18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadzia z drobną pomocą bierze kredyt...

Halman • 2024-04-17, 05:42

czy w końcu wziął czy nie źródło milczy...

Zulu-Gula

2024-04-17, 06:25
Żaden bank nie dałby kredytu żywemu trupowi.
No może pod zastaw domu, który normalnie po śmierci byłby do podziału wśród spadkobierców, a tak, cwana baba mogłaby sama zgarnąć sporą kasę od razu, a w przyszłości bank sporo zarobiłby na przejęciu nieruchomości.

Mnie to wygląda bardziej na próbę wymuszenia podpisu na pełnomocnictwie, wtedy wiadomo, można zrobić wszystko w czyimś imieniu.

No chyba, że baba próbowała wymusić chwilówkę, którą idzie ściągnąć z ostatniej emerytury, a dziadyga faktycznie za chwilę kopnął w kalendarz. :lol:

goslaw3

2024-04-17, 06:49
dziadzia chyba nie ogarnia

baronturbina

2024-04-17, 06:51
Zulu-Gula napisał/a:

Żaden bank nie dałby kredytu żywemu trupowi.
No może pod zastaw domu, który normalnie po śmierci byłby do podziału wśród spadkobierców, a tak, cwana baba mogłaby sama zgarnąć sporą kasę od razu, a w przyszłości bank sporo zarobiłby na przejęciu nieruchomości.
Mnie to wygląda bardziej na próbę wymuszenia podpisu na pełnomocnictwie, wtedy wiadomo, można zrobić wszystko w czyimś imieniu.
No chyba, że baba próbowała wymusić chwilówkę, którą idzie ściągnąć z ostatniej emerytury, a dziadyga faktycznie za chwilę kopnął w kalendarz.


Ktoś to nagrywa ale… to wygląda jak Ameryka Południowa więc żarty żartami.

kris1978

2024-04-17, 07:33
Przepie**oli go* na k***y.
Tfu, chciałem napisać że k***a go* przepie**oli.


*(kredyt)

tajfunkanalia

2024-04-17, 08:04
Jeszcze się szon śmieje. A dziadzia-mumia dostanie w domu wpie**ol za brak współpracy.

Pablohasan85

2024-04-17, 08:28
Zapewne nie jest ubezwłasnowolniony i muszą zrobić podpis na pełnomocnictwie. Nie wygląda mi to też na bank. Raczej jakiś urząd.

Halman

2024-04-17, 08:31
Pablohasan85 napisał/a:

Zapewne nie jest ubezwłasnowolniony i muszą zrobić podpis na pełnomocnictwie. Nie wygląda mi to też na bank. Raczej jakiś urząd.


Cytat:


Woman takes dead man in wheelchair to get R$17,000 loan and asks him: 'Sign' Employees at the bank branch, which is in Bangu, were suspicious of the woman's actions


Janko

2024-04-17, 08:32
Mam wrażenie że dziadek już odszedł a oni jeszcze chcą zanim zastygnie zmusić go do podpisu

smc

2024-04-17, 10:22
Tak wygląda życie z nową, młodą żoną.

Mam nadzieję, że moja nowa 22-letnia studentka mnie tak nie potrakuje na stare lata.

Aonoyoru

2024-04-17, 10:40
Jest już martwy.
A kwota było spora bo zdążył zrobić się blady.

BellaGrubaDupa

2024-04-17, 11:20
Sąsiadka tak brała przed laty na męża schizofrenika. To pralka , to lodówka , to telefon , to komputer pożyczka tu i tam inne pierdoły kolej rzeczy była taka że sądy anulowały nakazy zapłaty :D