18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch gości na pustyni

BongMan • 2012-09-16, 14:30
Dwóch gości idzie przez pustynie. We wszystkie cztery strony świata rozciąga się bezkresna połać piasku. Idą kilka dni, jedzenie się już dawno skończyło, woda się skończy lada moment, nagle jeden zauważył, że coś wystaje zza wydmy. Patrzy, a tam walizka. Otwiera - milion dolarów w gotówce.
- Podziel się! - mówi drugi gość.
- No chyba cię pogięło!
Idą dalej, drugi coś wypatrzył za wydmą. Podchodzi, a tam skrzynia drewniana. Otwiera, a w środku kilka baniaków wody, chleb, kiełbasa, szynka i inne artykuły spożywcze. Pierwszy gość mówi:
- Chłopie, sprzedaj trochę wody i jedzenia.
- Oczywiście. Łyk wody - 50 000 dolarów. Kromka z szynką - 25 000$. Plasterek kiełbasy - 15 000$.
- Co?! Tak drogo?!
- Nie pasuje? To na bazar idź.

Gl0BaL

2012-09-17, 09:33
A k***a artis ty skubany geniuszu, naucz mnie pisać komentarze myślami, bo nich*ja nie mogę jego napisać samym przewijaniem.

zonk

2012-09-17, 10:27
BongMan napisał/a:


A ty serio nie masz nic lepszego do roboty niż pisanie debilnych postów pod takim badziewiem?



BongMan napisał/a:


A debilny komentarz napisały krasnoludki?



Na razie debilnie, a tym bardziej jak polaczek - ty się zachowujesz.

Kepinsky19

2012-09-17, 11:19
No ale o co tu sie kłocić. Nieśmieszne wyjątkowo i Bongman powinien uszanować opinie krytków.

BongMan

2012-09-17, 15:07
Kepinsky19 napisał/a:

Bongman powinien uszanować opinie krytków.



Krytyka:
Cytat:

Krytyka (łac. criticus - osądzający) – analiza i ocena dobrych i złych stron z punktu widzenia określonych wartości (np. praktycznych, etycznych, poznawczych, naukowych, estetycznych, poprawnych) jako niezbędny element myślenia.

Może dotyczyć wielu dziedzin np. nauki (krytyka naukowa), poprawności formalnej (krytyka logiczna), poprawności merytorycznej (krytyka merytoryczna lub krytyka empiryczna), metod (krytyka metodologiczna), etc.

W mowie potocznej wyraz krytyka oznacza zwykle wystąpienie (słowne lub pisemne) przeciwko jakiemuś zjawisku, osobie, faktowi lub sposobowi rozwiązania problemu i jest powiązane z negatywną oceną tych faktów. W skrajnej postaci może też być synonimem tzw. nagonki.



Nagonka:
Cytat:

Nagonka – ostry, nie przebierający w środkach atak (na początku zwykle słowny) skierowany przeciwko osobie, grupie osób, grupie społecznej lub narodowi albo przeciwko jakiemuś zjawisku (także: zjawisku społecznemu) lub zdarzeniu.



Teraz przeczytajcie te komentarze:

JERONIM napisał/a:

Ty serio nie czytasz tego badziewia przed wstawieniem tutaj? Dałbyś sobie już spokój.



blapel napisał/a:

Pustynny suchar nie ma co



artis1990 napisał/a:

Widzę nick i przewijam dalej.



Według was jest to krytyka czy nagonka?
Ci, którzy to pisali, to krytycy czy hejtujące pokemony?
Dodam, że ci "krytycy", głównie (wy)dymaniec i skut(as) piszą za każdym razem te same głupoty pod prawie każdym moim tematem.

fejsbook

2012-09-17, 15:54
Różne kawały dodajesz, ale ten ci się nie udał... ;_;

zonk

2012-09-17, 18:50
BongMan napisał/a:

Ci, którzy to pisali, to krytycy czy hejtujące pokemony?
Dodam, że ci "krytycy", głównie (wy)dymaniec i skut(as) piszą za każdym razem te same głupoty pod prawie każdym moim tematem.


Oj znowu Ci żyłka w dupie pęka. Przykre 8-)

BongMan

2012-09-17, 19:19
SQT napisał/a:

Oj znowu Ci żyłka w dupie pęka. Przykre 8-)


Widzicie jakie to proste stworzenie? Brakuje mu argumentów na wytłumaczenie swojego debilnego zachowania, więc pyszczy ;)
Nie, to nie jest krytyk. To jest po prostu mały, śmierdzący hejter :)

zonk

2012-09-17, 22:21
Może nie jestem krytyk ale ty nie raz pokazałeś że jesteś polaczek.

BongMan

2012-09-18, 11:01
I co w związku z tym? Masz z tym jakiś problem?

lukasz798

2012-09-18, 11:14
Tak BongMan. Jest z tym problem.

Po 1.

Każdą krytykę bierzesz jako hate. Ktoś zirytowany próbuje Ci uświadomić, że Twoje kawały są naprawdę gówniane i że ma ich dosyć, ale oczywiście nie zauważysz, że Ty jak na siłę tylko wk***iasz takich ludzi, ale zauważasz, że hate`ują Cię pod każdym tematem.

Po 2.

Naprawdę powoli chce się rzygać, gdy widzi się na głównej ciekawe filmy, wywołujące uśmiech na twarzy każdego z chociaż nieco sadystycznym poczuciem humoru, a tu między nimi wplątany w ogóle nieśmieszny, oklepany, bądź spalony kawał, którego oczywiście autorem jesteś Ty.

Reasumując. Zanim nazwiesz kogoś pieprzonym hejterem z bólem dupy, zwróć może uwagę na to, że to Ty z dnia na dzień coraz bardziej prowokujesz takie zachowania.

BongMan

2012-09-18, 11:38
lukasz798 napisał/a:

autorem jesteś Ty.


Już na starcie udowodniłeś, żeś debil. Nie mam zamiaru z tobą dyskutować.

JERONIM

2012-09-28, 19:24
BongMan napisał/a:



Krytyka:


Nagonka:


Teraz przeczytajcie te komentarze:







Według was jest to krytyka czy nagonka?
Ci, którzy to pisali, to krytycy czy hejtujące pokemony?
Dodam, że ci "krytycy", głównie (wy)dymaniec i skut(as) piszą za każdym razem te same głupoty pod prawie każdym moim tematem.




Ale spójrz prawdzie w oczy :) u Ciebie nie ma żadnych dobrych stron do oceniania, każdy Twój temat to (...) nie mam pojęcia co to jest, ale to musi mieć podstawy w dzieciństwie. Skończ z tym jeśli Cię tyle osób prosi a skończą się Twoje problemy z brakiem akceptacji :emo: ;)