18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dyskryminacja

BongMan • 2011-03-04, 11:06
W pewnej amerykańskiej firmie szef zebrał pracowników i mówi:
- Mam złą wiadomość. Ze względów oszczędnościowych muszę zwolnić jedną osobę.
- Jestem mniejszością i jeśli mnie zwolnisz oskarżę cię o rasizm - powiedział murzyn.
- Jestem kobietą, oskarżę cię o seksistowskie traktowanie - zagroziła sekretarka.
- Jak mnie zwolnisz, oskarżę cię o dyskryminacje ze względu na wiek - oznajmił 70 letni szef jednego z działów.
Wszyscy posiedzieli chwilę w milczeniu, po czym spojrzeli na ostatniego uczestnika zebrania młodego, zdrowego i białego mężczyznę. Ten przerażony zastanowił się chwilę, po czym zwierzył się:
- Wiecie co, wydaje mi się, ze jestem gejem...

Sebun

2011-03-06, 11:20
szachu44 napisał/a:

~sensymiliana - proszę cie czytaj uważniej, a nie rób z siebie debila. nivekk napisał drugą końcówkę. Ehhhh nie dość że tak mało lasek na sadolu to jeszcze jak już się jakaś trafi z reguły tempa :(


nivekk wspominał o lepszej końcówce a napisał ch*jową, także to ty debila zrobiłeś z siebie debila, na dodatek tempego

Aga

2011-03-06, 18:56
@szachu44 jeżeli te cyferki przy Twoim nicku to wiek to współczuje...
Sebun napisał/a:


nivekk wspominał o lepszej końcówce a napisał ch*jową, także to ty debila zrobiłeś z siebie debila, na dodatek tempego


no niestety ale mało jest osób na tyle inteligentnych aby załapać o co tak naprawdę chodzi autorowi/autorce postu.
Pajace takie jak szachu44 potrafią tylko mordami kłapać i ledwie umieją pisać i czytać (o czytaniu ze zrozumieniem to można zapomnieć) a wypowiadają swoje "błyskotliwe" uwagi ciesząc się do monitora jacy to oni w sieci zajebiści są.