18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Działania kieleckiej policji wobec kibiców Korony - historia

szajkaa • 2013-06-11, 21:48
Film nie ma na celu wybielać kibiców. Ci, którzy śledzą temat wiedzą dokładnie jak jest. Film ma na celu pokazać jakich metod używa policja w walce z kibicami Korony, którzy są represjonowani jak nigdzie indziej w Polsce. Dedykujemy to wideo również osobom, które nie śledzą dokładnie tematu. Liczymy także, że odpowiednie władze wreszcie zainteresują się sprawą o której mówi się w całej Polsce!


Timitum

2013-06-11, 23:07
Policja broni nas przed "pseudo"Kibicami. Kto obroni nas przed policją?

Doomik

2013-06-11, 23:21
k***a, jesteś kibicem to bierzesz na swoje barki całe brzemię, czyli między innymi patologie w postaci kiboli i rozp***uchy z nimi związanej. Nie kumam, nie chcecie być przetrzymywanie, to uspokójcie swoich "kolegów", a nie machacie ręką "ee, przecież spalili tylko kilka krzeseł, puścili tylko pale rac". Wóz albo przewóz

Lordzik92

2013-06-11, 23:25
Bo liczy sie lad, bezpieczenstwo i stabilizacja, a kazdy obywatel to potencjalny bandyta! Dalej wierzcie w ten system...

As...........nk

2013-06-11, 23:43
Doomik napisał/a:

Nie kumam, nie chcecie być przetrzymywanie, to uspokójcie swoich "kolegów"



Co Ty pie**olisz?

Każdy odpowiada za siebie. Jak Twój "kolega" zjebie coś w robocie to z Twojej kasy za to leci?

Ci policjanci to prostacy. Większość to chłopcy po miernym liceum z tragicznymi ocenami, nieudacznicy, którzy dostali pałkę, pistolet i teraz hurabura szef podwóra.

LokalnyDiler

2013-06-11, 23:45
"Obecność policji prowokowała kibiców do konfrontacji...." Ja pie**ole, ale argument! Normalnie, aż spadłem z krzesła. Podobna reakcja po przeczytaniu komentarzy... To nie wina policji że ktoś niewinny zostaje zatrzymany na schodach tylko tej bandy która pali race i niszczy stadion. Skąd się bierze ta niezdrowa nienawiść do policji. Co innego mieli zrobić skoro zgraja cwaniaczków najpierw odpie**ala, a potem chowa się między tymi "rodzinami z dziećmi".

sveno

2013-06-11, 23:47
Bardzo dobrze. istnieje takie coś jak odpowiedzialność zbiorowa. Po jakiego grzyba były te race na "młynie" skoro wszyscy wiedzą, że jest zakaz wnoszenia tego gówna na stadion? Jeszcze inteligętny komentarz narratora: "coś się zajęło, no i co? Zostało ugaszone, nic się nie stało" tak k***a tym razem nic się nie stało, ale jak jakiś 8-letni chłopiec wyjdzie kiedyś z takiego "młynu" z poparzeniami twarzy to co powiesz? Wypadki się zdarzają?
Dla mnie to bydło a w Kielcach starają się z nim zrobić porządek.

camson

2013-06-11, 23:52
Przyjdzie kiedyś taki dzień, że kibice i ogólnie ludzie się zbuntują, a z policji zostanie popiół.

Doomik

2013-06-11, 23:53
Asdzronk napisał/a:



Co Ty pie**olisz?

Każdy odpowiada za siebie. Jak Twój "kolega" zjebie coś w robocie to z Twojej kasy za to leci?

Ci policjanci to prostacy. Większość to chłopcy po miernym liceum z tragicznymi ocenami, nieudacznicy, którzy dostali pałkę, pistolet i teraz hurabura szef podwóra.



mistrzu, tylko że ja w robocie nie płaczę, że nie mogę wrócić do domu, bo kumpel coś nabroił. Jako kibice jesteście jednością i jako jedność odpowiadacie. I kocham argument "do policji biorą głąbów po liceum bla bla bla" - tutaj lubisz uogólniać, a siebie bronisz przed wrzuceniem do tego samego worka co inni kibice. I nie pie**olisz, :dead: bo w ryj dać mogę dać!

As...........nk

2013-06-11, 23:53
sveno napisał/a:


Dla mnie to bydło a w Kielcach starają się z nim zrobić porządek.



Już po służbie?

zajetynick

2013-06-11, 23:55
Niech Ci "koroniarze" znajdą sponsora dla swojego klubiku albo niech spadają z ekstraklasy i w ogóle. Co to za klub, który jest utrzymywany z podatków ? Nie ma innych wydatków ? Igrzyska dla mas jak w starożytności.

MrPink

2013-06-11, 23:59
LokalnyDiler napisał/a:

"Obecność policji prowokowała kibiców do konfrontacji...." Ja pie**ole, ale argument! Normalnie, aż spadłem z krzesła. Podobna reakcja po przeczytaniu komentarzy... To nie wina policji że ktoś niewinny zostaje zatrzymany na schodach tylko tej bandy która pali race i niszczy stadion. Skąd się bierze ta niezdrowa nienawiść do policji. Co innego mieli zrobić skoro zgraja cwaniaczków najpierw odpie**ala, a potem chowa się między tymi "rodzinami z dziećmi".


Nie sama obecność, ale blokowanie wyjścia ze stadionu. Sam byś się wk***ił, gdyby Cię bez celu trzymali tak długo na schodach

r5k5

2013-06-12, 00:00
no znowu biją biednych kibiców ..... nic nie robili .....śpiewali piosenki,palili race, grzecznie się bawili....a tu masz znowu za nic pałują, no nic już nie rozumiem