18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch murzynków w rosji

Aspołeczny krokodyl • 2013-05-26, 10:48
"rozmowa" z niegrzecznym murzynkiem i murzynkiem "normlanym"
Jeden nie wiele rożni się od małpy ale u drugiego chyba wykształcił się mózg.Mimo wszystko dla mnie dziwne zachowanie kolegi, bo patrzy jak mu przekopują kolegę ze stada a ten nic.

Jeśli kogos nudzi początek przewinąc do 2:10

Loaloa

2013-05-26, 16:30
Kolega, który nie dostał łomotu najwyraźniej był na tyle trzeźwy, albo zachował resztki instynktu samozachowawczego, by w obliczu ewidentnego zagrożenia nie kozaczyć, tylko grzecznie odpowiadać na pytania. Drugiemu uroiło się, że nadal jest gdzieś w nigeryjskiej dżungli i ma cokolwiek do powiedzenia. Rzeczywiście trudno całą akcję nazwać pobiciem, ja raczej użyłbym słowa - pouczenie.

Śmiesznie brzmi czarny mówiący po rosyjsku.

pi...........ka

2013-05-26, 17:53
powinni wprowadzic odgórnie ze murzyni maja nosic odblaskowe opaski bo na monitoringu ich prawie nie widac

Ja...........ut

2013-05-26, 19:28
Dlatego każdy powinien siedzieć w swoim kraju. Teraz zrobiło się coś, czego nawet nie umiem nazwać. Moda? Moda na wyjazdy zagranicę, by odpie**alać manianę, bo przecież 'nie jestem u siebie, nikt mnie nie zna, mogę co chcę'. Co do samego filmiku, to koleś dostał, na co zasłużył i niech cieszy się, że trafił na opanowanych Rosjan. Cierpliwie unikali bójki, aż w końcu trochę go przycisnęli, nie chcąc robić mu zbyt wielkiej krzywdy. Z jednej strony to dobrze, bo jednak przemawia człowieczeństwo, ale z drugiej strony jak ktoś zachowuje się jak zwierze, to ciężko zachować trzeźwy umysł. Może następnym razem zobaczymy tego samego pijaczka, jak dostaje od panów w glanach, ale myślę, że wtedy to trafi na harda. Leci piwko.

Su...........cz

2013-05-28, 21:47
Przyjechał do obcego kraju i wyzywa od rasistów. Słuszny wpie**ol.