18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek strzela z 915 metrów

maksymilian45 • 2014-08-07, 19:52
Do balona... rewolwerem 9mm :shock:


piotrekp25

2014-08-07, 20:16
k***a nie z takiej broni,albo fake albo fuks

karinata

2014-08-07, 20:52
Aż mi się dowcip przypomniał:

98-letni staruszek przychodzi do lekarza na badania kontrolne. Lekarz pyta go o samopoczucie, na co staruszek odpowiada:
- Nigdy nie czułem się lepiej. Mam 18-letnią narzeczoną. Jest w ciąży i wkrótce będziemy mieć syna...
Doktor myśli chwilę i mówi:
- Niech pan pozwoli, że opowiem panu pewną historię:
Pewien myśliwy, który nigdy nie zapominał o sezonie myśliwskim, wyszedł raz z domu w takim pośpiechu, że zamiast strzelby wziął ze sobą parasol. Kiedy znalazł się w lesie, z krzaków wyszedł ogromny niedźwiedź. Myśliwy wyciągnął parasol, wycelował w niedźwiedzia i wypalił. I wie pan co stało się potem?
- Nie - odpowiada staruszek.
- Niedźwiedź padł martwy jak kłoda.
- Niemożliwe! - wykrzyknął staruszek - Ktoś inny musiał wystrzelić!
- I do tego punktu właśnie zmierzałem...

e555

2014-08-07, 21:11
Jakaś ściema... Pomijając, czy z tak krótkiej broni jest to możliwe, czy nie, nie trafiłby nawet ze snajperski do celu, którego nie widzi. Słychać, że ktoś mówi mu, czy przebił balona i widać jego reakcje...

Kriski

2014-08-07, 21:33
Ulubiona broń prawdziwych gliniarzy, S&W 929 (357 magnum) Zatrzyma nacierającego każdego napastnika.

Glenfiddich

2014-08-07, 21:36
Jerry Miculek jest jednym z najlepszych strzelców w tym zakątku wszechświata, więc to raczej nie fake. Obczajcie sobie inne jego filmiki na yt.

arek20

2014-08-07, 21:38
a z dupy też tak strzela

remi1982

2014-08-07, 21:40
k***a z kałacha na 300 jest trudno trafić w cel a dziadek na 1000 z rewolweru trafia w balonik? Coś mi się wydaje, że to głupiutka reklama broni, jakiegoś sklepiku który dziadzio prowadzi.

krzysiu9802

2014-08-07, 22:18
Remi1982 Kałach miał strzelać ! On nie miał być celny on poprostu miał strzelać ! W mechanizmach kałacha są takie luzy że jest czymś niemozliwym by ta broń się zacięła. Lecz gdy broń ma takie luzy to niemożliwe jest oddanie tak celnego strzału :) . Ten rewolwer ma TROCHĘ większy kaliber i wydaje mi się że dłuższą lufę od kałacha, co przekłada się na celność.

Kriski

2014-08-07, 22:34
krzysiu9802 napisał/a:

Remi1982 Kałach miał strzelać ! On nie miał być celny on po prostu miał strzelać ! W mechanizmach kałacha są takie luzy że jest czymś niemożliwym by ta broń się zacięła. Lecz gdy broń ma takie luzy to niemożliwe jest oddanie tak celnego strzału :) . Ten rewolwer ma TROCHĘ większy kaliber i wydaje mi się że dłuższą lufę od kałacha, co przekłada się na celność.



Miałeś kiedyś kałacha w rękach?
Nie ma kałach aż takich luzów i jest w miarę celny (osobiście widziałem skuteczne strzelanie na odległość 300m bez szkieł)
Jak coś co ma 165mm lufę (S&W Model 929 cal357) chcesz porównywać do kałacha który ma 415mm lufy?
Tym S&W strzelał z celownikiem kolimatorowym, co dokładnie widać.

doskok

2014-08-07, 22:41
Dla wzmocnienia pozoru, strzelec winien choć skierować lufę o jakieś 50 stopni do góry, to jeszcze by choć wyglądało. A tak pocisk został ulokowany, ale 300 metrów dalej w gruncie. Taki strzelec a nie wie jaki opad ma pocisk z tego kalibru broni krótkiej?

ZetarXenil

2014-08-07, 23:10
Pomijając juz czy strzal na taki dystans jest mozliwy, koles mogl po prostu trafic blachę a balon dostal odlamkiem

Wunderwaffe375

2014-08-07, 23:19
I to jest strzelanie a nie jakiś pedał napie**ala z czego się da na krótki dystans i wszyscy się podniecają, a on sam ma w h*j subskrypcji

zincum

2014-08-07, 23:38
Wunderwaffe375 napisał/a:

I to jest strzelanie a nie jakiś pedał napie**ala z czego się da na krótki dystans i wszyscy się podniecają, a on sam ma w h*j subskrypcji



Sam jesteś głupi ch*j i łykasz hamburgerową propagandę jak pelikan rybki. Durniu bez szkoły, bez podstaw balistyki. Ba, nawet fizyki ze szkoły podstawowej. A teraz wróć do szkoły i niech ci "pani" wytłumaczy dlaczego robisz z siebie debila publicznie. I żebyś się nie srał, z kałacha (starego, 7,62) bez problemu rozpieprzysz balonik na takim dystansie. O ile ci się uda trafić chociaż raz, mając do dyspozycji 20 magazynków. Z tego gówna po tylu metrach, przy sprzyjającym wietrze (mam to w dupie i liczyć nie mam zamiaru) jak ktoś idealnie wyliczy trajektorię to ma taką energię kinetyczną co rzucony kamyczek. Jeśli doleci a na 99% nie ma szans. To k***a wróbla na tym dystansie by nie zabiło.