18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dworzec Centralny za 47 mln na Euro2012 gotowy do...

Krzysiek14199 • 2012-05-21, 02:04


...kolejnego remontu :->

Kotli

2012-05-21, 02:18
47 milionów? A co wyście chcieli za takie śrubki? Poznański stadion kosztował 800 mln i właśnie trwa 86. wymiana murawy :D

ptak

2012-05-21, 08:33
Jak nie wyremontowany jak tak
Leci woda ,leci, to znaczy że działa :lol:

RaScad

2012-05-21, 09:50
O jezu... Dbają po prostu o to, żeby powietrze nie było za suche, a gołębie miały dostęp do świeżej wody!! :amused:

Czeczeńczyk

2012-05-21, 11:06
tak to już jest w naszym kraju.k***a, Polska to kraj, w którym najlepiej wychodzi fuszerka.Gdzie nie spojrzę tam fucha.Ale tak to jest, jak przetarg wygrywa najtańsza firma, która chce o połowę mniej niż reszta, a za dobrą podpisaną umowę, zarząd zgarnia premie.

HoseBanditos

2012-05-21, 12:47
A czego się spodziewać jeżeli wszystko jest robione na ostatnią chwilę. Dworzec Główny we Wrocławiu też nie gotowy. Za to śmierdzi już jak przed remontem. :-x

vajron

2012-05-21, 12:52
To Polacy odpie**alają taką fuszerkę, taka nasza kurewska natura.

Fakerę

2012-05-21, 13:14
Teraz tylko liczyć na to że pogoda dopisze podczas Euro i nie będzie padać, to się obcokrajowcy nie domyślą że sp***olili panowie robotę ;)

makabrax

2012-05-21, 13:24
Kotli napisał/a:

47 milionów? A co wyście chcieli za takie śrubki? Poznański stadion kosztował 800 mln i właśnie trwa 86. wymiana murawy :D



hahaha, słyszałem o tym, dopiero po którejś tam wymianie zawołali specjaliste żeby sprawdził o co chodzi, on tylko wszedł na stadion i stwierdził że nie dach jest na tyle duży że trawa całkowicie jest zasłonięta przed słońcem więc gnije... no ale najpierw należało wydać 531051358130 zł na wymiany murawy w firmie szwagra posła kowalskiego :D

Karlo10

2012-05-21, 13:55
-Nie dziwi pana, że wszędzie są przecieki wody?
-Nie zauważyłem, za rzadko jeżdżę.. ale chętnie spojrzę.
-Niech pan zobaczy z tyłu
-No możliwe.. no tak.. no są..

ja pie**ole. w Polsce jak zwykle kompetentni ludzie na odpowiednim stanowisku -.-

Mimson

2012-05-21, 15:31
Karlo10 napisał/a:

-Nie dziwi pana, że wszędzie są przecieki wody?
-Nie zauważyłem, za rzadko jeżdżę.. ale chętnie spojrzę.
-Niech pan zobaczy z tyłu
-No możliwe.. no tak.. no są..

ja pie**ole. w Polsce jak zwykle kompetentni ludzie na odpowiednim stanowisku -.-


Jakim stanowisku?

Kukła

2012-05-21, 15:59
No dobra... tutaj jest remont, może coś nie wyszło, albo ktoś zapomniał coś dokręcić... A co k***a jeśli projektuje sie Stadion Narodowy tak, że po wybudowaniu Straż Pożarna nie chce wydać pozwolenia na użytkowanie bo k***a filary nośne są k***a rozmieszczone w złych miejscach i coś tam jeszcze... No k***a THIS IS Polska!!!

al...........10

2012-05-21, 16:31
Inna sprawa, że o wiele bardziej zależałoby mi (jestem pewien, że nie tylko mi) na szybkim przemieszczaniu się pociągiem, niż na oglądaniu ładnego dworca. Naprawdę, k***a, wolałbym wysiadać w jakiejś ruderze z klimatyzowanego pociągu, który chwilę wcześniej leciał bez problemu 200km/h. Jak wysiadam z rozpie**olonego zabytku, w którym panuje duchota i który spóźnił się 2 godziny to naprawdę mam wyj***ne na wygląd dworca.
Inna sprawa: odkąd mam prawko, to pociągami nie jeżdżę prawie wcale, ale zdarzyło mi się z miesiąc temu. Złapałem się na tym, że byłem zdziwiony, iż w kiblu leci woda, jest mydło i papierowe ręczniki. To, co w każdym innym miejscu jest absolutnie podstawowym wyposażeniem, w przypadku pociągu zdawało mi się luksusem :-/

klopsu

2012-05-21, 17:11
Gdzie macie jakiś problem? Ja widzę funkcję samoczyszczenia.