18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadostwo zaczyna sie panoszyc i u nas.

ejdzbikej • 2017-06-25, 18:30
Cyuje autora filmu:
'"Moja przygoda z imigrantem, w dniu 20.07.2016 roku, w OPS Warszawa Białołęka na ulicy Milenijnej, po tym jak ośmieliłem się panu w poczekalni urzędu zwrócić uwagę, że głośne słuchanie muzyki ze smartfona jest niekulturalne. Pan mi wyjechał z tekstem że w jego kraju to kultura rozkwitała kiedy u nas jeszcze rosła puszcza a poza tym chciał żebym wyszedł z nim na dwór porozmawiać... Nie chciałem. Usłyszałem: będziesz musiał stąd wyjść. Faktycznie czekał na mnie. Tyle że ja to nagrałem.
A chamstwo jakim jest głośne słuchanie muzyki w miejscach publicznych, czy rzucanie pod siebie niedopałków tępię niezależnie od koloru skóry i poprawności politycznej."

Ja tylko do siebie dodam ze ta chodzaca kupa gowna powinna dostac wpie**ol i deport. Nie mozemy sobie dac wejsc na glowe jak reszta zachodu

Jajcarz

2017-06-25, 18:39
k***a, az mi ciśnienie podskoczyło.

Ni...........ny

2017-06-25, 18:41
Teraz rozumiem czemu nie chcecie tu imigrantów, jak się jakiś pucuje to zwieszacie p*zdy i tylko "dobra dobra uspokój kolegę" wy się ich zwyczajnie boicie :amused:
Było mu wyj***ć bułę, masz nagrane że sam się prosił a na psach to by pewnie jeszcze poprawili, na 100% spadłby z krzesła na komendzie ;-)

Halman

2017-06-25, 18:41


morda do wyłapania i sklepania - powód? bez powodu, bo tak...

eMFat

2017-06-25, 18:44
nadzwyczajny zjazd internetowych wojowników rozpoczęty

ejdzbikej

2017-06-25, 18:45
tego malpoluda w czerwonym tez oklepac k***a, prewencyjne

vampireblack

2017-06-25, 18:47
Morda do oklepania...Sobie je.... Arab przypomni, że to nie Niemcy czy inne gówno.

PGY

2017-06-25, 18:47
Rozpie**olmy jakiegoś kiebaba!

marksista13

2017-06-25, 18:57
Internetowe bojówki, łączmy się!

Daniel01

2017-06-25, 19:06
zachowałeś się jak p*zda, a nie Polak.......... jeszcze "kolego cześć"........ jak to bydło najedzie ten kraj to współczuję...... z krakowiaczka i z dynki!!!!!!!!!!!!!!!!!

sakosa

2017-06-25, 19:08
Zapomniałeś dodać komentarz autora z YT sprzed 5h.
Sprawa wraca. Właśnie dostałem pogróżki od prawdopodobnie bohatera tego filmu. Nawtykał mi przez telefon, cos w rodzaju: "ty ch*ju j***ny, masz skasować ten film, wiemy gdzie mieszkasz i cie zapie**olimy jak go nie skasujesz, masz na to 10 sekund"
Poprawiłem cenzurowane słowa bo administracja usuwa posty za cenzurę nawet k***a w cytatach :roll:

kosioraldo

2017-06-25, 19:10
To nie jest jakiś świeży imigrant, już troche po Polsku napie**ala, a więc widać że ten kloc koczuje tu od dłuższego czasu, zazwyczaj jak widuje tych obsranych ludzi to spuszczają wzrok bo boją się chyba tu fikać do kogokolwiek, z tego opisu wynika że ten chłop to jakiś srajtaśmiec a więc bronzer się go nie wystraszył, nie wyciągajmy wniosków z takiej sytuacji :D te smierdziele boją się nas, chyba że jesteś Tomkiem spod paznokcia i wrzucasz filmik na FB zamiast mu wyj***ć.

W............R.

2017-06-25, 19:44
Groźby karalne to już tu są i na to jest paragraf. Bierz film i idź na policję.

Amur

2017-06-25, 19:49
co to za zachowanie !!!! wstydź się

Bridgwater88

2017-06-25, 19:58
Ale Cie ciapak zalatwil. Ja pie**ole i to ,,czesc" na koniec. Laske trzeba bylo mu jes :evil: zcze zrobic.. 8-)