18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

dwóch już jest

nowynick • 2022-02-25, 09:11


głód i śmierć to tylko kwestia czasu...

ra0mir

2022-02-25, 09:20
Jeszcze dezinformacja dochodzi w 21 wieku.

Mocz

2022-02-25, 09:20
A przed pierwszą i drugą wojną światową nie było żadnej zarazy? Tak pytam bo nie wiem

ra0mir

2022-02-25, 09:24
Mocz napisał/a:

A przed pierwszą i drugą wojną światową nie było żadnej zarazy? Tak pytam bo nie wiem




janlew

2022-02-25, 10:04
@up czyli do '39 mamy spokój?

nowynick

2022-02-25, 10:23
janlew napisał/a:

@up czyli do '39 mamy spokój?



mam 5cio letniego syna, w 2039 będzie w wieku poborowym a obowiązkowy pobór w Polsce to kwestia paru miesięcy przy obecnych wydarzeniach. Jakoś k***a nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak posyłają Go na front, bo kacapom się imperium zachciało...


My i świat powinniśmy na uszach stanąć żeby ukarać Rosję. Żadne k***a sankcje tylko nacjonalizacja wszelkiego majątku rosyjskich oligarchów, spieniężenie i przekazanie kasy na pomoc uchodżcom to na start. Odcięcie Rosji od swift mimo że uniemożliwi to transakcje za paliwa, najwyżej się na rower przesiąde, zima już się kończy to druga rzecz na cito - bez kasy ta wojna sama się skończy. Trzecia rzecz to uzbrojenie Polski - rozpocząć program atomowy i uzbroić Polskę w kilkaset głowic. Najwyraźniej tylko tak można być pewnym sąsiada...

NataliaW

2022-02-25, 10:31
nowynick napisał/a:

mam 5cio letniego syna, w 2039 będzie w wieku poborowym a obowiązkowy pobór w Polsce to kwestia paru miesięcy przy obecnych wydarzeniach. Jakoś k***a nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak posyłają Go na front, bo kacapom się imperium zachciało...
My i świat powinniśmy na uszach stanąć żeby ukarać Rosję. Żadne k***a sankcje tylko nacjonalizacja wszelkiego majątku rosyjskich oligarchów, spieniężenie i przekazanie kasy na pomoc uchodżcom to na start. Odcięcie Rosji od swift mimo że uniemożliwi to transakcje za paliwa, najwyżej się na rower przesiąde, zima już się kończy to druga rzecz na cito - bez kasy ta wojna sama się skończy. Trzecia rzecz to uzbrojenie Polski - rozpocząć program atomowy i uzbroić Polskę w kilkaset głowic. Najwyraźniej tylko tak można być pewnym sąsiada...




No i najważniejsze te nakładki z flaga Ukrainy na zdjęciu na fb każdy powinien mieć.

khaman

2022-02-25, 15:21
słabe w ch*j

Strielok1

2022-02-27, 00:40
ElektrycznyMordulec napisał/a:

z profilu Rafała T.



Kojarzy mi się to z jakimś komiksem lub czymś podobnym ale nie mogę nigdzie tego przykleić

Nocturno

2022-03-22, 17:58
alahu1 napisał/a:

@ra0mir
Głupota tej grafiki aż w oczy szczypie - daty zaokrąglone i sugeruje, że pomiędzy nimi nie było żadnej epidemii





Plus - uważam za zajebiście zabawne porównanie koronki do cholery, czy innych ciężkich, śmiertelnych chorób, które wybiły w historii miliony ludzi. Ludziom dziś się nudzi, więc i ze zwykłej choroby robią sobie małą przygodę.

To nie koronka zaj***ła nam gospodarkę, nie przez nią inflacja i nie przez nią młodzi popadają w depresję i popełniają samobójstwa.