18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dziad i baba

~Angel • 2017-10-10, 08:54
Był sobie dziad i baba,
Bardzo starzy oboje,
Ona kaszląca, słaba,
On skurczony we dwoje.
Mieli chatkę maleńką,
Taką starą jak oni,
Jedno miała okienko
I jeden był wchód do niéj.
Żyli bardzo szczęśliwie...


tarcer123

2017-10-10, 15:42
Kurde trzeba przyznać że dziadek sprytnie to wykminił.

Fakt że sam zaryzykował ale jak to się mówi: jest ryzyko jest zabawa. :amused:

PanAndrzej666

2017-10-10, 15:59
oczywiście nie ma to jak pchać się pod maskę tira , który nie ma możliwości Cię zobaczyć i jeszcze się przed nim wypie**olić

aleleble

2017-10-10, 18:20
Taki pomysł mam.Może by dołączyć do takich tirów zewnętrzne lusterko,które będzie ustawione pod takim kątem,że kierowca zobaczy w nim co dzieje się tuż przed maską.

AntMan

2017-10-11, 01:37
Ło ja pie**ole...

natking

2017-10-11, 02:03
aleleble napisał/a:

Taki pomysł mam.Może by dołączyć do takich tirów zewnętrzne lusterko,które będzie ustawione pod takim kątem,że kierowca zobaczy w nim co dzieje się tuż przed maską.



Po to żeby móc obwiniać kierowców o debilizm przechodniów?

tarcer123

2017-10-11, 15:08
aleleble napisał/a:

Taki pomysł mam.Może by dołączyć do takich tirów zewnętrzne lusterko,które będzie ustawione pod takim kątem,że kierowca zobaczy w nim co dzieje się tuż przed maską.



Jest takie lusterko ale nie w każdym ciągniku i nie jest obowiązkowym wyposażeniem. W mojej scanii mam a niedawno męczyłem się na renówce i tego nie było.

Myk polega na tym że nie patrzysz się ciągle w te lusterko i nie jest ono jakieś super dokładne. Bardziej pomaga przy manewrowaniu.

Poza tym tam nie było przejścia więc kierowca nie spodziewał się że jakieś ameby umysłowe będą przechodziły mu przed kabiną.

Identycznie jest z osobówkami. Zmieni Ci taki Janusz pas tuż przed kabiną a potem zdziwiony że mu przyj***łeś bo go po prostu nie widać. Ale niektórych myślenie bardzo boli.

aleleble

2017-10-11, 18:29
natking napisał/a:



Po to żeby móc obwiniać kierowców o debilizm przechodniów?





W żadnym wypadku.Po to,żeby móc zminimalizować ryzyko w takich sytuacjach.Takie wypadki,to nie wina kierowcy,jednak kierowca tira długo będzie miał wyrzuty sumienia,że przejechał człowieka.Szkoda go więc warto się zastanowić jak takie akcje ograniczyć.Podobnie jest z pociągami,ale tam nie da się nic wymyślić na głupotę innych.

tarcer123

2017-10-12, 15:40
Tutaj tez niczego juz nienwymyslisz. Chyba ze noemauta wyposazac by w czuiljniki przeszkod w przednich zderzakach.

Czasami nawet najlepsze gadzety nie pomoga na ludzka glupote.