topic

Dynamo - Najlepszy magik

296
piwo
pireq  @ 2012-04-16, 15:39
Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem :shock: nie wiem czy bogiem robienia ludzi w ch*ja czy bogiem z super mocami :-P

A tu łapcie 3 odcinki emitowanego na Discovery programu z Dynamo

:idzwch*j:

Hesbollah 

4
2012-04-16, 15:48 [link]
Jezusa nie widzieliście? Katolicy...

j2m2 

5
2012-04-16, 16:19 [link]
w pierwszym filmiku w 1:10 jest facetka z dwoma ch*jami na czole. albo nie ogarniam.

pakicito 

1
2012-04-16, 16:31 [link]
mistrz w waleniu w ch*ja, w dobrym tego słowa znaczeniu

okar19 

2012-04-16, 16:32 [link]
ogladalem na discovery i tak sie zastanawiam jak np wsadzil telefon do butelki , jak zmienil nazwe na banknocie/karcie

moze mi to jakis ekspert wyjasnic ? czy ci wszyscy ludzie sa podstawieni ? czy to jedna wielka manipulacja i udaja wielce zaskoczonych ?

JarekJUHC 

2012-04-16, 16:51 [link]
@Up on to przeonaczył wszystko po prostu :P

zapal 

13
2012-04-16, 17:41 [link]
Straszny z niego pozer... to zwykły magik... fakt niektóre sztuczki sa dość ciekawe...

Bardziej lubię oglądać, czytać o Darren-ie Brown ten gość to dopiero manipulant umysłów...
o co on robi to nie sztuczki i triki to prawdziwe pranie mózgu :D

stud3nt 

44
2012-04-16, 18:09 [link]
pireq napisał/a:
Według mnie jest to najlepszy magik/iluzjonista jakiego widziałem.
Dla mnie on jest bogiem :shock: nie wiem czy bogiem robienia ludzi w ch*ja

Niestety, ale to miejsce jest już zajęte przez kogoś innego. Posiada on wyjątkowy talent, którego istoty nikt dotąd nie rozgryzł.

pireq napisał/a:
czy bogiem z super mocami :-P

Niestety, Wydział Mitologii i Cudów Na Kiju ma już swojego zwierzchnika, któremu nie sposób dorównać:

ALE - za to wolne jest stanowisko ch*ja z super-mocami, który robi z siebie boga. Chyba że wyżej wymieniony i na nie się wcisnął...

Koozak 

18
2012-04-16, 19:27 [link]
To jest najlepszy Magik !

ch*ju !

Rozrabiaka

2012-04-16, 19:27 [link]
stud3nt napisał/a:

Niestety, ale to miejsce jest już zajęte przez kogoś innego. Posiada on wyjątkowy talent, którego istoty nikt dotąd nie rozgryzł.
Obrazek

Niestety, Wydział Mitologii i Cudów Na Kiju ma już swojego zwierzchnika, któremu nie sposób dorównać:
Obrazek

ALE - za to wolne jest stanowisko ch*ja z super-mocami, który robi z siebie boga. Chyba że wyżej wymieniony i na nie się wcisnął...

Pleplepleple k***a ciagle to samo, ze tez wam te kwekanie sie nie nudzi.

stud3nt 

2012-04-16, 19:38 [link]
Rozrabiaka napisał/a:

Pleplepleple k***a ciagle to samo, ze tez wam te kwekanie sie nie nudzi.

Czy Wy k***a jesteście tak pojebańsko wręcz ograniczeni, że cały pie**olony świat ograniczacie do Kaczora i Donalda? Rzygać się chce! Nie widzicie nikogo innego?! Te dwa indywidua są jedynym wyborem? Gdyby tak było, to już dawno bym z Polski sp***olił.

I nie, nie jestem napinaczem - robię więcej, niż większość Sadola razem wzięta. Bo ta większość siedzi na dupie i ogranicza się do kwękania na jednego lub drugiego, jaki to ten kraj jest poj***ny.

dymion 

2
2012-04-16, 19:43 [link]
Koozak napisał/a:
To jest najlepszy Magik !

Obrazek

ch*ju !

dobry magik to martwy magik

Zly_wrecz_okropny

3
2012-04-16, 19:44 [link]
pireq napisał/a:
Dla mnie on jest bogiem nie wiem czy bogiem robienia ludzi w ch*ja czy bogiem z super mocami

Jesteś jakiś ociężały umysłowo? Idź jeszcze przypie**ol z barana w peron 9 i 3/4 na centralnym...

CrashDW 

2012-04-16, 19:45 [link]
Dynamo? jaaasne, chyba DYMANO :D
   Popularne tagi
#dzienstwo  ewidentny oszust  teoria prawdopodobieństwa  powstanie styczniowe  andrzej celiński  psychiatryku  alebrowar  1959  13 minut  1956  składana szklanka  kolonizacja afryki  syberyjskie ateny  drawing  super stan  samolot pasażerski  kobiety poza kuchnią  ralhpie may  niebo i ziemia
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]