18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek prawdę wam powie

~Velture • 2024-02-09, 22:21
Stary ma wyj***ne i mówi co myśli o szkolnym programie nauczania :krejzi:


Sychu

2024-02-10, 18:17
Jarosławkaczyński napisał/a:

Ja niewiem co on gada. Jest tu jakiś tłumacz?


Nic tu nie ma do tłumaczenia. Dziadek wyzywa ich wszystkich na sali i mówi, że piorom młodzieży mózg.

dżonyłojlker

2024-02-10, 18:25
Maniecky napisał/a:

Ty wogole zajarzyles co ten dziadek mowi i o co walczy? Boli mnie ze takie glupie jednostki sa wsrod nas.



Właśnie chodzi o to, że on wie co dziadek mówi, tyle, że się z tym nie zgadza, bo sam jest przedstawicielem środowisk LPG :szofer:

Kirku34

2024-02-10, 18:47
motylekwbrzuchu napisał/a:

Wystarczy poczytać komentarze młodszych osób na sadolu, to już jest stracone pokolenie, dla nich pedalstwo to nic złego.



Bo pedalstwo to nic złego. Natomiast pranie mózgu czy szerzenie pseudo LGBT już tak. Znaj różnice

Nexiv

2024-02-11, 02:37
metyoo napisał/a:

przeklinający? gdzie ty tam przekleństwa słyszysz? ani gruby, ani żałosny, ani stary, nawet opóźniony w rozwoju nie jest przekleństwem, więc skończ pie**olić!
raczej to tobie żal dupę ściska, że ktoś nie boi się powiedzieć prawdy! a że nie przebiera w słowach... niektórym trzeba pewne rzeczy tłumaczyć dużymi literami, ale ty chyba jesteś za głupi nawet na duże litery!



Dziecko, żal mi dupy nie ściska, że starszy facet jedyne co potrafi, to naubliżać ludziom. Ale cóż, nie zaskakuje mnie, że dla was to szczyt odwagi i męstwa, pójść gdzieś i obluzgać kogoś. p*zdom w zbyt ciasnych stringach się to najwyraźniej podoba. Pozdro, sadoleczki

mazga50

2024-02-11, 17:59


Tutaj całość

gonzor

2024-02-12, 20:46
Wywiadówka tydzień temu byłem, wychowawczyni skarży się , że w 7 klasie usłyszała: "zrobisz mi loda"...
a co zrobiła: powiedziała ja lubie waniliowe, czekoladowe i truskawkowe

w tej samej szkole kiedyś dostałby dzieciak w ryj przy wszystkich uczniach
Dziadek am rację

TwójCzarnyPan

2024-02-13, 00:21
Nexiv napisał/a:

Dziecko, żal mi dupy nie ściska, że starszy facet jedyne co potrafi, to naubliżać ludziom. Ale cóż, nie zaskakuje mnie, że dla was to szczyt odwagi i męstwa, pójść gdzieś i obluzgać kogoś. p*zdom w zbyt ciasnych stringach się to najwyraźniej podoba. Pozdro, sadoleczki


Tak, bo jakieś 90% aktywnych userów tego portalu ma dokładnie takie poglądy i tyle samo jadu, ale to p*zdy, co potrafią najwyżej bluzgać anonimowo w internecie. Dlatego taki dziadzio, który robi to publicznie i prosto w twarz to dla nich wzór niedościgniony. Poukrywani w swoich pieczarach marzą żeby być jak on. Ale to niemożliwe, za wysoka poprzeczka. Pozostaną p*zdami na zawsze.