18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie wiadomości

Wojna:) • 2012-01-29, 22:25
Siostra z Irlandii dzwoni do brata:
-Cześć Michał, co tam u Was w Polsce słychać?
- Mam dwie wiadomości, dobrą i złą.
... - Zacznij od złej.
- Mama chora, dom zajął komornik, mój zakład
upadł, babcia umarła bo nie miała na leki, sąsiad
się powiesił po stracie pracy, zamknęli szkołę .
Ania wiec nie chodzi do szkoły bo nie mają
pieniędzy na dojazdy, Wojtkowi odmówili
chemioterapii wiec szykuje się kolejny pogrzeb...
- A dobra!?
- Na szczęście to PO jest u władzy a nie PiS.

Szersziii

2012-01-30, 18:51
Simonekdg napisał/a:

Za PO browara nie ma !


Pan Premier by się zajął czymś innym a nie komentowaniem

Ka...........in

2012-01-30, 18:54
"Śmieszność" tego żałosnego dowcipu polega na tym, że można dowolnie zamieniać PO, PiS nie tracąc jego- wątłego- sensu. Mnie osobiście śmieszy ten podział polityczny. Ludzie kłócą się kto wg. ich, łagodniej dyma naród. Pomijaj drobny szczegół, iż 45% społeczeństwa ma głęboko w dupie kto aktualnie rządzi i nie chodzi na wybory.

Dodam jeszcze, że ludzie w ch*ju mają, że muszą oddawać (łącznie) 60% pensji organom państwowym ale burzą się gdy im odebrać możliwość ściągania sexu w wielkim mieście w divixie. Dobrze, że w ACTA są te elementy związanie z własnością intelektualną bo inaczej przeszła by ona bez jakiegokolwiek rozgłosu.

Ps. Chciałbym jeszcze- póki mogę- napisać, że polscy politycy to kurewskie świnie. Sprzedają się bez krępacji i obżerają się do nieprzytomności.

Ps.2 Chciałbym przeprosił wszystkie k***y i świnie... bo nawet k***y mają jakieś zasady a i świnie wiedzą kiedy przestać żreć.

CountPerun

2012-01-30, 19:13
Jakież to przykre i żałosne, że ktoś widzi pozitiwum w rządach Mao Tse Tuska i jego partii.
Ubolewam i rozpaczam nad impotencją rozwojową tej persony.

maxs90

2012-01-30, 19:44
Karl ,a Ty dalej myślisz ,że z acta chodzi ludziom tylko o ściąganie... to gówno jest zbyt ogólnie napisane i dotyczy całego handlu to po pierwsze więc podróbkami mogą zostać uznane materiały zamienne, po 2gie ingeruje zbytnio w życie społeczeństwa które jest wystarczająco kontrolowane , po 3cie w demokratycznym państwie które nie jest Białorusią i Rosją nie powinny mieć miejsca taka sytuacja ,że tworzy się ustawę od 2007 roku i tydzień przed jej podpisaniem "przez przypadek" społeczeństwo dowiaduje się o czymś takim ot... to jest to przeciwko czemu są protesty tych którzy mają w głowie coś więcej niż download i redtube

Ka...........in

2012-01-30, 20:16
maxs90 napisał/a:

Karl ,a Ty dalej myślisz ,że z acta chodzi ludziom tylko o ściąganie...



Pewnie, że tylko o to im (większości) chodzi. Jakoś nie widziałem protestów, gdy prezydent zawetował specjalnie sp***oloną ustawę o racjonalizacji zatrudnienia w administracji- jej cięcia o 10%. Nie widziałem protestów, gdy rząd ukradł pieniądze z bądź co bądź prywatnych OFE i wpakował je w ZUS, który ryje już w mule (jedna trzecia składek idzie na obsługę długu). Nie widziałem protestów gdy rząd podwyższał stawkę VAT. Wiesz gdzie byli ci ludzie z maskami Guy Fawkes'a? Siedzieli na redtube lub ściągali dr housa. Dokładnie tak jak w starożytnym Rzymie, może walić się i palić ale dopóki panem et circenses to motłoch siedzi cicho.

balcerro

2012-01-30, 21:26
i co takim jak Ty z tego PO przyszło? wolę już j***ne mohery i konusa jako prezydenta niż pie**olonego szwaba, który rozdaje Polskę pomiędzy innych złodziei a sam szykuje się do europarlamentu...

MorbidGod

2012-01-30, 21:28
Ale w tym kraju źle. Podatki, akcyzy, na wizyte u specjalisty czeka się miesiącami.
Dlatego zagłosowałem na platforme, żeby ten oszołom z pisu się nie dostał!

True story, bracia.

Ce...........il

2012-01-30, 21:40
fake.... podal 8 zlych i jedna dobra a mialo byc 1 na 1...

sveq

2012-01-31, 00:24
MorbidGod napisał/a:

Ale w tym kraju źle. Podatki, akcyzy, na wizyte u specjalisty czeka się miesiącami.
Dlatego zagłosowałem na platforme, żeby ten oszołom z pisu się nie dostał!

True story, bracia.



Osobiście bym ci koleszko palce połamał, żebyć się sto razy zastanowił następnym razem zanim coś napiszesz w internecie, albo i podpiszesz gdziekolwiek. Trolololo.

Już nie chce mi się pisać tego po raz kolejny, ale jakim k***a cudem, Kaczor, który w dzisiejszych czasach nic nie znaczy jest dla was większym problemem niż rząd, który codziennie was okrada i r*cha w dupe? Nie rozumiem.

maxs90

2012-01-31, 07:56
Karl_Myszkin, a widziałeś jak strajkują na podwyżkę paliw? strajkowali , małych protestów w tv nie zobaczysz ,ale ale jak już puszczą to ,albo kilku sek wzmianka ,albo jacy to bandyci nie byli. jeżeli nawet części/większości (nie robiłem statystyk to nie wiem ilu) chodzi o to by sobie RT oglądać to ch*j z tym ważne ,że wyszli i jest ich więcej , nie ważne jaki powód (no chyba ,że rozp***ucha to odpada) ważne by obalić ten burdel. jak ludzie protestowaliby przeciwko VAT to znaleźli by się tacy którzy idą bo idą sami nie wiedzą po co ,ale jak to się mówi w takich sprawach w kupie siła. wg mnie to była po prostu kropla która przelała czarę goryczy bo już kierowcy wyszli blokować drogi i stacje ,ale acta przyćmiła ich protest więc nie mów ,że strajkują tylko Ci którym chodzi o acta bo kierowcy też strajkowali, jeszcze tutaj na sadolu jest nawet temat w którym sie umawiali. było paliwo , było acta może się doczekam jak w końcu wszyscy solidarnie wyjdą