18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek w SPA

JebaćLudzi • 2012-10-22, 18:25
Starszy pan w markecie przy kasie dowiedział się,że wygrał tygodniowy pobyt w spa.Myśli sobie:
-jestem stary,a w spa jeszcze nie byłem czemu by nie spróbować
Pojechał do tego salonu spa.W pierwszy dzień pobytu poszedł na pobliską plażę.Zauważył trzy młode gołe laski i pomyślał sobie,że też się rozbierze no i jak pomyślał tak zrobił.I wtedy jedna z tych gołych lasek podchodzi do niego i zaczyna robić mu loda.Dziadek podniecony w końcu się spuścił i sobie pomyślał:
-dobrze,że pojechałem do tego spa pewnie tu jest zajebiście.
po czym udał się do spa do sauny.Wchodzi do tej sauny,a tam siedzi 3 skoksowanych murzynów.Dziadek siada niedaleko nich i sobie puścił bąka.Po czym jeden z murzynów mówi:
-Ty dziadek wołałeś mnie?
dziadek:
-nie wołałem nie wiem o co ci chodzi.
Murzyn się wk***ił i mówi:
-Nie kłam przecież słyszałem.
Po czym wraz z pozostałymi 2 murzynami wyr*chali dziadka w dupe.Po tym zdarzeniu dziadek stwierdził:
-k***a wyr*chali mnie tutaj w dupe nic tu po mnie.Jadę do domu
Dziadek już ma wychodzić,ale jeszcze przed tym zaczepia go recepcjonistka i mówi:
-Przepraszam.Mógł bym pan chociaż powiedzieć czemu postanowił pan wyjechać tak szybko?Co się panu nie podobało?
Dziadek wk***iony odpowiedział jej tak:
-Proszę pani ku*as staje mi raz na 5 lat a pierdzę co 30 sekund.

contracts

2012-10-22, 21:33
Przeczytał ktoś? Mógłby ktoś napisać streszczenie?

ravp

2012-10-22, 22:12
Streszczenie : Murzyni wyr*chali dziadka w dupę, przez co oburzony opuścił salon SPA.

Pete-G

2012-10-23, 17:35
Aaaa to jest kawał?? Bo chyba nie załapałem.

zaczeks88

2012-10-23, 23:01
co za k***a kula w łeb

kaelem

2012-10-23, 23:06
Chciałem Cię zbluzgać, ale w ostatnim momencie zerknąłem na Twój nick...



Jakim cudem żydowskie czarne małpy rejestrują się na sadisticku?

Wolfi

2012-10-23, 23:27
Achaaaaaaaaa.. To o to chodziło w tym kawale że dziadek często pierdziaaaał... aaa

di...........os

2012-10-23, 23:32
@ kaelem

Albo masz dar widzenia przez ekran monitora, albo sam żeś wpadł w podziw nad wykonaną przez siebie pracą: zarejstrowania się na sadisticu.

el-experto

2012-10-24, 00:05
k***a mać, kawał (podobny) już był na sadolu, a ta wersja jest okrojona z istotnych informacji, które sprawiają, że ten kawał w ogóle da się zrozumieć. Powinno być dopisane, że dziadkowi staje ku*as na widok lasek, że po zrobieniu loda laska wyjaśnia mu, że jeśli komuś staje to znaczy, że ją wołał oraz, że po wyr*chaniu dziadka w dupę murzyn wyjaśnia mu, że jeśli ktoś pierdzi to znaczy, że jego wołał. :japie**ole:

bioweapon

2012-10-24, 00:52
Artysta kombajnista

JebaćLudzi

2012-10-24, 14:50
Hrabia Grishnack napisał/a:

k***a mać, kawał (podobny) już był na sadolu, a ta wersja jest okrojona z istotnych informacji, które sprawiają, że ten kawał w ogóle da się zrozumieć. Powinno być dopisane, że dziadkowi staje ku*as na widok lasek, że po zrobieniu loda laska wyjaśnia mu, że jeśli komuś staje to znaczy, że ją wołał oraz, że po wyr*chaniu dziadka w dupę murzyn wyjaśnia mu, że jeśli ktoś pierdzi to znaczy, że jego wołał. :japie**ole:


Wydaje mi się,że jak się uważnie przeczyta to idzie zrozumieć.Jak mi kumpel opowiadał to po paru sekundach zajarzyłem.Mnie ten kawał też jakoś szczególnie nie rozj***ł,ale widziałem,że kumpel miał z niego pompę i pomyślałem by go tu wrzucić.
kaspersky16 napisał/a:

Mnie tylko rozbawiło " wołałeś mnie?"


jak wyżej wspomniałem kawał mnie jakoś w ch*j nie rozbawił i też miałem większą brechę z tego niż z puenty.Jak kumpel opowiadał i doszedł do tego momentu to zacząłem piać jak głupi i myślałem,że to koniec kawału