18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek wjechał pod prąd

Jesse.Pinkman • 2021-12-07, 18:22
Według źródła sprawcą wypadku okazał się 86-letni dziadek. Źródło.

Manolito666

2021-12-07, 18:38
Klasyk, k***a klasyk. Zawsze jak ktoś wjedzie pod prąd na autostradzie, to okazuje się że kierowca miał około osiemdziesiątki. Wypij dwa piwa, zabiorą ci prawo jazdy. Jedziesz pod prąd na autostradzie, luzik, będzie najwyżej mandacik. A zagrożenie dla otoczenia 1:1000.

Achujwamdotego

2021-12-07, 19:39
Ale wydziera jape , i co on k***a przygotowany był do tej akcji ze kręcił komórka ? j***ny tirowiec :-D :-D :-/

KonioBijca

2021-12-07, 19:54
Jesse.Pinkman napisał/a:

Według źródła sprawcą wypadku okazał się 86-letni dziadek. .



86-letni dziadek powiadasz? Za kierownicą powiadasz? Ech, k***a... Kolejny argument przemawiający za tym, żeby ograniczyć prawa starym dziadom do poruszania się w przestrzeni publicznej nie tylko pojazdami, ale i pieszo, albo chociaż wprowadzić jakieś prawo, żeby takie stare próchno co ledwo łazi poruszało się z opiekunem.

Stara babka wywijająca orła po wejściu do mięsnego, stare truchło wypie**alające salto na ruchomych schodach z wózkiem na zakupy w galerii handlowej, 86-letni dziad za kierownicą jadący pod prąd na autostradzie... No niech mi ktoś k***a powie, że nie mam j***nej racji.

Zaraz jakaś p*zda wyskoczy z pie**oleniem typu: "ty ch*ju, też będziesz kiedyś starym próchnem i też będziesz chciał wyjść na miasto, ale ci nikt nie pomoże, bo jesteś stulejem i nie będziesz miał dzieci, które się tobą zaopiekują"..
Nie k***a, nie będę chciał wyjść i ch*j!! :mrgreen: :szloch:

Quassar

2021-12-07, 20:08
KonioBijca napisał/a:

86-letni dziadek powiadasz? Za kierownicą powiadasz? Ech, k***a... Kolejny argument przemawiający za tym, żeby ograniczyć prawa starym dziadom do poruszania się w przestrzeni publicznej nie tylko pojazdami, ale i pieszo, albo chociaż wprowadzić jakieś prawo, żeby takie stare próchno co ledwo łazi poruszało się z opiekunem.
Stara babka wywijająca orła po wejściu do mięsnego, stare truchło wypie**alające salto na ruchomych schodach z wózkiem na zakupy w galerii handlowej, 86-letni dziad za kierownicą jadący pod prąd na autostradzie... No niech mi ktoś k***a powie, że nie mam j***nej racji.
Zaraz jakaś p*zda wyskoczy z pie**oleniem typu: "ty ch*ju, też będziesz kiedyś starym próchnem i też będziesz chciał wyjść na miasto, ale ci nikt nie pomoże, bo jesteś stulejem i nie będziesz miał dzieci, które się tobą zaopiekują"..
Nie k***a, nie będę chciał wyjść i ch*j!!



Niech te tesle dopracują i auto pilot zrobi swoje..

Juzwa

2021-12-07, 20:26
KonioBijca napisał/a:

No niech mi ktoś k***a powie, że nie mam j***nej racji.



Następnym krokiem będzie eutanazja każdego, co ma nick KonioBijca.

nowynick

2021-12-07, 20:39
dożywotnio odebrać prawo jazdy! te dwa miesiące może czegoś go nauczą :-D

Antitheist

2021-12-07, 20:49
Po 70ce powinno się bezwzględnie tracić prawo jazdy dożywotnio.

ActAnonymous

2021-12-08, 08:30
Pieniążki jednak nie poszły się j***ć w błotko na tych starców. Teraz się mogę cieszyć i oglądać jak oni sami siebie pozabijają