18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadkowi też się coś od życia należy

Macx83wwww • 2020-11-03, 13:22
Niżej też mu ,,pozwoliła" pomacać...



spoiler

HrabiaCzarneWiadro

2020-11-03, 16:19
Zgodnie z tradycją obrazek "It's a trap" powinien być dodany w komentarzu przez niezależnego bystrego obserwatora ;]

ProVVe

2020-11-03, 18:31
marcinbobek napisał/a:

Tam nie widać ku*asa



Ale widać jak żongluje torbą w czerwonych majtach...

marcinbobek

2020-11-03, 19:26
Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać

Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga :-(

ProVVe

2020-11-03, 19:41
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać
Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga




Hahah z całego serca życzę Ci takiej baby każdego dnia i temu dziadkowi też :-D

PS: Popatrz jak ten chłop eee znaczy baba wstaje (czas 1:19 ). Mam nadzieję, że lubisz hot-dogi po brazylijsku :-D . W każdym razie twoje zdrowie smakoszu życia :-D ,a z wody po parówkach mozna przygotować nawet herbatę

cz...........ek

2020-11-03, 20:31
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać
Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga



Jeszcze by ci ta "pusia" w gardle stanęła :lol:

0_rafiks_0

2020-11-03, 20:38
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki



Ktoś tu się podniecił ;) ....ale żeby typa za babę wziąć? :D

bania88

2020-11-03, 20:46
marcinbobek napisał/a:

Raczej głaszcze pusie, częsty zabieg przed wślizgiem. Nawet jak wstaje gladziutkie ma majteczki żadnego snejka nie widać
Ale w sumie co ja tam się znam. Teraz takie czasy są, że jak dziadzio choć pomaca to internetowy stulejarz z zazdrości powie, że pedał a baba na pewno ma kutonga



Haha, jak twoja ma taką "gładziutką pusię" to współczuję xD

marcinbobek

2020-11-03, 21:34
Chłopaki a może Wy tam chcecie zobaczyć ku*asa ? Wiecie jak covid upośledza smak to vaginosceptytyzm robi figle z oczami :shock:

kacu89

2020-11-05, 15:53
Nagrywający się cieszy jakby miał dałna.