18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziadek chciał walczyć z driftującymi małpami

GeorgeHarvey1 • 2024-03-17, 22:08

Zły pomysł

Lu...........i2

2024-03-17, 22:12

majeńka

2024-03-17, 22:28
Prosiłabym o parę takich dziadków, bardziej skutecznych, na parking w pobliżu mnie.

psotny_fiutek

2024-03-17, 23:03
majeńka napisał/a:

Prosiłabym o parę takich dziadków, bardziej skutecznych, na parking w pobliżu mnie.



A kogo to obchodzi ? Chcesz daj ogłoszenie na pracuj.pl czy innym syfie, zatrudnij dziadków, ołłać im ZUS itp. A nie na czcigodnego Sadola z takim chłamem przychodzisz, psuć kontent swoim prywatnym zj***nym wysrywem !

P.s. Na filmik o kojocie też ci odpisałem, na twój atak na mnie.

majeńka

2024-03-17, 23:30
Ja JUŻ zatrudniam takich dziadków z moich podatków, zwie się ich polucja i strasz miejska. I nic nie robią — do tego stopnia że jestem pewna że nie dlatego że im się nie chce ale dlatego że mają kumpli wśród drifterów.

Zaś "atak" na ciebie — mam chyba od półtora roku najwięcej komentarzy z jednego konta (Siriuz/żmij/manolito mnie przegania ale mu za to płacą), nietrudno zauważyć że jeżdżę po wszystkich. Atakowałam psy bo to kacapy wśród zwierząt, broniłam kojotusa strusiowpie**alatusa, a tobie się dostało tylko pobocznie za niedostateczny szacunek wobec cip.

Roskosmos

2024-03-18, 01:15
majeńka napisał/a:

Ja JUŻ zatrudniam takich dziadków z moich podatków, zwie się ich polucja i strasz miejska. I nic nie robią — do tego stopnia że jestem pewna że nie dlatego że im się nie chce ale dlatego że mają kumpli wśród drifterów.
Zaś "atak" na ciebie — mam chyba od półtora roku najwięcej komentarzy z jednego konta (Siriuz/żmij/manolito mnie przegania ale mu za to płacą), nietrudno zauważyć że jeżdżę po wszystkich. Atakowałam psy bo to kacapy wśród zwierząt, broniłam kojotusa strusiowpie**alatusa, a tobie się dostało tylko pobocznie za niedostateczny szacunek wobec cip.



A ja lubię ukraińców, pomogli mnie na ukrainie nawet raz mnie kartę do telefonu kupili za friko, o podwózkach nie wspominając

:lol:

rybsony

2024-03-18, 01:17

Pewnie ostatnio naogladal się filmów z Eastwoodem :mrgreen: :mrgreen:

hardmaniack

2024-03-18, 03:03
I bardzo dobrze. Zasłużył sobie.


mateuszsick

2024-03-18, 07:07
Małpom powinno się tam granat odłamkowy wrzucić w tłum tak że z jednej strony brawo dla dziadka że żyje (albo już nie żyje) zgodnie z przekonaniami ale z drugiej strony instynktu samozachowawczego to za ch*j nie ma (albo nie miał bo może już nie żyje) chyba że czuł że to już u niego i tak końcówa i że kilka dni już go nie robi :mrgreen: może się przygotowywał i nogi trzymał w doniczkach z ziemią żeby się przyzwyczaić kto wie :mrgreen:

TerazPolska123

2024-03-18, 09:06
dawno porządnej wojny nie było, ludzie się nudzą nie mają co robić

Bul_od_bytu

2024-03-18, 09:15
Następnym razem dziadek wpie**oli się w to stado orangutanów swoim pickupem i sąd gówno mu zrobi bo powie, że ich nie widział przez tą zaćmę :D

lacrimal

2024-03-18, 11:58
majeńka napisał/a:

Prosiłabym o parę takich dziadków, bardziej skutecznych, na parking w pobliżu mnie.



u mnie załatwione - prywatna kamera na słupie a łebki mają i tak w dupie - dzielnicowy powiedział że odebrali już 9 prawek, wystawili 11 mandatów i 6 wniosków do kolegium. Jeden ma jeszcze sprawę o groźby karalne bo poszedł do właściciela kamery i dał się nagrać jak mu grozi nożem jeśli nie odda nagrania. Dziadek mu powiedział że to nie lata '90 - teraz nagrania są cyfrowe :-)

slupczanin

2024-03-18, 18:33
Pomysł dobry, gorzej z wykonaniem.
Na takich to trzeba ostrzejszych środków.