18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadzia za kółkiem

bochacz • 2014-08-04, 22:00
Nawet nie zauważył, że we mnie wjechał

takija

2014-08-05, 11:43
masaq, Ptoon, Chłopaki...źle z Wami...

Murzyn9111

2014-08-05, 11:54
Staszica story 5 ziomus :) Wedlug niektorych powinien odpuscic i sobie pojechac ? tez bym go zatrzymal i nie odpuscil...

Aneta18

2014-08-05, 12:20
Szkoda, ze Peja juz nie zyje....

qwachu

2014-08-05, 12:28
@hgh, @bochacz: dawajcie fotki cycków, ch*j tam z kolizją, wyklepie się.

grzechu_83

2014-08-05, 12:46
Jeszcze tą Kaponierę męczą?

zip0

2014-08-05, 12:53
Jeeest cebulami jadą po sobie :D

Karo7

2014-08-05, 13:42
Kara za ch*jowa muzykę

Black Snake

2014-08-05, 13:54
@masaq, nie jest poruszane przy każdym wezwaniu policji. Jak koleś we mnie wjechał to mu powiedziałem najpierw, żebyśmy zaparkowali gdzieś, a później oglądali samochody.

oozyxak0o

2014-08-05, 16:02
boss. napisał/a:



Ty od urodzenia jesteś głupi czy ostatnio brałeś lekcje?
Doszło do kolizji,facet się nie zatrzymał.Więc co miał robić?Dogonił go,zatrzymał i zapewne wysiadł ustalić co robią.Czy gość się poczuwa do winy i kończy się na oświadczeniu czy wzywają policje.Nie widzę tam agresji ani "dymienia".Bucem to jesteś ty cebulaku.Jebnij się w ten pusty beret może wzrok ci się naprawi.


Za pojazd pisowców zawsze piwo


boss. napisał/a:



Ty od urodzenia jesteś głupi czy ostatnio brałeś lekcje?
Doszło do kolizji,facet się nie zatrzymał.Więc co miał robić?Dogonił go,zatrzymał i zapewne wysiadł ustalić co robią.Czy gość się poczuwa do winy i kończy się na oświadczeniu czy wzywają policje.Nie widzę tam agresji ani "dymienia".Bucem to jesteś ty cebulaku.Jebnij się w ten pusty beret może wzrok ci się naprawi.


Za pojazd pisowców zawsze piwo


boss. napisał/a:



Ty od urodzenia jesteś głupi czy ostatnio brałeś lekcje?
Doszło do kolizji,facet się nie zatrzymał.Więc co miał robić?Dogonił go,zatrzymał i zapewne wysiadł ustalić co robią.Czy gość się poczuwa do winy i kończy się na oświadczeniu czy wzywają policje.Nie widzę tam agresji ani "dymienia".Bucem to jesteś ty cebulaku.Jebnij się w ten pusty beret może wzrok ci się naprawi.


Za pojazd pisowców zawsze piwo

raper900

2014-08-05, 17:11
Diqtion napisał/a:

Poznań?


Miasto doznań.

Kaponiera rozkopane...
Rataje rozkopane...
A od dzisiaj zabierają się za Lechicką.

toranaga7

2014-08-05, 18:28
... i ta pedalska pseudomuzyka w tle...

BlaBlaR

2014-08-05, 19:58
Ptoon napisał/a:

O jak ja nie lubię takich buców co zajeżdżają drogę is wysiadają z samochodu. Po ch*j to zrobiłeś? Chciałeś mu coś powiedzieć, pokrzyczeć sobie, zawrócić czas, czy co? Zajechał to zajechał, dobrze że nic się nie stało na ch*j więcej drążyć temat. Ty jeszcze potem sam stwarzasz zagrożenie na drodze wyprzedzając i zatrzymując się przed nim. Jakby to nie był dziadek, tylko ktoś młodszy to co naj***łbyś mu? Mentalność osiedlowa, dymienie do przypadkowych ludzi na ulicy... Poj***na agresywna cebula... no tak ale słuchasz peji, więc czego się tu po tobie spodziewać.



Cześć, jetem tu nowy i specjalnie założyłem konto żeby napisać, że jesteś debilem :mrgreen: hahahhahahaha co za typ :idzwch*j: