skąd mamy troje ? a pamiętasz pierwszy raz ? pyta żona -oczywiście że pamiętam a pamiętasz jak przyjechałeś na przepustkę ? to jest to drugie oczywiście że pamiętam siedzi godz. i wreszcie się pyta a to trzecie ??? a co ty się tak przpier*alasz do małego dziecka ?siedzi sobie na krzesełku to niech sobie siedzi -mówi żona