18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dżentelmen

~_Yarko_ • 2021-07-27, 12:11
Przepuszcza swoją panią przodem.


grubycwa

2021-07-27, 12:25
Widać ewidentnie że jest pijana! Ciągle musi babsko podnosić i nadawać kierunek gdzie ma iść! Szanuję!

Znawca_Cipek

2021-07-27, 12:31
grubycwa napisał/a:

Szanuję!


A ja współczuję.

sothis

2021-07-27, 13:23
Patusy jak Patusy, a dzieciom się podoba...
Szkoda, że tacy są na świecie, gdyby system był inny, może dałoby się faktycznie zmarginalizowac takie zjawiska

MisiaXD

2021-07-27, 13:32
Brawa dla pana, panie zawsze przodem.

sa...........el

2021-07-27, 14:23
sothis napisał/a:

Patusy jak Patusy, a dzieciom się podoba...
Szkoda, że tacy są na świecie, gdyby system był inny, może dałoby się faktycznie zmarginalizowac takie zjawiska



system był inny? No tak, bo to wina systemu k***a, tak jak system zabił florydę i uciska czarnych. Ogólnie wszystko wina systemu, nie ludzi samych w sobie.


UkrytaPodNickiem

2021-07-27, 14:50
A mi takich kretynek nie jest wcale żal. Pewnie ekstremalnie niskie poczucie wartości i wzorzec wyniesiony z rodzinnego domu będą takie laski trzymać w takich poj***nych toksycznych związkach. W takich wypadkach kobieta sama musi skumać że wypadałoby udać się do specjalistów, ale większość woli mieć takiego typa przy sobie. Najgorszą rzeczą jaką można zrobić to spróbować takiej pomóc, bo na 100% w pewnym momencie taka lafirynda stwierdzi że to nie nasza sprawa i próbujemy jej życie układać. Żal tylko dzieci jeśli oni zdążyli się niestety rozmnożyć.

LB...........BZ

2021-07-27, 16:01
Nie wiem ale wystarczy spojrzeć na takiego gościa sekundę i się wie, że to śmietnik umysłowy.

Wiewór

2021-07-27, 16:15
Związek typu łobuz kocha najmocniej.

Policeman

2021-07-27, 17:01
Kiedyś na moim starym osiedlu był typ, który pobił żonę, tak dosyć dotkliwie. Oczywiście przyjechała policja, aresztowali go,. Doszło nawet usiłowanie zabójstwa, bo ona się schowała w kiblu, a ten nożem w drzwi nak***iał. Cuda niewidy, bo sąsiad nie był ani alkusem ani patusem. Jak wyszła ze szpitala to przywiózł ją jakiś gość... który od razu się z nią wprowadził.

Jej mąż odkrył romans w najgorszy możliwy sposób [gość, który mieszkał w bloku po drugiej stronie zwyczajnie nagrał sprawę i mu pokazał... przyznam, że trzeba być niezłym pojebem by coś takiego zrobić, ja wolałbym się nie mieszać]. No i biedak nie wytrzymał psychicznie. Zapie**alać jak dziki by utrzymać rodzinę, a każdy trzeźwo myślący wie, że facet zwykle płaci więcej i robi więcej. Nie tylko w pracy, obecnie sprzątanie i naprawy to też często domena wielu facetów, niektórzy nawet gotują więc pie**olenie o "pracy domowej kobiet" to jest takie sranie spóźnione o kilkanaście lat, dawno już tak nie ma. Na koniec gdy on bierze nadgodziny czy zapie**ala na delegacje do Kazimierza Dolnego, to jego żonka w tym czasie ma Kazimierza w dole. Nie mówię, że to słuszne działanie, ale czasami... ch*ja się wie o takich parkach, widać tylko efekt, który oczywiście jest przestępstwem, ale co się działo wcześniej? Jeśli nic złego nie zrobiła to i tak niestety jest tępą szmulą bo to nie jest jakieś znęcanie się, ot "presja psychiczna" czy jakiś kuksaniec, gość normalnie okłada ją bez zastanowienia czyli raczej nie pierwszyzna dla niego i dla niej. Możliwe, że wieczorkiem będzie mu robić okłady na kłykcie na rękach przepraszając, że głową uszkodziła mu rękę. "Policja bagatelizuje" to kolejna bzdura jaką można usłyszeć od niewydarzonych feministek - absolutnie tak nie jest, w zasadzie byle zgłoszenie i facet ma przej***ne, nawet jak jest wydumane i urojone.

gixi

2021-07-27, 17:03
Wiecie... mi to wygląda tak, jakby starszy brat się pytał siostry komu ona dała dupy...
a teraz dajmy na to, że znałam przypadek dziewczyny, która testy ciążowe robiła mając 12 lat...

I nie, nie była to moja koleżanka, ale mojej koleżanki młodsza siostra. Obrazek wyglądał podobnie, tylko płeć starszego rodzeństwa była inna. Najmłodsze było po prostu naj... sami rozumiecie.

Autor

2021-07-27, 17:55
Policeman napisał/a:

Kiedyś na moim starym osiedlu był typ, który pobił żonę, tak dosyć dotkliwie. Oczywiście przyjechała policja, aresztowali go,. Doszło nawet usiłowanie zabójstwa, bo ona się schowała w kiblu, a ten nożem w drzwi nak***iał. Cuda niewidy, bo sąsiad nie był ani alkusem ani patusem. Jak wyszła ze szpitala to przywiózł ją jakiś gość... który od razu się z nią wprowadził.
Jej mąż odkrył romans w najgorszy możliwy sposób [gość, który mieszkał w bloku po drugiej stronie zwyczajnie nagrał sprawę i mu pokazał... przyznam, że trzeba być niezłym pojebem by coś takiego zrobić, ja wolałbym się nie mieszać]. No i biedak nie wytrzymał psychicznie. Zapie**alać jak dziki by utrzymać rodzinę, a każdy trzeźwo myślący wie, że facet zwykle płaci więcej i robi więcej. Nie tylko w pracy, obecnie sprzątanie i naprawy to też często domena wielu facetów, niektórzy nawet gotują więc pie**olenie o "pracy domowej kobiet" to jest takie sranie spóźnione o kilkanaście lat, dawno już tak nie ma. Na koniec gdy on bierze nadgodziny czy zapie**ala na delegacje do Kazimierza Dolnego, to jego żonka w tym czasie ma Kazimierza w dole. Nie mówię, że to słuszne działanie, ale czasami... ch*ja się wie o takich parkach, widać tylko efekt, który oczywiście jest przestępstwem, ale co się działo wcześniej? Jeśli nic złego nie zrobiła to i tak niestety jest tępą szmulą bo to nie jest jakieś znęcanie się, ot "presja psychiczna" czy jakiś kuksaniec, gość normalnie okłada ją bez zastanowienia czyli raczej nie pierwszyzna dla niego i dla niej. Możliwe, że wieczorkiem będzie mu robić okłady na kłykcie na rękach przepraszając, że głową uszkodziła mu rękę. "Policja bagatelizuje" to kolejna bzdura jaką można usłyszeć od niewydarzonych feministek - absolutnie tak nie jest, w zasadzie byle zgłoszenie i facet ma przej***ne, nawet jak jest wydumane i urojone.



Ale czyja to jest wina? Na pewno nie kobiet. "Mężczyźni" wybierają sobie taki los. Zawiązują związki z kretynkami, które wierzą, że feminizm to tak na prawdę, że nie są częścią rewolucji ideowej, która wykorzystywana jest przez potężną siłę do zindoktrynowania młodych pokoleń. Wystarczy spojrzeć na zachód co się dzieje, a co gorsze wkracza do nas wielkimi krokami i zadomawia się na dobre. Ponadto wiążą się z rozwiązłymi k***idłami, których jedynym zajęciem w czasie wolnym jest shopping i wieczne zmęczenie. Kiedyś usłyszałem mądre zdanie "mężczyzna powinien kochać kobietę, a ona powinna jego szanować".
Ale ja widzę ilu moich znajomych przejęło obowiązki swoich kobiet. Nawet k***a obiadu im nie gotują, bo przecież jak to? Siedziała cały dzień w domu i nie miała na to czasu, domu zresztą też nie ogarnęła, bo w tym czasie prowadziła konferencję naukową z Yale University. To my doprowadziliśmy do tego, że tak jest. Patrze na niektórych moich kumpli i już nawet szkoda mi ich nie jest... Sami tak sobie wybrali i jeszcze w tym trwają... Oczywiście w mordzie wszyscy mocni, do czasu telefonu kontrolnego. I to o czym wspomniałeś, przez tą ustawę wielu będzie cierpiało jeszcze bardziej, bo pójdą w skarpetach i ch*ja będą mogli zrobić...
Również często jest tak, że ten dobry chłop rąbany jest w rogi, a takie porządne dziewczyny często oklepywane przez swoich oprawców. Ludzie nie potrafią się odnaleźć, a później są tego konsekwencje.